Türkiye Yamaç Paraşütü Forumu - Ana Sayfa

Türkiye Yamaç Paraşütü Forumu
Site Menüsü
Kayıt OlKayıt Ol
Tüm Konular
Profilinizi DeğiştirinProfilimi Düzenle
ProfilimPilot Profilimi Düzenle
AramaArama
Pilot ListesiPilot Listesi
Yönetim KadromuzYönetim Kadromuz
Forum KurallarıForum Kuralları
  Kimler Online
Etkinlik TakvimiEtkinlik Takvimi
medals.phpPilot Rütbeleri
Ana SayfaAna Sayfa
XC Menüsü
  Türkiye XC Kayıtları
  Uçuş Kaydı Gönder
  XC Sıralamaları
  Aktif Pilotlar
  Kalkış Pistleri
Giriş Yap
  Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni hatırla

[ Şifremi Unuttum ]
 [ Kayıt Ol ]

Sosyal Paylaşım

E-dernek işlemleri  
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Türkiye Yamaç Paraşütü Forumu - Ana Sayfa -> Türkiye Hava Sporları Federasyonu
Yazar Mesaj
paramedic

Adı Soyadı: Serdar Güler

Mesaj: #1   MesajTarih: 15.01.2009, 12:53    Mesaj konusu: E-dernek işlemleri Alıntıyla Cevap Ver

Federasyonun kurulduğu şu günlerde örgütlü olmanın gerekliliği ve getireceği avantajlar aşikar. Örgütlü olmanın en güzel yollarından birisi dernekleşmek ya da var olan derneklerin aktif olması.

Bir çok insanın aklına dernek = "bir çok kağıt işi" ne gerek var gibi düşünceler gelebilir. ama bilgi toplumu olma yolunda bu tarz engellerin önüne geçilmek için adımlar atılıyor.

Derneklerin bir çok büroktratik işlemi internet üzerinden yapılabilmesi için dernekler dairesi başkanlığının e-dernek denen bir projesi var. Derneğiniz adına kayıt yaptıktan sonra yapmanız gerken bir çok işlemi internet üstünden yapabiliryorsunuz.

Kayıt için :

http://dernekler.icisleri.gov.tr/dernekler/varola...email.aspx
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Türkiye Yamaç Paraşütü Forumu - Ana Sayfa -> Türkiye Hava Sporları Federasyonu Tüm saatler GMT + 3 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Tasarım ve Yayınlanma Y-Tasarim.com