karadeniz teknik üniversitesi havacılık kulübü (ktühavk)

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
mavi rüya
Ad Soyad: Meltem Çatalbaş
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen mavi rüya » 1 on yıl 6 yıl önce (11.05.2007, 13:32)

merhaba; kahrımızı ceken osman abiye , meriçe , akına ve tabiki de appişe sonsuz teşekkür ederim !erzincanda hayatımın en muhteşem günlerimi ve en önemlisi heyelimi gerçekleştirmiş oldum!tekrar teşekkür ederim! :!: ktühavk! :!:

Kullanıcı avatarı
kiyli
Ad Soyad: Alparslan Oğuz
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen kiyli » 1 on yıl 6 yıl önce (12.05.2007, 18:19)

hayırlı olsun kardeşim çok uğraştın sonunda muradına erdin çok güzel ortamınız var Allah bozmasın.kurulma aşamasındaki sıkıntılarıda aştıktan sonra çok daa güzel olur.malzeme konusunda erzincan elinden geldigi kadar yardımcı oluyor saogolsun osman abimiz.erzincana gelen arkadaşlar umarım begenmişlerdir erzincanı buraya yazsınlar begendiklerini lütfen.
görüşmek üzere kalın sağlıcakla

Kullanıcı avatarı
singlepilot
Ad Soyad: Meriç Yeter
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen singlepilot » 1 on yıl 6 yıl önce (13.05.2007, 02:18)

sagol kardeşim benim.sen biliosun başlarda ne kadar zorluklarla karşılaştıgımızı ama hepsini aştık bugünlere geldik..ktuhavk olarak bu kısa zamanda yaptıklarımız az şeyler diil...ama biz ii bi kulübüz ve herşeyin zamnla üstesinden gelcez inşallah..burdan bütün ktuhavk ailesinin mensuplarına çok teşekkür ediyorum ..sagolsunlar hiçbiri beni yalnız bırakmadılar...daha çok başarılara imza atacaz hep beraber...

meriç......

herkese kazasız uçuşlar

Kullanıcı avatarı
ÇağlaR
Ad Soyad: Çağlar Güngelen
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen ÇağlaR » 1 on yıl 6 yıl önce (18.05.2007, 21:12)

kalkışlar sorun değil biraz koşarsın inişi de elinden geldiğince yumuşatırsın :) bende 90 ım ve dönüşlerin tadı bi başka oluyo emin ol :D daha bi çabuk giriyor manevraya, harekete :D