kütahya havacilikkulübü derneği

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
paraglider_61
Ad Soyad: Mustafa Aydın
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

kütahya havacilikkulübü derneği

Mesaj #1 gönderen paraglider_61 » 1 on yıl 7 yıl önce (14.02.2007, 00:17)

Kütahyamızda; kütahya havacılık kulübü derneği(kühaber) adıyla derneğimizi kurmuş bulunmaktayız. (www.kuhader.org )havacılığa gönül vermıs, havacılık sporlarınlan ugraşan bütün eş, dost ve tüm arkadaşlarımıza duyurulmasına, sevgi ve saygılarımızla istirham ederiz..
Hakkımızda düşünce ve eleştirilerinizi mutlaka beklemekteyiz.

Kullanıcı avatarı
tesviyeci
Ad Soyad: Ali Demir
Aldığı Beğeni: 3 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen tesviyeci » 1 on yıl 7 yıl önce (15.02.2007, 08:01)

öncelikle tebrik ederim hayırlı olsun fakat adresinizde bir problem var sanırım çalışmıyor. çalışmalarınızda başarılar dilerim

Kullanıcı avatarı
tyuzgulec
Ad Soyad: Tahir Yüzgüleç
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen tyuzgulec » 1 on yıl 6 yıl önce (28.03.2007, 16:08)

hayırlı olsun.sitenizide ziyaret ettim fakat sitenizde gerek başkan ve gerekse yönetim kurulundan kimsenin telefonuna ulaşamadım.tebrik etmek için arayacaktım.buradan yazıyorum.çok sevindim gürhavk(bursa gürsu havacılık kulübü) olarak ziyeretinize en kısa zamanda geleceğiz.
gürhavk
bursa'nın en genç pilotu
tahir yüzgüleç
0.532.6147897

Kullanıcı avatarı
Fahri Çavdar
Ad Soyad: Fahri Çavdar
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen Fahri Çavdar » 1 on yıl 6 yıl önce (28.03.2007, 20:41)

Mustafacığım, kulübünüzün kurulması dolayısı ile sizleri tebrik ederim.Ahmet Eskici Hocamın ve sizlerin sayesinde Kütahya'nın yeni bir uçuş pistine kavuştuğu duyumları almaktayız.İşallah Akşehir Ekibi olarak gelip Kütahya'da uçmak isteriz.Görüşmek üzere.

Kullanıcı avatarı
skaterali
Ad Soyad: Ali Sağlam
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen skaterali » 1 on yıl 1 yıl önce (09.05.2012, 17:53)

öncelikle hayırlı olsun. ben kütahya nın sımav ilcesınde oğrencıyım ve yamaç paraşutu sporunu merak ettim ve birazda olsa bılgı edindim.thk dan eğitmen hocalarımız bazı illerin ilçelerini gezerek bir program hazırlayarak eğitim veriyormuş zamanım olmadıgından BURSA da uzun sure kalamıyorum ve SİMAV da egitim almak istiyorum. acaba bu tür küçük ilçelerle ilgili bir programınız, calışmalarınız varmı. ilcenin ruzgar yapısını bilmiyorum musayıtmı yada coğrafi yapısı y p uygunmu. teşekkür ederim saygılar.