Yamaç Paraşütü Fuarı

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
BALKİRAZ
Ad Soyad: Ertan Balkiraz
:
150+ Club
Aldığı Beğeni: 26 / 1
Pilot Menüsü: 

Yamaç Paraşütü Fuarı

Mesaj #1 gönderen BALKİRAZ » 1 on yıl 6 yıl önce (05.05.2007, 00:47)

Yamaç Paraşütü malzemelerini satan tüm şirket, klüp ve arkadaşlar.
Türkiye de yamaç paraşütü fuarı düzenlenebilir mi? Kanat ve malzeme üreticileri belli bir gün ve yerde tanıtım ve satış için çağırılsalar gelmezler mi?
Fuar açmak için brokrasi, maddi engeller vb. varmı bilmiyorum ama biz pilotlar için mükemmel olur.Konuyla ilgili bilgisi ve önerileri olanlar bizleri aydınlatırlarsa sevinirim.

Cem Karakas
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen Cem Karakas » 1 on yıl 6 yıl önce (05.05.2007, 18:35)

2002 yılında böyle bir organizasyon girişiminde bulunmuştuk. Fakat Malesef ki Türkiye böyle şeylere hazır değil henüz. Şu an İçin Bizim programlarımız dahilinde böyle bir organizasyon var fakat 2008 için çalışıyoruz. Bu tür organizasyonlarda aşılması gereken İnanılmaz zorluklar var Türkiye de. ( Bürokrasi ) Ayrıca katılımcı firmalar türkiye pazarına çok da sıcak bakmıyorlar.
Bekleyip 2008 de neler olacak görücez.
Sevgi ve Saygılar.

Cem KARAKAŞ

Kullanıcı avatarı
ORKO
Ad Soyad: Mehmet Gönüllü
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ORKO » 1 on yıl 6 yıl önce (05.05.2007, 19:02)

ya konu başlığını görünce bende... :(

neyse en azından girişimde bulunulmuş ve hala konu üzerinde çalışılıyor olduğunu bilmek bile güzel...

ya bizim elimizdende birşey gelmiyorki... :P en azından bu konu hakkında mail atacağımız yer falan varsa mail yağmuruna tutalım orayı... ne biliyim...

Cem Karakas
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen Cem Karakas » 1 on yıl 6 yıl önce (11.05.2007, 00:01)

buna gerek yok, bu sadece işleri daha fazla içinden çıkılmaz hale getirebilir.
ben bu işin üzerinde çalışıyorum zaten. duyarlıllığınıza teşekkür edrim.

keşke herkez sizin gibi düşünebilseydi..
sagı, sevgiler.
cem karakaş.

gürhavk
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen gürhavk » 1 on yıl 6 yıl önce (11.05.2007, 13:50)

Ülkemizde düzenlenen festival ve şenliklerde firmalar stand açarak ürünlerini tanıtıp satış yapabilirler. Bunda bir engel olacağını zannetmiyorum.

İbrahim Altın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen İbrahim Altın » 1 on yıl 6 yıl önce (11.05.2007, 16:31)

...
En son İbrahim Altın tarafından 26.05.2007, 01:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Cem Karakas
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen Cem Karakas » 1 on yıl 6 yıl önce (14.05.2007, 10:38)

Tekrar Selam Herkeze.
Türkiye'de Sizin Dediğiniz tarzda bir fuar fikri pekde gerçekçi olmaz.
Türkite'deki kanat temsilcileri, ki bunlardan biri de benim, ellerinde fuarda sergileyecekleri kadar sıfır kanat stoklkayabileceklerini sanmıyorum.
Sadece Katalogdan satış derseniz, o da olmaz bir pilot kumaşa dokunmak, onu test etmek isteyecektir. Bunun içinde belli ölçülerde kanat sunmanız gerekir. Buda üniversite öğrencisi olan dealer arkadaşları çıkmaza sokar ve nihayetinde bu sadece bit pazarı olur.
Bizim hedefimiz, Uluslararası boyuttta ciddi bir havacılık fuarıdır. Aynı yurt dışında yapılanlar gibi. Dünya üzerindeki tüm üretici ve satıcıları bir araya getirerek Türkiye'deki havacılığın da Uluslar arası boyutta tanıtılması hedeflenmiştir. Aksi takdirde bunu " Keller Sağırlar Biribirini Ağırlar"
Ata Sözüne benzetmek olur.
Saygılar.
Cem KARAKAŞ