akkusair.eu

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Erdal AKKUŞ
Ad Soyad: Erdal Akkuş
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

akkusair.eu

Mesaj #1 gönderen Erdal AKKUŞ » 1 on yıl 6 yıl önce (19.08.2007, 23:55)

Beni tanımayıp, yaptığım tamirler hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar olabilir. Umarım son yaptığım tamir sizlere referans olur. Kanadın öncesi, sonrası http://www.akkusair.eu 'da..
İyi uçuşlar!
Erdal AKKUŞ
Dosya ekleri
tamiröncesi.jpg

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 6 yıl önce (20.08.2007, 00:49)

Selamlar

Sitenizin adresini daha önceden Site şirket tanıtımı kategorisine eklemişsiniz.
Yazacağınız yeni mesajları mevcut konunuza yazarsanız mesaj kirliliğinin önüne geçebiliriz.

ilginiz için teşekkürler

not : kanadın tamirat sonrasını gördüm hakkaten inanılmaz

Kullanıcı avatarı
PROFLY
Ad Soyad: Mesut Albayrak
:
50+ Club Dealer
Pilot Menüsü: 

tamirat

Mesaj #3 gönderen PROFLY » 1 on yıl 6 yıl önce (20.08.2007, 18:45)

İsminizi daha önce duydum ve yaptıklarınızdan haberdarım. ayrıca tebrik ederim.. orjinal gibi olmuş..

Bu kanadın nasıl bu derece zarar gördüğü ve bu hale geldiği hakkında kısaca bilgi verirseniz sevinirim..

mesut/bireysel ve bağımsız pilot/bursa
En son PROFLY tarafından 21.08.2007, 00:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ugurci
Ad Soyad: Adnan Uçar
Aldığı Beğeni: 11 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen ugurci » 1 on yıl 6 yıl önce (21.08.2007, 00:21)

erdal bey hakkında ben de naçizane referans verebilirim. Ormanlı da yer çalışması yaparken bir kütüğe takılan paraşütümün b kolon iplerinden birinin paraşüte baglantı yerinde küçük bir yırtık olmuştu . ancak yırtığın küçük olmasından ziyade ip baglantı yerinde olması çok tedirgin ediciydi. hiç uçmadığım paraşütün böyle zarar görmesi beni adeta MAHVETMİŞTİ. hOCAMIN TAVSİYESİYLE KANATI KARGOYLA ERDAL beye göndermiş ve sadece telefonla görüşerek bilgi vermiştim. 1 hafta sonra ölüdenize gittiğimde paraşütüm son derece itinalı bir şekilde tamir olmuştu. o ana kadar erdal beyle hiç ücret bile konuşmamıştım . bu piyasada selam verirken bile para isteyenler varken ödeme yapabilmek için adeta ölüdenizde köşe kapmaca oynamıştık ama ilginç olarak ben ödeme yapabilmek için erdal beyin peşinde dolaşıyordum. sonunda bir uçuş sonrası erdal beyi yakaladığımda kargo ücretinden bile az bir para ( 30 YTL) almıştı. aklımdan 10 katını falan isteyeceği geçiyordu. Hatta o acele ve şaşkınlık anında doğru dürüst teşekkür edememiştim. Şimdi hem burdan kendisine teşekkür ediyorum hem de eninde sonunda her paraşütçünün işinin düşebileceği Erdal beye kendim adına referans verebiliyorum...

İbrahim Altın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen İbrahim Altın » 1 on yıl 6 yıl önce (21.08.2007, 00:42)

Bende Erdal Bey e oratadan ikiye ayrılan tandem kanadımı göndermiştim kanat geldiğinde gözlerime inanamıştım eskisi gibiydi üstelikte tamirde kullandığı kumaş benim kanadımın rengiyle aynıydı.tamir olduğu belli bile olmuyordu.Buradan bir kere daha teşekkür ediyorum kendisine