Uludağ Üniversitesi Havacılık Topluluğu Yardım Talebi

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
mustafa.zyildirim
Ad Soyad: Mustafa Zübeyir YILDIRIM
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen mustafa.zyildirim » 5 yıl 2 ay önce (04.01.2019, 18:08)

Merhaba;
Uludağ Üniversitesi Havacılık Topluluğu olarak yetersiz imkanlara rağmen bir çok başarılı eğitim ve etkinlikler düzenliyoruz.
300 aktif üyemiz, 35 YP pilotumuz,4 yardımcı eğitmen,2 eğitmen düzeyinde ekibimizle özellikle Bursa semalarında uçuş hayatımıza devam ediyoruz.
Yılda 2 defa YP başlangıç eğitimi veriyoruz.Hedef yarışmalarına ve festivallere katılıyoruz.Bir çok yerde değerli camia büyüklerimizle sohbetler ediyor dikkatle takip ediyoruz.Birçoğunun vermiş olduğu tavsiyeler üzerine bir yardım talebinde bulunuyoruz.Elinizde ki kullanmadığınız hertürlü yamaçparaşütü ve havacılık ekipmanlarınızı(Kanat,harnes,kask,yedek,windsock,speedbar,eldiven,gps,vario,telsiz,telsiz çantası,gül çanta,yama malzemesi,yazılı ve görsel kaynaklarınız vs.) topluluğumuza bağışlayabilirsiniz.Bu sayede üniversite öğrencisi genç YP pilotlarının uçuş hayatında bir katkı sahibi olacaksınız ve hiç beklemediğiniz zamanlarda yardımınıza koşmaktan geri kalmayan genç ve dinamik dostlar edineceksiniz. İş birliği,sponsorluk ve bağışlarınız için iletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

Son bir söz olarak da;

''Ey Ana!
Eğer Oğlun Bir Asuman Aşkına Tutulmuşsa Bırak Uçsun.''

mail: [email protected]
sosyal medya:
https://www.facebook.com/uhavk
https://www.instagram.com/uhavk/

Uludağ Üniversitesi Havacılık Topluluğu
Başkan:Mustafa Zübeyir YILDIRIM
Whatsapp:05548300820

Son beğenen alp78

Kullanıcı avatarı
Eras
Ad Soyad: Erol Aslantaş
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen Eras » 5 yıl 2 ay önce (04.01.2019, 21:20)

Değerli UHAVK'lı genç arkadaşlarım çalışmalarınızı ve çabalarınızı hemen hemen her aşamada görüyor beğenerek takip ediyorum. Zaten sizlerle sürekli iletişim halindeyiz bir çok çalışmayı birlikte yürüttük. Yardım talebinizi geri çevirmemek ve diğer arkadaşlara da öncü olmak adına ilk desteği ben vermiş olayım yeni GPS ve variometreniz hayırlı olsun.Ayrıca teşhir amaçlı bir kanat ve M bir Kanadınız da Hayırlı Olsun.
Nilüfer Belediyesi Fadıllı Havacılık tesislerine ilk geldiğinizde benden alabilirsiniz.
Saygılar sevgiler.

Son beğenen gurayg

Kullanıcı avatarı
Thermikci
Ad Soyad: Ahmet Çakır
Aldığı Beğeni: 6 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen Thermikci » 5 yıl 2 ay önce (05.01.2019, 10:32)

Hatay/iskenderunda yp camiasına üretimini yaptigim gül torba olan ürünün 1 adedini arkadaşlarımıza bağışlıyorum.Umarım farkindalik olup herkesin duyarlı olmasını sağlarız.Hayırlı olsun.

20190101_160129.jpg
IMG-20181218-WA0005.jpg

Son beğenen alp78

Kullanıcı avatarı
Arzuuenginn
Ad Soyad: Arzu Engin
Aldığı Beğeni: 4 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen Arzuuenginn » 5 yıl 2 ay önce (05.01.2019, 13:16)

Eras yazdı:Değerli UHAVK'lı genç arkadaşlarım çalışmalarınızı ve çabalarınızı hemen hemen her aşamada görüyor beğenerek takip ediyorum. Zaten sizlerle sürekli iletişim halindeyiz bir çok çalışmayı birlikte yürüttük. Yardım talebinizi geri çevirmemek ve diğer arkadaşlara da öncü olmak adına ilk desteği ben vermiş olayım yeni GPS ve variometreniz hayırlı olsun.Ayrıca teşhir amaçlı bir kanat ve M bir Kanadınız da Hayırlı Olsun.
Nilüfer Belediyesi Fadıllı Havacılık tesislerine ilk geldiğinizde benden alabilirsiniz.
Saygılar sevgiler.

Bu duruma duyarlı olduğunuz ve bizim gibi havacılık sevdalıları gençlere destek olduğunuz için Uludağ Üniversitesi Havacılık topluluğunun bir üyesi olarak teşekkür ettiğimizi iletiyorum. Yaptığımız işi tutku’yla yapıp daha da ileriye taşıyacağımıza söz veriyoruz.
Keyifli Uçuşlar...

Son beğenen alp78

Kullanıcı avatarı
Arzuuenginn
Ad Soyad: Arzu Engin
Aldığı Beğeni: 4 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen Arzuuenginn » 5 yıl 2 ay önce (05.01.2019, 13:27)

Thermikci yazdı:Hatay/iskenderunda yp camiasına üretimini yaptigim gül torba olan ürünün 1 adedini arkadaşlarımıza bağışlıyorum.Umarım farkindalik olup herkesin duyarlı olmasını sağlarız.Hayırlı olsun.

20190101_160129.jpgIMG-20181218-WA0005.jpg

Uludağ Üniversitesi Havacılık topluluğunun bir üyesi olarak bu duruma farkındalık yarattığınız için ve bağışınız için Uhavk adına teşekkür ediyorum. Biz de inanıyoruz ki arkamızda Türkiye de bulunan Yamaç Paraşütü pilotlarının desteğiyle ve bu spora olan tutkumuzla kendimizi ve Yamaç Paraşütü sporunu Türkiye de daha çok ilerlemesini sağlayıp, bizim gibi genç arkadaşlara ve bizden küçük kardeşlerimize Havacılık sevgisini aşılayabiliriz.
Keyifli uçuşlar diliyorum...

Son beğenen gurayg

Kullanıcı avatarı
mustafa.zyildirim
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen mustafa.zyildirim » 5 yıl 2 ay önce (08.01.2019, 12:22)

Bursa’nın önde gelen havacılarından İlhan Özdemir’e Uhavk’a bağışladığı yeni sky country harnes için çok teşekkür ederiz.

Kullanıcı avatarı
mustafa.zyildirim
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen mustafa.zyildirim » 5 yıl 2 ay önce (08.01.2019, 12:28)

Uzun yıllar boyu Uhavklı pilotları uçuracaktır.
Dosya ekleri
A7D0961D-4F15-4D3F-8D36-C863741DD289.jpeg

Kullanıcı avatarı
mustafa.zyildirim
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen mustafa.zyildirim » 5 yıl 2 ay önce (17.01.2019, 20:29)

IMG_2978.JPG

IMG_2944.JPG

UHAVK'a desteklerinden dolayı Vertigo XC'ye çok teşekkür ederiz. :).
Bu camia sizin gibi öncüler sayesinde çok daha güzel.
Not: Fotoğraf mankenimiz Azizcan Bozkurt başlangıç öğrencisi.

Kullanıcı avatarı
mustafa.zyildirim
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen mustafa.zyildirim » 5 yıl 2 ay önce (25.01.2019, 16:23)

WhatsApp Image 2019-01-25 at 16.18.35.jpeg
WhatsApp Image 2019-01-25 at 16.18.37.jpeg

Bursa'nın tanınan pilotlarından Emrah Uzer Uludağ Üniversitesi Havacılık Topluluğu Öğrencilerine uzun uçuşlar boyunca kullanması için bir adet GPS ve Speed Bar desteğinde bulunmuştur.

Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.