Ankara Yamaç Paraşütü Derneği

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Ankara Yamaç Paraşütü Derneği

Mesaj #1 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 8 yıl önce (21.09.2005, 19:24)

Selamlar,

AYPD hakkındaki duyuruyu buraya ekliyorum

Duyuru:

Bildiginiz gibi 18 Temmuz 2005 tarihinde Ankara Yamac Parasutculeri Kulubu Dernegi kurulmustur.

Tum universitelerde yeni donemin hemen hemen basliyor olmasi sebebi ile uyelik islemlerini hizlandirmak istiyoruz. Dernek tuzuğü ve başvuru formunu ekledim.

Tum arkadaslara kapimiz aciktir, uye olmak isteyenlerin ilgili formu doldurup (1 adet fotograf ile birlikte) asagida ismi yazili kurucu uyelerimizden herhangi birine ulastirmalari yeterli olacaktir. Universite kulupleri basvurulari tek bir elden teslim ederse memnun oluruz.

Basvurulari teslim edebileceginiz kurucu uyelerimiz:

i. Mustafa Hakan Güçsav,
ii. Mithat Derinyol,
iii. Onur Can Vural,
iv. Özgür Mutlu Kurt,
v. Korhan Çelik,
vi. Yılmaz Açıkgöz,
vii. Özgün Babur

Selam ve saygilarimla,

Hakan Gucsav
AYPD Yonetim Kurulu Baskani

Ayrıca;

Mithat Derinyol un derneğin amaçlarını anlatan ve dernek hakkında bilgi veren yazısını okumak için http://groups.yahoo.com/group/Paraglidi ... essage/272 adresine bakabilirsiniz.
Dosya ekleri
AYPDTuzuk.doc
AYPD Tüzüğü
(106 KiB) 253 kere indirildi
UyelikBasvuruFormu.doc
AYPD üyelik formu
(51.5 KiB) 359 kere indirildi

Kullanıcı avatarı
Deniz Erenler
Ad Soyad: Deniz Erenler
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Ankaralilara Hayirli Olsun !!

Mesaj #2 gönderen Deniz Erenler » 1 on yıl 8 yıl önce (22.09.2005, 15:10)

Selamlar,

gosterilen internet sayfasina bakilamamakta cunku once uye olmak
gerekmekte . .

uye olmadan bu gurubun mesaj arsivinede bakilamiyor, benim sahsi gorusum, bunun yanlis bir secim oldugudur. O sebepten kendi capimda
daha basindan bu dostlarimizi tum samimiyetimle uyarmak isterim.

Ornegin, Istanbul"da yeni kurulan 50kusur kisilik gurubun mesaj arsivi
http://groups.yahoo.com/group/hangar34/ internet ustunden herkese aciktir vede bu bence cok saglikli bir durumdur . .

Eh iste, Istanbul Ankara arasinda o kadar fark olucak muhabbetine kapi acilmasin ltf :-)

Bunun disinda bu gurubu, isin hemen basinda uyarmak istedigim konular

aa) hicbir sekilde, Yaslilar/Gencler, Maddi Imkanlari Kisitli Olanlar/Olmayanlar, shucular bucular olarak guruplasmalarin olusmasina imkan verilmemelidir. Bu sekil olusumlar daha bastan fark edilerek, yumusatilmali vede gelisip kok salmalari butun olumlu cabalar ile engellenmelidir.

bb) toplanti, faaliyet vede ozellikle internet uzerindeki guruplardaki yazismalarda, sert kelimeler ve tavirlar kinanmali, ve kufurlesmelere asla ama asla izin verilmemelidir. Mesaj arsivi (messages bolumu) herkese (uye olmayanlarada) acik olan guruplarda bu sekil kufurlesmelerin yasanmasi cok daha zordur, bunlarin devam ettirilmesi vede uzatilmasi dahada zordur.. dolayisi ile donulemeyecek noktalara gelinmemesi mesaj arsivlerinin herkese acik oldugunun bilinmesi ile buyuk olcude saglanabilir . .vede tabiki erkegin mali ortadadir diyede bir ata sozumuz vardir . . kendinden emin insanlar vede guruplar bu acikliktan dogal olarak cekinmezler . .

Bendeniz"den soylemesi . . fakat bittabiki sonucta keyfiyet mulkun sahiplerine aittir . .

++

Son olarak bir sey (sadece merak ettigimden) sormak istiyorum, AYPD"ne
uye olmak icin illede Ankara"da ikamet ediyor olmakmi lazimdir. Yani boyle bir zorunluluk varmidir ?? Yok ise AYPD"nin gorusu nedir ?? Mesela diyelimki Mersin"de, veya Konya"da ve hatta Istanbul"da oturan biri bu dernege uye olabilirmi ??

Saygilar/Deniz Erenler