Marmara Üniversitesi Havacılık Kulübü

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ironeagle320
Ad Soyad: Murat Karabulut
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Marmara Üniversitesi Havacılık Kulübü

Mesaj #1 gönderen ironeagle320 » 1 on yıl 6 yıl önce (14.01.2008, 20:40)

Merhaba MARMARA ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK KULÜBÜ ile ilgili istekleri olanlar bana ulasabılırler
MURAT KARABULUT
0555 566 31 12
web sitemiz yakında yayına baslayacaktır.
saygılarımla

fleXin
Ad Soyad: Mustafa İlişe
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen fleXin » 1 on yıl 6 yıl önce (15.01.2008, 04:02)

Merhabalar,

Doğrusu aktif bir üniversite havacılık kulübü bulmak çok zor İstanbul'da. Okuduğum okulun havacılık kulübü başkanının nerde olduğunu bilen yoktu araştırmalarım sonucu öğrendim ki adam mezun olalı 5 sene olmuş :) her neyse umarım kısa zamanda güzel organizasyonlara imza atarsınız. Bu organizasyonlar arasında yamaç paraşütü eğitimi de olur ve eğitime katılmak için Marmara Üniversitesi öğrencisi olma zorunluluğu olmaz :)

sevgiler

Kullanıcı avatarı
AKUHAVK-EMRE
Ad Soyad: Emre Yıldırım
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen AKUHAVK-EMRE » 1 on yıl 6 yıl önce (15.01.2008, 10:23)

fleXin yazdı:Merhabalar,

Doğrusu aktif bir üniversite havacılık kulübü bulmak çok zor İstanbul'da.

Mustafa Bey,İstanbul'da ki arkadaşlara haksızlık etmeyin lütfen.Özellikle Yıldız Teknik Üniversitesi'ndeki arkadaşlar Türkiye'de ki en aktif kulüplerden biri....

fleXin
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen fleXin » 1 on yıl 6 yıl önce (15.01.2008, 14:25)

Sanırım ben yanlış anlattım kusura bakmayın lütfen. Tabii ki Yıldız Teknik, Boğaziçi ve İstanbul Üniversitesi havacılık kulüpleri bayağı aktifler fakat İstanbul'daki üniversite sayısı 27 ve üniversitelerin bir çoğunda havacılık kulübü olmasına rağmen yalnızca 3 ya da en fazla 4 kulüp aktif. Bu yalnızca havacılık kulüpleri için geçerli olan bir şey değil keşke üniversitelerimizde kulüp hayatı daha aktif olsaydı ve öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimlerine daha fazla katkıda bulunabilselerdi.

Kullanıcı avatarı
ironeagle320
Ad Soyad: Murat Karabulut
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen ironeagle320 » 1 on yıl 6 yıl önce (01.02.2008, 02:01)

ya haklısınız hakıkaten bazı unıversıteler cok guzel goturuyorlar bu ısı fakat bızım okulumuzda bıraz hem oğrencıden, hemde yonetımden kaynaklı sorunlarımız var. Örneğin gecen sene oğrencı arkadasların bı kısmının yamac parasutu konusunda merak ettıklerı sorular vardı. Bizde sayın Orhan ÖZGÜLBAS hocamızla bağlatıya gectık, sağolsun kırmadı bizi cevap verdı yine cokcok tesekkur ederım kendılerıne 19 mayıs programları cercevesındeki Diyarbakırda kı programınından İstanbul'a dinlenmeden geldı. Öğrencı arkadaslara duyuru yaptık fakat konferans gunu Türk Hava Kurumu Kadikoy subsındekı yettkılılerle toplam gelen 15 kişi benim öğrencı arkadaslarım sağ olsunlar oı kadar bile yok. EEE ben daha ne yapabılırım bole bı ekıple hocam tek basıma ayakta tutmaya calısıorum acıkcası

fleXin
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen fleXin » 1 on yıl 6 yıl önce (01.02.2008, 02:26)

Hocam aynı problemleri ben de yaşıyorum. Yönetim kurulunda olduğum bir kulüp var ve zor şartlar altında okul yönetiminin desteği olmadan etkinlikler yapmaya çalışıyoruz. Öğrenciler sürekli etkinlik olmamasından şikayetçi fakat bir etkinlik düzenlendiği zaman muhakkat herkesin işi oluyor. Kulüpçülük zor iş vesselam. Düzenleyeceğiniz etkinlikleri burada duyurursanız ve bir sakıncası olmazsa ben seve seve katılmaya çalışırım :)