AYPD Genel Kurul Çağrısı

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
filizey
Ad Soyad: Filiz Bakır Güler
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

AYPD Genel Kurul Çağrısı

Mesaj #1 gönderen filizey » 1 on yıl 8 yıl önce (28.12.2005, 00:34)

AYPD'nin duyurusu:

"Selamlar,

Ankara Yamaç Parasutculeri Kulubu Dernegi ilk Genel Kurul'unu asagidaki yer ve zamanda gerceklestirecektir. Tum uyelerimizin toplantiya katilmalarini rica ederiz.

Bu ilk Genel Kurul Toplantisi'nda dernegimizi en az 3 yil temsil edecek Yonetim Kurulu ve diger organlar belirlenecektir. Bu sebeple katilimin cok olmasi iyi bir Yonetim Kurulu olusturmamiz icin ayri bir onem tasimaktadir.

Gerek Paragliding-Ankara ve gerekse Havacilik e-posta gruplarinin files bolumlerine AYPD adinda bir klasor acarak daha once dernek tuzugumuzu eklemistim. Merak eden arkadaslar bu tuzugu inceleyebilirler.

Genel Kurul
Tarih: 6 Ocak 2006 Cuma
Saat: 17:00
Yeri: Ata Umit Aksoy Salonu
Dis Hekimligi Fakultesi
Hacettepe Universitesi Merkez Kampusu (Hacettepe Universitesi Tip Fakultesi)

Yer tarifi: Tip Fakultesi ana girisinden girdikten sonra yaklasik 100 mt ileride yol uzerinde sagda Dis Hekimligi yer almaktadir, bu bina girisinde zaten gorevli arkadaslar olacaktir.

Bu salonu bize universite saat 17:00 ile 20:00 arasinda tahsis etti. Calisan veya gec katilacak durumda olabilecek arkadaslar icin secimleri saat 19:00 da baslatmayi planliyoruz. Ancak yine de tum uyelerimizin olabildigince erken katilmalarini rica ederiz.

Saygilarimla,

Hakan Gucsav
AYPD"