www yamacparasutum com

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ASİ
Ad Soyad: Engin Karabudak
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

www yamacparasutum com

Mesaj #1 gönderen ASİ » 1 on yıl 5 yıl önce (15.03.2009, 10:22)

rakip bir sitenin gelmesi iyi oldu. bu sayede belki de bu site kendine bir çeki düzen vermeye başlar.

Kullanıcı avatarı
PROFLY
Ad Soyad: Mesut Albayrak
:
50+ Club Dealer
Pilot Menüsü: 

merhaba..

Mesaj #2 gönderen PROFLY » 1 on yıl 5 yıl önce (15.03.2009, 10:56)

merhaba.. Evet Engin haklısın.. Güzel oldu.. Emeği geçenlere teşekkkürler..

Uzun zamandır ypforumda yaşanan tartışmaları seyrediyorum.. Bu noktada bir şeyler yazmak istiyorum..

Moderatörlerin ve kullanıcıların hiçbiri %100 haklı değildir. Zaten bir tartışmada %100 kimse haklı değildir.

Ama forumun kurucu ve moderatörlerinin bu forum için biz kullanıcılardan faha fazla emek harcadığı ortadadır..

Ayrıca şu an bu forumda, başka bir forumun reklamını yapabiliyor olman bile onlara yapılan itham olan ''yasakçı ve tehditkar forum'' ile bir çelişki oluşturmuyormu? (Ayrıca bu etik bir şey değil)

Sanırım problemler biraz da biz pilotların burnundan kıl aldırmamasından kaynaklanıyor..

Bir yerde düzen olması için kuralların olması gerekir. Bence olayın bu boyutlara gelmesi moderatörlerin kuralları katı bir şekilde uygulamasından değil, uygulamamasından ve her yaptıkları şeyde tepkileri hesaplamalarından ve her yapılan şeye tepki vermeye hazır kullanıcıların olmasından kaynaklanmaktadır.

Keşke hepimiz birbirimizi anlamak için biraz daha çaba sarfedebilsek.. Çabuk reaksiyon vermek yerine mantıklı davranıp önce anlamaya çalışsak.. Empati kurabilsek..

Tüm tatsızlıkların tatlıya bağlanması dileklerimle..

susup seyretmeyi beceremeyen pilot
Mesut ALBAYRAK
En son PROFLY tarafından 15.03.2009, 16:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

winds
Ad Soyad: Özkan Dedekargınoğlu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen winds » 1 on yıl 5 yıl önce (15.03.2009, 11:08)

Uçan arkadaşlarımıza bilerek yada bilmeyerek yeni bir paylaşım platformu kazandırdıysak ne mutlu bize. Sevgili Mesut elbette bizimde hatalarımız olacak nihayetinde insanız :) . Biz bu işi gönüllü yapıyoruz bilgiyi paylaşma konusunda da kişileri kırmamaya elimizden geldiğince özen gösteriyoruz.
Sanırım bizim hatamızda fazla esneklik göstermek (şahsi görüşümdür.)