kilis sportif havacılık kulübü ve faaliyetleri

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
desert_eagle79
Ad Soyad: Mehmet Fatih Büyükgüçlü
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #41 gönderen desert_eagle79 » 1 on yıl 4 yıl önce (28.08.2009, 22:00)

Arkadaşlarım çok güzel şeyler yazmışlar gerçekten duygularımıza tercüman olmuşlar.Genede aynı teşekkür duygularımı bende tekrardan iletmek isterim Mehmet,Akın ve Adil hocam sizlere çok teşşekkür ediyorum,bu iş siz olmasanız olmazdı bütün zorluklara rağmen gelip bize bu eğitimi verdiniz ama içimizde buruk bi kırgınlık var HOCALARIM tekrar beraber olalım tekrar gökyüzüne yükselelim ne olursunuz sizleri tekrar Kilisimizde ağırlamak istiyoruz.İşallah uygun boş bi zamanınız olurda davetimizi geri çevirmessiniz ve bizleri çok mutlu edersiniz.SAYGILARIMLA.....

Kullanıcı avatarı
kevser
Ad Soyad: Kevser Özyalçın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #42 gönderen kevser » 1 on yıl 4 yıl önce (28.08.2009, 22:01)

mehmet hocam size ayrıca bir teşekkür daha etmek istiyorum nerdeyse yazdığınız bu ileti bizi birbirimize düşürüyodu:) kevser1 ve kevser 2 bir anda bir coşkuyla iletiinize cevap yazmak istedi.daha sonrasında ben yazıların hepsini silmeyi başardım :| sonrsı malum. woltran ın baş kısmını oluşturan ışıl ikiz kevser lerin üstünden prim yapma, kek yap:mrgreen:

Kullanıcı avatarı
desert_eagle79
Ad Soyad: Mehmet Fatih Büyükgüçlü
Pilot Menüsü: 

Mesaj #43 gönderen desert_eagle79 » 1 on yıl 4 yıl önce (28.08.2009, 22:07)

Hocalara teşekkürlerimizi ilettikten sonra gelelim diğer bi meseleğe ''u len'' nankör arkadaşlarım o kadar teşekkür etmişsiniz ama beni unutmuşsunuz Akın hocanın yokluğunda Akın hocanın vekilliğini alarak size yer çalışmalarını yaptıran Lakabı ÇEKİCİ olarak kalan beni nasıl unutursunuz ne diyim ben size teessüf ediyor ve sizi esefle kınıyorum...KENDİNİZE HAS BAKIN... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
kevser
Pilot Menüsü: 

Mesaj #44 gönderen kevser » 1 on yıl 4 yıl önce (28.08.2009, 22:17)

aa evet fatih arkadaşımızın çekicilik yönünü takdir etmeden geçmeyelim haklı. her ne kadar BENMARİ usulü kekimize atom bombası dahil çeşitli benzetmeler yapsada:) bir teşşekürü hak etti. çokkkk teşşkkür ederiz. ve dahi bu işte emeği geçen tüm arkadaşlarıma da...

Kullanıcı avatarı
kevser
Pilot Menüsü: 

Mesaj #45 gönderen kevser » 1 on yıl 4 yıl önce (28.08.2009, 22:57)

kuzucum ışıl gülücük ifadem iletimde çıkmamış.onun yerine ingilizce yazı çıkmış. woltran woltran woltran :) müdürüm saygılar.hi hi... :?

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Ad Soyad: Işıl Özyurt
Pilot Menüsü: 

Mesaj #46 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (28.08.2009, 23:07)

hey heyyyyy battalın oglu tarkanın torunu conanın cakması voltranın has kısmı namiiiiiii diyar IŞILŞAH hazretleri teşrif edicekte birileri ona sitem edicek noluyoooooooooooo aloooooooooooo size söluyom :P alın size bak yine baş bu benim işte itip cekmekle yok efendim bişilere ayak olmakla baş olunmaz biri cekiciymiş dieri ayak:) işlerine bakar dieride cakma ayakcı haddini yerini mevkisini bilsin herkes :mrgreen: burda ben varım dukkansız karum ışılsız forum olmaz arkadaslar benim gibi bi insanı tanımanın mutlulugunu yasayın bence hehehe :lol:

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #47 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (28.08.2009, 23:15)

kız kevser ingilizcedemi bilion ben onu japonca sandıydım ve en çekici arkadasım fatih sensin nankör dün neydin bugun noldun tamam cektin cok hemde kahrımızı ama bunu baska yönlerede çekmekte gec kalmadın çekici derken bircok anlama gelen bu nacizane kelime guzel turkcemizin içerisinde pekcok anlamı karsılamakta ve sende bu anlamlardan sadece ama sadece birini barındırmakta hatta ifade etmekte ve hatta ve hatta tam karsılıgını olusturmaktasın :P gercekten cok ÇEKİCİSİN :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
xoops7
Ad Soyad: Mehmet Muzaffer İyigün
Pilot Menüsü: 

Mesaj #48 gönderen xoops7 » 1 on yıl 4 yıl önce (29.08.2009, 14:36)

burcu canum bnüm ellerine sağlık kek güsel olmuştu beyenmeyen arkadaşlar bidaha yemesin la hatır için kız elinde zehir getirse yenir bea puh size :D ışıl sana bu platform üzerinden cvabımı vermicem bilare görüştügümüsde sana gereken bilimum dersi vercem :P

Kullanıcı avatarı
kevser
Pilot Menüsü: 

Mesaj #49 gönderen kevser » 1 on yıl 4 yıl önce (29.08.2009, 15:09)

DALGACI MAHMUT

İşim gücüm budur benim,

Gökyüzünü boyarım her sabah,

Hepiniz uykudayken.

Uyanır bakarsınız ki mavi.

Deniz yırtılır kimi zaman,

Bilmezsiniz kim diker;

Ben dikerim.

Dalga geçerim kimi zaman da,

O da benim vazifem;

Bir baş düşünürüm başımda,

Bir mide düşünürüm midemde,

Bir ayak düşünürüm ayağımda,

Ne haltedeceğimi bilemem.
orhan veli...

Kullanıcı avatarı
kikirik
Ad Soyad: Burcu Özyurt
Pilot Menüsü: 

Mesaj #50 gönderen kikirik » 1 on yıl 4 yıl önce (29.08.2009, 16:38)

canımsın yaaa muzo :) sende olasan ne yaparız bilmem artık :) benmari usulü kekimizin kıymetini bir sen bildin bir de ali :( kıymet bilmeyen nankörler utansın :P sizi örnek alsın :mrgreen: derim ben ama nerdeeee o nankörlerde böyle bir nezakettttttttt :P

Kullanıcı avatarı
mbg
Ad Soyad: Mustafa Büyükgüçlü
Pilot Menüsü: 

Mesaj #51 gönderen mbg » 1 on yıl 4 yıl önce (15.09.2009, 21:22)

Tüm YP camiasının mübarek kadir gecelerini kutlar ALLAHTAN nice kazasız uçuşlar,sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler dilerim.

Kullanıcı avatarı
flymen
Ad Soyad: Mehmet Oğul
Pilot Menüsü: 

Mesaj #52 gönderen flymen » 1 on yıl 4 yıl önce (18.09.2009, 16:46)

arkadaşlar ses gelmiyo ne oldu.faaliyet yok galiba ama saymanınızın oruçlu günleri bittti.Yakarak geliyorum döndümm...:lol:
bu arada bayramda mutlaka görüşelimm ;)

Kullanıcı avatarı
SIRMALI
Ad Soyad: Ahmet Sırmalı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #53 gönderen SIRMALI » 1 on yıl 4 yıl önce (21.09.2009, 22:11)

arkadaslar hepinizi tanidigim cok memnun oldum. hepinizin ramazan bayramini ayri ayri kutlarim. bayramin 3.gunu gorusmek umidiyle. yerleriniz ayarlandi organizasyon tamam.:)

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #54 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (22.09.2009, 12:30)

bu nasıl bir organizasyoooooon hani nirde dolmuşşş hani nirde halılar spotlar basın :P organızasyonmus :lol: biz nasıl karsılamıstık unutuz tabi bando forklor ekibi ve türk yıldızlarını :D bizlerde sizleri tanıdıgımıza cok memnun olduk tekrar bekleriz :oops: bu arada özür dileriz son anlardaki karısıklık için gercekten cok utandık neyse senin ve diger arkadaslarında bayramını kutlarım görüsürüz

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #55 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (22.09.2009, 12:32)

aaaaaa unutuyordum memcoooşşşşşşşşşşşş sende yakıp yıkıp dönecegine şöyle bizim gibi (: normal insanlar gibi :) dönsene yahu bak bana hıh :P

Kullanıcı avatarı
xoops7
Ad Soyad: Mehmet Muzaffer İyigün
Pilot Menüsü: 

Mesaj #56 gönderen xoops7 » 1 on yıl 4 yıl önce (23.09.2009, 00:57)

her foruma fer konuya bi ışıl lasım agır ol söz sana molla diicem ışılcım :D snsiz bi yp takımı düşünemiorum iyiki varsın ne diyim... ayrıca bugünkü iadei ziyaretimizde pek bi keyifliydi arkadaşlarımın hepsine 22.09.2009 tarihi saat 15:30 da aynı yer mekan enlem ve boylamda buluşup bu güsel anıları hafızalara ve tarihin akışına işledikleri için teşekkür ederim. teşekkürler amasya ekibi sizlerle tanışmak güsel :D

Kullanıcı avatarı
kikirik
Pilot Menüsü: 

Mesaj #57 gönderen kikirik » 1 on yıl 4 yıl önce (23.09.2009, 14:26)

muzoo yazın süper olmuş :) amaaaa arkadaşlarrr lütfen bidahaki sefere daha hızlı hazırlanıp bayanları bekletmeyelim :mrgreen: yoksaaaaaa ceremesini çekersiniz ona göre :twisted: bu arada fuar turu için :D amasya grubuna teşekkürler akbili tekrar görüşmeye :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
SIRMALI
Ad Soyad: Ahmet Sırmalı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #58 gönderen SIRMALI » 1 on yıl 4 yıl önce (23.09.2009, 21:13)

oncelikle bu cevap sana patiklipire'cik aslinda biz organizasyonu tam yapmistik. G.antep girisine kirmizi hali serilmis, yolunuza guller dokulmustu ama siz ates almaya gelmissiniz. ikinci olarak kikirik Burcu sizin bu fuar dediginiz olay sadece size ozeldi, farkindaysan sizden baska kimse yoktu olamazdi da... ayrica sizleri beklettigimiz icin de cok ozur dileriz. Amasya ekibi olarak sizler gibi yuregi temiz , kaliteli arkadaslari tanidigimiz icin cok mutlu olduk. IYIKI VARSINIZ...:)

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #59 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (23.09.2009, 23:50)

:oops: bak utandırdın beni gördünmü şey biz antebe kadar gelemeyince göremedik tabi halıları gülleri falan hem biz istermiydik ateş almayı :cry: cayır cayır yanmayı :( ama oldu bi kere napalım bi dahaki sefere artık :mrgreen: hem bizim kız bilerek fuar dedi hani bu sadece bize özel olayı belli etmemek için 8) :lol: bizde sizleri tanıdıgımıza cok mutlu olduk ve gezi için gercekten tesekkurler kimi arkadaslarımız bunalıma girmiş olsada bizim için keyfli bir gündü gorusuruz

Kullanıcı avatarı
kikirik
Pilot Menüsü: 

Mesaj #60 gönderen kikirik » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 01:34)

:) ya pardon gezinin bize özel olduğunu anlamam bayaaaa uzun sürdü nese idare edin artık :mrgreen: bu arada geç kalma lafım Amasya grubuna deil kilis grubunayda ama anlayan nerdeeeeeeeee :P nese böylece sizlerde huyumuzu öğrendiniz bizi bekletmezsiniz artık yoksa diğerleri gibi :twisted: ceremesini çekersiniz ona göre :P sizleri tanıdığımıza bizlerde cok memnun olduk ya sizdeki fotoğfları gönderirseniz cok sevinirimgörüşmek üzere :mrgreen: