kilis sportif havacılık kulübü ve faaliyetleri

Bu bölümde yamaçparaşütü ile ilgili dernek, klüp, şirket sitelerinizi tanıtabilirsiniz.Yeni başlamak isteyenlerin size ulaşmasını bu sayede sağlayabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
SIRMALI
Ad Soyad: Ahmet Sırmalı
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #61 gönderen SIRMALI » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 11:55)

Arkadaşlar Merhaba;

Bazı arkadaşların bunalıma girmiş olması konusunu anlayamadım, kim girmiş bunalıma? Birde bana bir e-mail adresi verirseniz özel mesajdan hemen gönderirirm resimler...

Kendinize iyi bakın...
Görüşmek üzere...

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Ad Soyad: Işıl Özyurt
Pilot Menüsü: 

Mesaj #62 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 13:38)

selam sırmalı bazı arkadasların bunalıma girmesinden kastım artık kanatla yetinmeyip f16 kullanmak istemeleri :lol: eh biraz gercekci olmaya cagırıyorum arkadasları :P siz f16 pilotu degilsiniz ve aslada olmazsınız önce bir yp kullanmayı ögreninde :P hahaha biz hayatmı yasıyormusuz jet senin neyine

neyse amasya gurubu lafım size degil bazı gözü yukasrda kendi asaıda olan arkadaslara

:) yarın ucusumuza sizlerişde bekleriz gorusmek üzere

Kullanıcı avatarı
desert_eagle79
Ad Soyad: Mehmet Fatih Büyükgüçlü
Pilot Menüsü: 

Mesaj #63 gönderen desert_eagle79 » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 13:54)

Patiklipire arkadaşıma güzel bir sözle yanıt vereyim bari tarih kokan güzel bir söz patiklipire artık bu sözü duyunca anlar artık ne de olsa tarih mezunu...''Bizim kudretimizin ulaştığı yerlere onların hayelleri bile ulaşamaz''Fatih Sultan Mehmet Han.Bu sözdeki onlar patiklipire sen oluyosun canım benim :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #64 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 13:57)

fatihcim bunu simdi neden dedinki su gözü yukarda kendi aşşaılık pardon aşşaaıda olan sahsiyet senmisin yoksa :cry: beklemezdim hayır inanmam :mrgreen: hehehe yaran nerdeeeeeeeeeeeeee

Kullanıcı avatarı
desert_eagle79
Pilot Menüsü: 

Mesaj #65 gönderen desert_eagle79 » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 13:59)

Her ne kadar Amasya grubuyla ben biraz geç müşerref olduysam da arkadaşları bende diğer arkadaşlar gibi çok sevdim inşallah tekrar görüşürüz ayrıca çok teşekkür ediyorum Fleri yakından görme imkanı sağladıkları için Kilise tekrar bekliyoruz onları artık bir Kilis Tava yediririz...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:

Kullanıcı avatarı
desert_eagle79
Pilot Menüsü: 

Mesaj #66 gönderen desert_eagle79 » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 14:05)

Işılcığım canım benim o gözü yukarıda kendi aşağıda olan ben değilim her hangi bir yerimde yaramda yok ama baktım forumda cart curt ediyon benim yokluğumda ben de dedim ki senin hakkından ancak ben gelirim diğer arkadaşları korumak adına kendimi feda ettimmmm... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #67 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 14:08)

sazannnnnnnnnnn tavladada aynı atlayısları yapıop kendini feda eden centilmen ne diim daa anlayan anlar canım oltaya fazla takılmaaaaa :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #68 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 14:11)

örnek alın fatih arkadasımızdan bakın nasılda fedekar ve özveri sahibi :D dimi

Kullanıcı avatarı
desert_eagle79
Pilot Menüsü: 

Mesaj #69 gönderen desert_eagle79 » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 16:16)

Ulennnnn CAHAL bak cahal diyorum centilmen tarzımı bozmuyorum yoksa sana cahil demek lazım da ben demiyimm.tavla iki kişilik bir oyundur güzelim sen okeyle felan karıştırdın her halde yani bu şu demek canım benim tavlada birileri için kendini feda edemessin çünkü feda edecek kimse yok rakib ve sen yani iki kişi öncelikle bir bunu anla istersen bu bir , ikinci olarak balıkçılıkla hiç ilgili olmadığın belli sazanlar oltaya fazla takılmazlar kolay avlanmazlar ayrıca çok zeki,çevik ve dayanıklı bir balık türüdür... Akıntıya karşı yüzen nadir türlerdendir,kışın ölmeden çamura yatarak donabilirler ve kış bitince tekrar çözülürler ve hayatlarına devam ederler ayrıca akvuryum balığı olan Japon balığı diye bilinen o çok hoş renkli balıklar da sazanlardan türetilmiştir yani SAZAN benzetmen için sağol bunu bir iltifat olarak aldım canım Sazan balığı olmak ANGUT kuşu olmaktan iyidir herhalde çünkü angut kuşlarıda senin gibi rüzgarı arkasına alarak indiği için hep yuvarlanarak düşerek inerler yani sözün özü angutlarla sen aynı kaderi paylaşıyorsunuz canım benim....SEVGİLERLE....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Kullanıcı avatarı
desert_eagle79
Pilot Menüsü: 

Mesaj #70 gönderen desert_eagle79 » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 16:18)

Ha bu arada IŞIL dururken arkadaşlar beni örnek almayın o daha iyi örnek olur size o benden daha fedekar ve daha özveri sahibi...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #71 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 16:36)

:) canım benim tesekkurler fatihciim kendinle ilgili bukadar bilgi verdigin için cok tesekkurler artık herkes senin nasıl bir hayat yasadıgını ve zekaya sahip oldugunuda bir ala öğrenmiş oldu :) ve tavla konusuna gelince sen ancak o sazan beyninle bukadarını idrak edebilirsin canım sonucta 6-1 :P basit bir yenilgi degil tabi bunun bir cok örneginide pekcok sahit huzurunda yasamıştın neyse ama sırf ben,im için özveri yapmana gerek yoktu ben senin için çok yaptım ama bir sonuc alamadım bak yine yenildin yine yenildin :D sen şimdi uçuştada ışıl sanslı rüzgar güzeldi dersin ama bilmezsinki, rüzgar seni değil sen rüzgarı kullanmayı bilensin :D anladınmı canım öğrenmeden kayberder ögrenince hükmedersin benim yp i ögrenipde asla cakılmamam yada tavlada asla sana yenilmemem gibi yadaaaaa sen öğrendiğini sanıp inişte sürünürken tavladada aynı kaderi yasamaktasın :) ögrenmelisin ukalalık etmemelisin benden sana ..... :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
kevser
Ad Soyad: Kevser Özyalçın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #72 gönderen kevser » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 18:04)

heyttt ne oluyor burda... tabi uzun süre ayrı kaldım burdan :) burcunun deyimiyle bir fuar gezisi :) yapmışsınız, pek memnun kalmışsınız. acaba tekrar bir fuar gezisi düzenlenir mi. :D woltranın bir parçası bu geziden ayrı düştü çünkü. şimdi gelelim asıl meseleye ulen fatih sen ışıl la baş edemezsin. bence bırak bu işleri fazla efor sarfetme çalışan bir insansın enerjini işe ver sazan balığı hakkında bilgi toplayıp forumda yazmaya değil :P ışıl senin hem tavla da hem forumda hakkından gelir :D benden sana...

Kullanıcı avatarı
kevser
Pilot Menüsü: 

Mesaj #73 gönderen kevser » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 18:20)

kız kevser fuar muar yokmuşşş ben yanlış anlamışım :cry: doğruyu öğrenmem bayaaaaa zaman aldı ama nese beni idare edecekler :mrgreen: allahtan arkadaşlar anlayışlı çıktılar bu arada tekrar olurmu bilmem artık :P len kilis grubu dün yine geç kaldınızzz gözümden kaçmadı allahın hakkı üççççççççç ona göre :evil ışıl bırak fattehhle uğraşmayı yazık cocuğaaa zaten girmiş bunalıma F ler yüzünden :mrgreen: bide sen üstüne varma baş edemez senle iyice bunalıma girer valla :cry: :cry:

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #74 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (25.09.2009, 18:25)

Ahmet resimler için tesekkurler elinize saglık

Kullanıcı avatarı
kevser
Pilot Menüsü: 

Mesaj #75 gönderen kevser » 1 on yıl 4 yıl önce (27.09.2009, 13:45)

26.09.2009 tarihinde yani dün, Ayvaz tepe bir uçuşa daha tanıklık etti. 3 sortilik bir uçuştu ee tabi bunda kanat sayımızın ve rüzgarın rolü büyük, yoksa biz çok hızlı hareket ettik :mrgreen: bunun için Mehmet ve Yılmaz hocalarımıza çok teşekkür ederim.Bizim için İskenderun'dan geldiler hem de ibibikler ötmeden :D Ve tabi Fatih arkadaşımızıda unutmayalım o da Mehmet hocayı bu konuda ikna etmek için efor sarfetti. efor sarfetmede üstüne yok ;) teşekkürler Fatihcim ve tüm arkadaşlarıma da.Aa bi de Amasya grubu varrrrr. Onlar da dün bizimle birliktelerdi. yeri geldi tavsiyede bulundular yeri geldi kanat açma, tutma ve temizleme işinde bize yardım ettiler :roll: size de teşekkürler Amasya grubu... ya hepiniz de iyi ki varsınız...

Kullanıcı avatarı
desert_eagle79
Pilot Menüsü: 

Mesaj #76 gönderen desert_eagle79 » 1 on yıl 4 yıl önce (28.09.2009, 13:43)

Evet kevserin de dediği gibi 26-09-2009 da bir uçuş programını da yüzümüzün akıyla tamamladık her ne kadar bazı arkadaşlar angutluk yapıp da koskoca alanda az daha ağacın üstüne inecekken Yılmaz Hocanın tecrübe ve deneyim dolu yönlendirmeleri ile ağaçtan kendini kurtatrdı.Ayrıca kevserciğim bu teşekkür dolu yazın sayesinde sen yırttın onun için sana cevap yazmıyorum.Mehmet ve Yılmaz hocalarıma birbir teşekkür ediyorum ayrıca hazır teşekkür etmişken bari birde amasya grubuna teşekkür edeyim:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Kullanıcı avatarı
patiklipire
Pilot Menüsü: 

Mesaj #77 gönderen patiklipire » 1 on yıl 4 yıl önce (28.09.2009, 14:08)

Mehmet Hocaaaam ve Yılmaz Hocaaaam gercekten cok cok cok cok cok cok ...... tesekkuler buralara kadar gelip bize tekrar ucus zevkini yasattıgınız için :)))) sizi tekrar bekliyoruz buralara yada işallaah biz gelicez oralara

Amasya gurubu sizşlerede cok cok cok cok cok cok cok cok cok ....... tesekkurler bizleri yanlız bırakmadıgınız için :) yola cıkıyorsunuz ve sizleride tekrar buralara bekliyoruz sizinle gorusmekten mutlu olucaz Ahmet tavlada yine boy ölcüsürüz Harun ve Muharrem sizlerde nekadar bana karsı olupda Ahmeti desteklesenizde ve Selimcim özellikle sen hem yenil hemde gel papuc kadar dil :) goruselim beyler :) daha işimiz bitmedi sizlerle :)

Kullanıcı avatarı
H.İbrahim
Ad Soyad: Halil İbrahim Özkalender
:
100+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #78 gönderen H.İbrahim » 1 on yıl 4 yıl önce (28.09.2009, 14:08)

Kilis'te her şeyin bu kadar güzel ve seri ilerleyişi sevindirici...Nazar değmesin...
Tebrikler

Kullanıcı avatarı
Karaömer
Ad Soyad: Mehmet Karaömer
Aldığı Beğeni: 0 / 2
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #79 gönderen Karaömer » 1 on yıl 4 yıl önce (28.09.2009, 23:05)

Merhaba İbrahim.... Sağlığın nasıl İyisindir Umarım....
Merhaba Kilis Sportif Havacılık.....

Kilis grubu Müthiş bir uçma arzu ve isteği ile bizi şaşırtmaya devam ediyor.... İskenderun 'un Duble asfalt yollarını sabahın 06:00 sında arşınlayıp otoyollarda refüjlerin aydınlatma direğini yolumuza yıkıp bizim Kilis'e gelmemizi sabote etmeye Çalışan Yılmaz'ın Kayınpederinin kiracısı bile bu büyük buluşmaya engel olamadı... Tam Kırıkhan ilçesini çıkarken yolumuza devrilen aydınlatma direğini farkedip tali yoldan ilerlerken Meraklı gözlerle kaza yapan aracı teşhis eden Yılmaz kardeşime araba arabaya benzer dememe rağmen ve de içimdeki insan sevgisine yenik düşerek direksiyonu çevirdik bir süre olay yerine... Teşhisi doğru çıkan Yılmazım benim de köylüm olan kazazedenin işe yetişme telaşıyla aracına aldığı önemsiz hasarın dışında burnu bile kanamadan arabadan çıkan kiracılarını sakinleştirmesiyle olay yerinden ayrılıp tekrar Kilis yollarına koyulduk...

Kilis'e vardığımızda Tepede İbibiklerin sessizliği dikkatimizi çekmiş, verdiğimiz sözün zamanında yerine gelişi bizi sonderece mesut ve bahtiyar etmişti....

Heyhaaaaatttt uçuşla geçen sayılı saatler ve süreler dolmuş, ayrılık saatinin o evlad acısı, insana ölümü hatırlatan o yürek yakan bölümüne, arkamızdan arabamıza boşaltılan bir sürahi su sanki yüreklerimize serpilen mübarek su gibiydi...

Yeni buluşmalara, kazasız zevkli stabil uçuşlara kavuşmak dileğiyle....

THK İskenderun Sportif Havacılık Kulübü
En son Karaömer tarafından 29.09.2009, 20:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
H.İbrahim
Ad Soyad: Halil İbrahim Özkalender
:
100+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #80 gönderen H.İbrahim » 1 on yıl 4 yıl önce (29.09.2009, 02:53)

İyiyim Mehmet abi sağolasın kısa zamanda toparlıycaz inşallah
Kilis deki arkadaşların aktif çalışmalarını ve sizin desteklerinizi takip etmeye çalışıyorum buradan....
Gönül isterdiki sen buralara kadar gelmişken eşlik edelim sana ama kısmet değilmiş....