erdoğan şanslı'nın uçuş takımlarına el kondu...

Havacılık hakkında sohbetler,geyikler...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ahmetkömürcüoglu
Ad Soyad: Ahmet Kömürcüoglu
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen ahmetkömürcüoglu » 1 on yıl 7 yıl önce (17.01.2007, 17:35)

erdoğan takımları kurtarmış herhalde...
hiç haber vermedi...
biz de çırpınıp duruyoruz...
bu günkü yahoogroups havacılıkta,heyecanla yaptığı klipten bahsediyor...

Kullanıcı avatarı
erbilk
Ad Soyad: Erbil Kukiçin
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen erbilk » 1 on yıl 7 yıl önce (17.01.2007, 20:23)

malzemelerin kurtarılması gibi bir olay sözkonusu değil. Olay yargıya intikal etmiş durumda. Adamlar malzemelreinternet üzerinden araştırıp emsallerine göre 40.000$ ve ya ytl değer biçmişler x3 =120.000 gibi bir ceza çıkartmışlar.
Tabiki ödenebilecek bir rakam değil.
Bu gün Erdoğanla görüştüm. moral sıfır.!!!

Kullanıcı avatarı
ahmetkömürcüoglu
Ad Soyad: Ahmet Kömürcüoglu
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen ahmetkömürcüoglu » 1 on yıl 7 yıl önce (17.01.2007, 20:29)

özür dilerim...

Kullanıcı avatarı
ttgünay
Ad Soyad: Günay Tutgun
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen ttgünay » 1 on yıl 7 yıl önce (18.01.2007, 19:47)

selam
belki erdoğanın yapması gereken,referans gösterdikleri internetten buldukları bu fiatlar ile 2. ele düşen ve 2-3-4-5 yıl ve üzeri malzemelerin artık o referans fiatlardaki değer etmediğini ispatlamak ve gerçek te o dur ki....gerçek fiatlar üzerinden değerlendirilip vergilendirilmek olabilir diye düşünüyorum....
ama bu ceza sadece vergi değilde başka türlü ceza içinse;biraz değiştirmek zor olacaktır....
kolay gelsin erdoğan.....
günay tutgun....

Kullanıcı avatarı
ASAKA
Ad Soyad: Şenol Tuğlu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen ASAKA » 1 on yıl 7 yıl önce (31.01.2007, 23:52)

Erdogan bey ile bu konuyu görüştüm.Microlightın kendisine ait oldugunu gösteren hiç bir yazılı kayıt(gümrük belgesi , THK dan alınması gereken araç için uçabilir belgesi) yok.İhbar eden kişiyide biliyor.

Kullanıcı avatarı
Arif
Ad Soyad: Arif Kemal Buhara
Pilot Menüsü: 

Ahmet Bey irtibat

Mesaj #26 gönderen Arif » 1 on yıl 7 yıl önce (05.02.2007, 13:11)

Ahmet Abi Merhaba, bu forumlarda bu sporun ruhuna zarar veren kisilerede kendini ifade etme olanagı saglandıgı icin pek fazla yer almak istemiyor ve acıkcası takipte edemiyorum. Tum mesajlarınızı simdi aldım. Size ulasmak guzel uzun zaman oldu gorusmeyeli. bana [email protected] yada [email protected] adresin den ulasabilirsiniz...

Bu sporu kendine gerek ticari gerek sportif anlamda arac olarak kullanarak kendine, topluma yada bu sporun gelecegine hizmet anlamında faaliyette bulunan kisi kurum yada kurulusların durumunu ifade eden bir raporu isteyen ilgili resmi makama vermeye her zaman hazırım.
Boyle bir rapor eminim cok daha fazla ayrıntıyı acıga cıkaracaktır.

Ozgur semalarda bulusmak dilegiyle.

daima yukseklerden bakın
Dosya ekleri
CARD front small.JPG

Kullanıcı avatarı
sencerhan
Ad Soyad: Sencerhan Taşar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #27 gönderen sencerhan » 1 on yıl 2 yıl önce (21.12.2011, 13:51)

Marshal yardımlarını almak için tomtaşı kapatarak boynumuza tasma geçiren zihniyetle erdoğan abinin yaptığı uçağa el koyan zihniyet aynıdır ihbar edenide, el koyanıda, üretmemizi istemeyenleride Bunların Alayınıda Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın diyorum başka da birşey demiyorum. :twisted: :twisted: :twisted:

ahmet bey bu kişinin adını açıklamanızı istiyoruz. bu ülkede geçimini havacılık sopurunu yaparak sağlayan çok az kişi var. bunlara destek olacağına şerefsizlik yapan birinin mutlaka damgalanması gerekir

Kesinlikle katılıyorum.

Kullanıcı avatarı
hsiray@ttnet
Ad Soyad: Hamdi Şiray
Pilot Menüsü: 

ispiyoncu

Mesaj #28 gönderen hsiray@ttnet » 1 on yıl 2 yıl önce (24.12.2011, 15:40)

Mikrolayt ve para motoru anladıkta tandemi nasıl alırlar ben anlamış deyilim arkadaşlar.Benim ekmeğimle kim oynarsa ben onun canıyle oynarım.Bı ispiyoncuları şiddetle kınıyorum .Şu ufacık fani dünyada neyi paylaşamıyoruz.Gerçi bizim kulüpte de densizler adiler ispiyocular zamanında çıktı ama kimseye kalmadı o külüp.Erdoğanla da çok yazık bir densiz hala uğraşıyor yazık çok yazık.kısmeti veren allahtır.Kimse kimsenin kısmetini yiyemez.Havacılık camiasınıda iyice bozdular arkadaşlar gençler.Zaten sivil havacılık her yerde amatör havacılığı paltalıyor ve önlemek için elinden geleni yapıyorlar.Bir bu densizler ortalığı karıştırıyorlar.Bırakın be terbiyesizler güzel türkiyemizde rahat rahat uçalım.Yeter artık bu son olsun

Nedir bu ispiyoncu 2 senedir kafayı erdoğan şanslıya takmış.Çocuğun ekmeğiyle oynuyorlar.Kozunuz varsa çıkarsınız meydana elmi yaman beymi yaman hesabı kozlarınız paylaşırsınız.Zaten bu memur larda bahaneye bakarlar gariban oldumu üstüne giderler zengin oldumu kapısına bile yanaşamazlar.Oynamayın milletin ekmeğiyle 3 kruşluk malzemesiyle.Yazıktır günahtır,ayıptır beyler.Havacılığımız geliştirmeye çalışırken sivil havacılık yeteri kadar zaten takoz koyuyor.Bir de bu densizler böyle ortalığı karıştırıyorlar ve sivil havacılığımıza gölge düşüyor beylerrrrr

Kullanıcı avatarı
cincir
Ad Soyad: Güngör Şen
:
Moderatör
Aldığı Beğeni: 11 / 2
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #29 gönderen cincir » 1 on yıl 2 yıl önce (24.12.2011, 20:18)

4 koca sene gecmis, ayni konuyu guncelmis gibi tartismayalim. Erdogan Hoca bile unuttu konuyu...