Güzel bir site yamacparasutu.net

Havacılık hakkında sohbetler,geyikler...

Moderatör: Moderatör Ekibi

FahriÇavdar
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Güzel bir site yamacparasutu.net

Mesaj #1 gönderen FahriÇavdar » 1 on yıl 9 yıl önce (22.10.2004, 19:53)

Merhaba Site yöneticisi Ali Bey,
Sitenizi çok beğendim.Makale ve haberlerle katkıda bulunmaya çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim.Sizleri bu faydalı çalışmalarınızdan dolayı kutlar, çalışmalarınızın devamını dilerim.
Ali bey sizden bir ricam var.Size bu durumu daha önce de maille bildirdim ama bir gelişme olmadı.Bizler Akşehir'de Belediye bünyesinde havacılık kolu kurduk.Model uçak ve yamaçparaşütü ağırlıklı olarak çalışmaya başladık.Bizler uçarken ülkemizin değişik bölgelerinden de biize katılanlar oluyor ama bu sayı yeterli değil.Harika iki tepemiz var 550m ve 670m. lik. Uçuş bölgeleri haritanızda özellikle AKŞEHİR'İN kırmızıya boyanmasını istiyoruz.Ve konuyla ilgileneceğiniz umuduyla size ve tüm gökyüzünün çılgınlarına selam ediyor saygılar sunuyorum.

Ali Yücer
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen Ali Yücer » 1 on yıl 9 yıl önce (22.10.2004, 20:04)

Teşekkürler Fahri Bey
Sürekli siteyi geliştirmeye çalışıyorum. Geliştirmemde sizlerin katkısıda çok büyük. Sürekli yeni makaleler , uçuş bölgeleri geliyo ve bunları siteye ekliyoruz.

Halil ARKIN
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen Halil ARKIN » 1 on yıl 9 yıl önce (22.10.2004, 20:04)

Sayın Ali Yücer Bey,
Siteniz, her sabah bilgisayarı açtığımda merhaba dediğim ilk sitelerden birisidir.Gerçekten özveriyle çalışarak hazırladığınız siteden dolayı sizi kutlarım.Çalışmalarınızda başarılar dilerim

ümit karakuş
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen ümit karakuş » 1 on yıl 9 yıl önce (22.10.2004, 20:09)

merhaba arkadaşlar,sitenizi güzel düzenlemişsiniz.sitenizi gezerken akdeniz havacılıkkülüp
ekibi olarak bir resim gördüm.buradaki arkadaşlarla eylül /2004 eskişehir inönü hava eğitimi merkezinde 3 dönem yamac paraşüt başlangıç kursunda birlikte eğitim gördük.
cemal ,kartal,umut ve engin beylere selamlar.çalışmalarınızda başarılar.
ümit karakuş mersin kavacılık külübü başkanı

selin
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen selin » 1 on yıl 9 yıl önce (22.10.2004, 20:11)

gezerken rastladim
bir selam birakmadan gitmeyeyim ;)

adnan cardak
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen adnan cardak » 1 on yıl 9 yıl önce (22.10.2004, 20:22)

sevgili ali web sayfanı beğenerek okuyor ve bilgi almaya devam ediyorum. çalışmalarına devam .. makale bölümü harika oldu. sevgiler. bol termikli uçuşlar. Adnan Çardak - Mavimelek