azınlık yada çoğunluk

Havacılık hakkında sohbetler,geyikler...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ekremcvs
Ad Soyad: Ekrem Çavuş
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

azınlık yada çoğunluk

Mesaj #1 gönderen ekremcvs » 1 on yıl 5 yıl önce (25.11.2008, 00:35)

Herkese selamlar Samsundan Ekrem ben
birazdan yazacaklarım kişisel yada belirli bi gruba yönelik şeyler değildir bu guruba üye olalı çok fazla olmadı uçmak için ne yapabilirim derken bu forumu buldum başlarda doyurucu bi forumdu hala aynı kanaatteyim lakin son zamanlarda gittikçe daha otoriter ve tek sesliliğe yönelik..
Bu tamamen benim fikrimdir belli başlı arkadaşların seslerini daha fazla duyurdukları daha fazla söylevlerinin olduğu ve daha fazla vitrin de olduğu bi forum olmaya başladı gibime geliyor .. Bilgiyi paylaştıkça çoğalır ve herkesin bunun peşinde olduğu gibi iyi niyetli bi düşüncem var lakin bazen bunları aktarırken bazı yanlış yollar ve yöntemler izleniyor gibime geliyoooo .... Bilgi ve tecrübe çok önemli ama en azından onun kadar önemli olan onu karşı tarafa nasıl ve ne kadar aktarabildiğimizde önemli değil miii
çok seslilik taraftarı biri olarak uçuş konusunda acemi diye tabir ettiğimiz arkadaşlarımızın forum kurallarını da gözardı etmeden düşüncelerini bol bol herkesle paylaşmaları için hepimizin çaba göstemesini istiyoruummm. ÇOK SESLİLİĞE EVETTT
Tüm saygılarımla

winds
Ad Soyad: Özkan Dedekargınoğlu
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen winds » 1 on yıl 5 yıl önce (23.01.2009, 16:47)

Bizde kulanıcı ve yönetici olarak çok sesliliği benimsiyoruz ama bu seslerinde bazı genel ahlak ve site kurallarına uyması gerekmektedir. Çok seslilik yapalım diye çok sesli ağız dalaşı yapmak ta hiç hoş değildir.Bilgi paylaşımını sonuna kadar destekliyorum, seviyemizi koruyarak...
Sevgiler saygılar...