bu şahısa dikkat!!!!!

Havacılık hakkında sohbetler,geyikler...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
SENERARSLAN
Ad Soyad: Sener Arslan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen SENERARSLAN » 1 on yıl 3 yıl önce (30.10.2010, 01:13)

Bi dönem referans bölümü yapmıştık 2008 lerde forumda duruyodur. Kanat alırken satarken ne yapmalı nasıl davranmalı diyede epey tartışılmıştı. İsimler belirlenmişti. İşin içinde para var. Bi arkadaşımla sadece 20 tl lik bi kargo masrafı yüzünden birbirimize kırılmıştık. Artık şu işleri profesyonelleştirmek gerek diyorum. Bölgeler belli. Pilotlar belli. Teknoloji çağında artık bakkalların veresiye sistemi bile neredeyse değişti.

Kullanıcı avatarı
Kerim
Ad Soyad: Kerim Fidan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 4 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen Kerim » 1 on yıl 3 yıl önce (30.10.2010, 03:58)

Uyarınız için teşekkürler ibrahim bey,Bütün yazıları okudum ve size hak veriyorum.Kanadınıza üzüldüm

Kullanıcı avatarı
unforg
Ad Soyad: Uğur Baytaş
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen unforg » 1 on yıl 3 yıl önce (30.10.2010, 09:03)

İbrahim bey öncelikle geçmiş olsun diyorum; bir kaç ay öncesi bende kanadımı denemesi için birine vermiştim oda 15 cmlik bi yırtıkla bişey söylemeden iade etmişti umarım bu tarz olaylar son olur.
Ekrem denen şahıs Bide utanmadan dürüstlükten bahsedip caka satıyorsun yok parasını göndereyim kanatta kalsın falan bi insan bu kadar pişkin ve yüzsüz olur

Kullanıcı avatarı
m.bayrakci
Ad Soyad: Murat Bayrakçı
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen m.bayrakci » 1 on yıl 3 yıl önce (30.10.2010, 14:50)

İbrahim'in durumuna gerçekten çok üzüldüm ve sinirlendim. Bu sporun felsefesinde gündelik yaşamın keşmekeşinden kurtulup arınmak var. Ruhlarımızı temizleyip rahatlamak, sevdiklerimizle güzel zaman geçirmek var. İşte böyle yaramaz insanlar da aramıza sızmaya çalışıyor demekki. Yapılan çalışma neticesi yapılan çirkinlikler ortaya çıkıyor.
Lütfen bu tip insanları aramızda barındırmayalım. Biz yp camiasının tertemiz ortamına pislik sokmaya çalışanları derhal uzaklaştıralım. Çekilmez olan şehir curcunasından yp'ye göklere kaçabiliyoruz. Oralarında kirlenmesine izin vermeyelim. Adli, idari ne gerekiyorsa el birliği ile disipline olup yapalım. Belasız hava sahamızı koruyalım.
Bu tür olayların tekrar yaşanmaması dileği ile, tüm camiaya sevgiler, selamlar..

Kullanıcı avatarı
007taner
Ad Soyad: Taner Yıldırım
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen 007taner » 1 on yıl 3 yıl önce (31.10.2010, 01:31)

Burda taraf olan 2 şahsıda tanımam birinin dolandırıcı olması için aldıgı malı ve ücretini ödememesi lazım ayrıca tamir için para göndermedi diyen arkadaşa dekont ve tarih numarasını verdiğine göre o arkadaşta halen almadım dediğine göre göndermiş benim anladıgım çuval ile gönderilen paraşütü aılcı arkadaş özenli yerleştirmemiş olabilir ve motor yagı oldugundan dolayı gönderen arkadaş paraşütüne hepimiz gibi çok sevdiğinden bozulmuş.
kargo işi yaptıgımdan nice kargolara neler bulaştıgından bilirim muhtemelen taşıma esnasında bulaşmış ve hasarlı kargo dediğimiz olay olmuş kargo elemanları cuvalı acıp içerik kontrolu yapmış ve tekrar içine özensiz şekilde koymuştur alıcı arkadaş kargo ile ggörüşüp durumu ögrene bilir parasını veya malı göndermiş birine (gecte olsa) dolandırıcı demek haksızlık. bunlar benim düşüncelerim herkese iyi günler dilerim.

Kullanıcı avatarı
elektrokontrol
Ad Soyad: Ekrem Eker
Pilot Menüsü: 

Mesaj #26 gönderen elektrokontrol » 1 on yıl 3 yıl önce (01.11.2010, 16:00)

arkadaşlar yazmıcam dedim ama yazma ihtiyacı hissettiğim için yazıyorum
özellikler iskenderundan yazan arkadaşlar ben adanaya geldim mehmet karaömer beyle de görüştüm sizi göremedim yok kaymakamlıktır yok şudur yok budur bir ton şeyler uydururup yazıyorsunuz yazıktır arkadaşlar hem benim iskenderunda böyle bir kulübün varlığından bile haberim yeni olduki neden adınızı kullanayım benim telefonum belli madem kymakamlıkta böyle bir hadise olmuş mehmet beyde benim telefonumu biliyor neden arayıp sormadınız şimdi ahkam kesiyorsunuz benim yerim belli bu iddaada olan tüm arkadaşları misafir ederim iddaanız dogruysa buyurun konuşalım ispat edemezseniz bu forumdan özür dileyeceksiniz ayrı takdirde kişilik haklarıma zarar veriyorsunuz bilip bilmeden 1 kişinin malını almadım diye attığı iftiraya alet oluyorsunuz bu tür gerçegi yansıtmayan yorumlara alet olan arkadaşlara karşı hukuki süreç başlatacagımıda üzülerek bildirmek isterim
herkese iyi günler

Kullanıcı avatarı
crow22
Ad Soyad: Umut Naci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #27 gönderen crow22 » 1 on yıl 3 yıl önce (02.11.2010, 00:33)

Sn.Ekrem sen merak etme en kısa zamanda bu görüşmeyı ayarlayacagım hatta yarın olabılır.Ahkam kesmek nasıl bır seymıs bılmem sen yorulma zahmet etme ben sana gelecegım.Bizleri Sn.Karaömer bırakmadı senınle görusmek ıcın ama bu saatten sonra Karaömerde diğerleri gıbı yasanan olayları ızlemekle yetınır.Hukuki süreç mi başlatacaksın şirket avukatlarına yarın talimat verecegım.
Sn.Karaömer bu sahısla neler konustugunu yazman gerekıyor.

Kullanıcı avatarı
necdet
Ad Soyad: Necdet Kara
Pilot Menüsü: 

Mesaj #28 gönderen necdet » 1 on yıl 3 yıl önce (02.11.2010, 09:26)

İbrahim beyide Ekrem beyide tanımıyorum,yanlız devamlı Ekrem beyin şirket sahibi, zengin olduğundan bahsediliyor bu referans olmamalı. Arkadaşının kanadını alıp Ölüdenizde yedek atıp,kanadın sellerini patlatıp,komple takımı mahveden,tamir parasını dahi vermeyen, kaskınıda kaybeden sonra parasını ödemeyen ama altında son model jiple gezen şerefsizleride biliyorum.Kısacası dürüslük=zenginlik değildir diye düşünüyorum.(Erdal AKKUŞ'tan havale konusunda gelişme olmuşsa buraya yazmasını bekliyoruz)

Kullanıcı avatarı
zorhedef
Ad Soyad: Mustafa Atsız
Aldığı Beğeni: 1 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #29 gönderen zorhedef » 1 on yıl 3 yıl önce (07.11.2010, 03:36)

SLM ARKADAŞLAR ekrem beyle benimde bir dialoğum oldu kendisine motorda kullanması için tandem kanat yolladım oda bana dhv 2 bir kanat yolladı takas için fakat gelen kanadın modeli çok eski olduğu için (1990 ların kanadı) beğenmediğimi belirteek geri gönderdim fakat isterse bendeki kanadı satabileceğimi de ilettim benim gönderdiğim kanadın iki tane ipi kopuktu bunları yenilemiş sanırım erdal beyden temin etti bir zaman sonra ben ekrem beyin telefonunu kaybettim 3-4 ay bağlantı kuramadım kendiside hiç aramadı sonra bir şekilde telefonunu 118 den öğrendim ve hemen KANADIMI GÖNDERMESİNİ İSTEDİM 10-15 gün daha böyle görüşmelerden sonra kanadımı gönderdi sağolsun kanadımın iplerini değiştirmiş bunu kanadımın 4 aylık benden uzak kalmasına sayıyorum fakat bana olan zararı ben karşılarım dediği halde iki defa kargo ücretini bana ödetmiştir (ortalama 80 tl)artık iyi mi kötümü olduğuna sizler karar verin herkese kazasız bol uçuşlar dilerim

Kullanıcı avatarı
keremakkaya
Ad Soyad: Kerem Akkaya
Pilot Menüsü: 

Mesaj #30 gönderen keremakkaya » 1 on yıl 3 yıl önce (08.11.2010, 22:49)

Bülent bey'in yollamış olduğu maile istinaden Ekrem Bey'i savunan kişilerin ip adreslerinin bulunduğu lokasyonun aynı olduğu görülmektedir. Ayrıca profilde belirtilen yerle IP lokasyonları uyuşmamaktadır. Buradan aslında bu kişilerin gerçek kişiler olmadığı sonucunu çıkarabiliriz... ve ayrıca necdet beyin de söylediği gibi zenginlik veya mal varlığı bir kişinin düzgün olduğunu göstermez... Necdet beyin söylemiş olduğu kişiyi bende tanımaktayım... mağdur olan arkadaşlara çok geçmiş olsun...

Bülent Aydın yazdı:Raporlar bölümüne bırakılan isteğe binaen listelenmiştir.

Foruma yeni üye olup bu başlığa yazan kullanıcıların detay bilgileri

Saat : 11.21
İsim : Ekrem Eker
Profilde belirtilen Yer: Dörtyol
Mesajın yazıldığı PC nin IP den görülen yeri : Ankara

Saat : 12.14
İsim : Can Soydan
Profilde belirtilen Yer: Adana
Mesajın yazıldığı PC nin IP den görülen yeri : Adana/İncirlik

Saat : 12.24
İsim : M.Cem Karaca (Darksato)
Profilde belirtilen Yer: Hatay

Saat : 12.30
İsim : Kerim Boyner
Profilde belirtilen Yer: Gaziantep

Saat : 12.40
İsim : Özkan Sezer
Profilde belirtilen Yer: Mersin

IP noları ve daha detaylı bilgi, sadece adli kurumlar tarafından istendiği takdirde verilebilir.

Kullanıcı avatarı
Erdal AKKUŞ
Ad Soyad: Erdal Akkuş
Pilot Menüsü: 

Mesaj #31 gönderen Erdal AKKUŞ » 1 on yıl 3 yıl önce (24.12.2010, 01:14)

Merhaba Arkadaşlar,
Forumları (genel anlamda) tartışma tarzlarını tasvip etmediğim için sıkça takip etmiyorum. Bu konudan da İbrahim arkadaşımızın özel maili ile haberim olmuştu.
Gelelim asıl konumuza. Ne bana özelden mesaj olarak, ne faks olarak ve ne de buradan DEKONT ulaşmamıştır. Artık dekont bana özelden değil ancak buradan, herkesin göreceği şekilde ulaştırılması kabulüm olacaktır.

Saygılarımla!..
Erdal AKKUŞ

Kullanıcı avatarı
ibrahim
Ad Soyad: İbrahim Bozkurt
Pilot Menüsü: 

Mesaj #32 gönderen ibrahim » 1 on yıl 3 yıl önce (18.03.2011, 01:12)

1 ay kadar önce ekrem eker'le telefon görüşmemiz oldu yazıyı kaldırmam için rica etti bende tamam dedim ve site yöneticilerine durumu bildirdim arkadaş akıllanmış ilan kaldırılabilirmi diye, site yöneticileride haklı olarak başka isimlerin yorumları olduğu için kaldırılamayacağını söylediler 2 gün önce yine EKER'LE telofonda görüştük beni mahkemeye vereceğini söledi aynen benimde cevabım yolun açık olsun dedim ve burda yorum yapan arkadaşlara ağıza alınmayacak laflar etti
EKER tekrar söylüyorum yolun açık olsun haklı olduğun bir konu varsa beni mahkemeyede verebilirsin
( eğer delikanlıysan telefonda ettiğin küfürleri burayada yazda görelim )

Kullanıcı avatarı
hsiray@ttnet
Ad Soyad: Hamdi Şiray
Pilot Menüsü: 

Mesaj #33 gönderen hsiray@ttnet » 1 on yıl 3 yıl önce (18.03.2011, 01:15)

Bu Eekrem eker denen arkadaşı artık siteden atma zamanı geldi arkadaşlar.Lütfen site yöneticilerine sesleniyorum gereğini yapın.Yoksa değişik olaylar meydana gelecek.

Kullanıcı avatarı
ÇağlaR
Ad Soyad: Çağlar Güngelen
Pilot Menüsü: 

Mesaj #34 gönderen ÇağlaR » 1 on yıl 3 yıl önce (18.03.2011, 02:28)

Yok be abi atmasınlar... Bakalım olayın aslı astarı neymiş dewam etsin... O atılırsa kendini savunma hakkı da kalmayacağı için insanlar başlarına gelen olayları anlatmayacaklar...

Kullanıcı avatarı
faruk
Ad Soyad: Faruk Kurt
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #35 gönderen faruk » 1 on yıl 3 yıl önce (18.03.2011, 14:56)

İbrahim Hocam malzemenin başına gelenlerden dolayı üzüldüm .Hepimiz zaman zaman malzeme alıp satıyoruz böyle durumlarla karşılaşmamak için eğer kişiyi tanımıyorsak , Şener Bey'in de bahsettiği gibi sanırım referans almak gerekiyor, olaydan dolayı geçmiş olsun diyorum.

Kullanıcı avatarı
Erdal AKKUŞ
Ad Soyad: Erdal Akkuş
Pilot Menüsü: 

Mesaj #36 gönderen Erdal AKKUŞ » 1 on yıl 2 yıl önce (24.04.2011, 00:45)

Banka dekontu, bu siteden hala yayınlanmadı!

Kullanıcı avatarı
necdet
Ad Soyad: Necdet Kara
Pilot Menüsü: 

Mesaj #37 gönderen necdet » 1 on yıl 2 yıl önce (26.04.2011, 20:49)

Erdal abi adamın üçkaatçı olduğu belli. Bence dekontu unutalım, ama ismi herkes bi kıyıya yazarsa zarar görmez.

Kullanıcı avatarı
AltinKartal
Ad Soyad: Emre Aydemir
Aldığı Beğeni: 8 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #38 gönderen AltinKartal » 1 on yıl 2 yıl önce (26.04.2011, 22:14)

İbrahim kardeşim başınıza gelenlerden geç de haberim olsa üzüldüm. Dilerim böyle şahıslar başkalarının da canlarını yakmazlar...

İbrahim'i tanımayan arkadaşlar için, kendisi Kayseri Sunset Havacılık Klübünün aktif uçucularından olup Kayseriye her gelişimde güleryüzü ve yardımseverliğini esirgemez... Tabii arabasında Ali Dağına çıkmak için her zaman bir mikktar boş yer olur ;)

Kullanıcı avatarı
H_E_L_P_55
Ad Soyad: Koray Kos
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #39 gönderen H_E_L_P_55 » 1 on yıl 2 yıl önce (01.07.2011, 13:42)

BUBİANKA yazdı:slm.yazılanları okuyorsa,,şu anda çok utanıyor olmalı..??

o tip insanlarda utanma denilen hissiyat yok kardeşim

Kullanıcı avatarı
unforg
Ad Soyad: Uğur Baytaş
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #40 gönderen unforg » 1 on yıl 2 yıl önce (01.10.2011, 00:14)

Öncelikle engin geçmiş olsun sanada yaptıklarını duydum ve gerçekten üzüldüm zira aynı şeylerin bir benzerini banada yapmaya çalışmıştı seni anlıyorum su anki sinir durumunla onu burada anlatıp diğer insanlarında zarar görmemesi arzuluyorsun ama nedense birileri tarafından siliniyor yazdıkların.aslında hakkında yazılacak çok şey var aslında ama neyse tekrardan geçmiş olsun