bu şahısa dikkat!!!!!

Havacılık hakkında sohbetler,geyikler...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ibrahim
Ad Soyad: İbrahim Bozkurt
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

bu şahısa dikkat!!!!!

Mesaj #1 gönderen ibrahim » 1 on yıl 3 yıl önce (28.10.2010, 21:18)

Merhabalar, Bu yazı uyarı niteliğindedir. Camiamızda bu tip kişilerin deşifre edilerek barındırılmaması için kaleme alınmıştır. Bir karalama kampanyası değildir.

Hatay Dörtyol da ikamet eden Ekrem EKER adlı şahıs telefon görüşmesi sırasında konuşmasıyla bana güven telkin edip kanadımı satın almak istedi. Kanadı görmesi için gönderdim. Vaad ettiği zamanda kanat elimde olmayınca şüphelenip yakın çevresinden araştırdım. Kendisinin havacılık camiasından pek çok kişiyi dolandırdığını öğrendim. Bunun üzerine kanadımı acilen göndermesini istedim. Bu akşam kanat elime geçti. Hemen açıp kontrol ettim. Kanatta 1 Adet sıyrılmış ip, Kanat torbası ve kanatta motor yağı lekeleri ve bir çuvala özenle basılmış şekildeydi. Canımız sıkıldı yakın çevresine durumu telefonla bildirdik. "Kanadın elinizde olduğuna şükredin" cevabını aldık.
Daha fazla kişinin zarar görmemesi için ypforumda paylaşıyorum.

Saygılarımla
İbrahim Bozkurt
Sunset Havacılık
Kayseri

Kullanıcı avatarı
Erdal AKKUŞ
Ad Soyad: Erdal Akkuş
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen Erdal AKKUŞ » 1 on yıl 3 yıl önce (28.10.2010, 21:58)

Selamlar,

İbrahim, istersen kanadını bir kontrol et. Bu şahısın gönderdiği kanadı tamirini yaptım, haliyle tamir parasını da göndermedi. Ayak üstükırk tane bahaneler sıraladı. Bu isim hakkındaki uyarıyı dikkate alın derim. Ben yaptığım tamir ücretini ve bu şahsı bir kenara yazdım. Sizde yazmak zorunda kalmayın :-)

İyi uçuşlar!
Erdal AKKUŞ

Kullanıcı avatarı
Karaömer
Ad Soyad: Mehmet Karaömer
Aldığı Beğeni: 0 / 2
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen Karaömer » 1 on yıl 3 yıl önce (28.10.2010, 23:16)

Arkadaşlar adı geçen Şahsın Hatay da herhangi bir kulüple bir bağlantısı özellikle Bizim kulübümüzle bağlantısı yoktur. Kendisiyle şahsen yüzyüze görüşmüşlüğüm yoktur... Bir yıl önce beni telefonla arayıp yamaçparaşüt başlangıç eğitimi talep etmiş fakat eğitimlere işlerini bahane göstererek katılmamıştır.... Bu süre zarfında paramotor kullanmasını da nasıl öğrenmiş bilmiyorum...

Anladığım kadarıyla kendisine karşı temkinli durmamız gerekiyor.... Hatay bölgesine malzeme alış verişinde bulunmak isteyenler benden referans almadan bu işi yaparlarsa bu tür sıkıntılarla bundan sonra karşılaşabilirler...

Ben yine bu olaydan doklayı ilgili arkadaşlardan Hatay pilotları adına özür dilerim...

Saygılarımla
Mehmet Karaömer
Eğitmen Pilot Thk İskenderun Sportif Havacılık
Kulübü Başkanı

BUBİANKA
Ad Soyad: Cemal Tığlı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen BUBİANKA » 1 on yıl 3 yıl önce (28.10.2010, 23:52)

slm.yazılanları okuyorsa,,şu anda çok utanıyor olmalı..??

Kullanıcı avatarı
hsiray@ttnet
Ad Soyad: Hamdi Şiray
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen hsiray@ttnet » 1 on yıl 3 yıl önce (28.10.2010, 23:58)

Arkadaşlar böyle dolandırıcı kişiler zaman zaman karşımıza çıkıyor.Ama aramız da dürüst insanlar olduğu sürece bu kişiler aramızda barınamazlar.Bu konu da bizleri uyaran sevgili arkadaşım İskenderun havacılık kulübü başkanı Eğitmen Pilot Mehmet KARAÖMER'e SUNSET Havacılık olarak şükranlarımızı ve teşekkürlerimiz burdan huzurlarınızda sunmak isteriz.Bu sözü edilen kendini bilmeyen şahıs kendi hayatını riske attığı gibi diğer üçüncü şahısların da hayatını büyük tehlikeye atmaktadır.Burdan huzurlarınızda yetkili mercileri göreve davet ediyorum.Çünkü herhangi bir eğitim aldığına dair belge ve nesne yok elinde.saygılar sevgiler esen kalın . Hamdi ŞİRAY Ymç prşt pilotu.

Kullanıcı avatarı
elektrokontrol
Ad Soyad: Ekrem Eker
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen elektrokontrol » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 11:21)

salamlar
İBRAHİM BOZKURT denen adamdan 130 kilo limitli kanat istediğim doğrudur kanatta bana gelmiştir hava mualefati dolayısı ile uçmam mümkün olmamıştır kendiside acilen cevap istediğinden işi uzatmamak için kanadı söz verdiğim gün aras kargo ile parasını ödeyerek kendisine aynı çuval içinde gönderdim kanat evde açılıp sadece geçirgenliği kontrol edilmiştir ve komple bile açılmamıştır ibrahim BOZKURT DENEN ADAM ALMADIĞIMA SİNİRLENMİŞ OLACAKKİ ŞİRKET HATTIMA SENİ REZİL EDECEM DİYE mesaj atmıştır ben maddi durumu gayet iyi şirket sahibi bir adamım arkadaşlar yargısız infaz etmeden önce düşünün lütfen erdal akkuş beye ise 483 şube kodu 11482820 hesap numarasına 28/08/2010 tarihinde 190 tl tamir parası iş bankası hesabımızdan eft olarak saat 14/57 de yapılmış olup dekontu 0252 6170018 nolu fax sa çekilmiştir. hengi nedenden oldugunu bilmediğim bir sebepten dolayı bu günkü telefon görüşmemizde parayı alamadığını söylemiştir pazartesi bankadan sorunu ögrenip nedenini ve dekont numarasını buradan yayınlayacagım hepinize iyi günler....

Kullanıcı avatarı
ibrahim
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen ibrahim » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:06)

gözüm gibi baktığım kanadımda motor yağı lekeleri sıyrılmış ip ve içindede toz toprak ağaç parçaları nedir bunları yaptın neden düzgünce katlayıp göndermiyorsun resmen katlanmadan çuvalın içine basmışın selduvarlarını birçoğu kırılmış uçmadım diye yalan söylüyorsun
Ayrıca seni rezil edecem diye bir mesaj yollamadım yolladığım mesaj telefonumda kayıtlı LAFI FAZLA UZATMAYA GEREK YOK EKREM EKER'İ TANIYAN TANIYOR

Kullanıcı avatarı
CanSoydan01
Ad Soyad: Can Soydan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen CanSoydan01 » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:14)

Selamlar..
Ekrem Bey'i Gayet İyi Tanıyorum.Hem De Uzun Zamandır.. İbrahim Bey 'in Yani İbrahim Bozkurt'un Yazmış Olduğu Hiçbir Kelimesine Katılmıyorum..Ekrem Eker'in Hiçbir Şekilde Maneviyata Ve Maddiyata İhtiyacı Olmadığını Çok İyi Biliyoruz. Kendisinin Böyle Durumlara Alet Edilmesine Çok Üzüldüm.Bizce Bu Ekrem Eker'in Üzerine Oynanmış Bir Komplodur. Arkadaşlar İBRAHİM BOZKURT 'UN Ve KENDİ ARKADAŞLARININ Kuyruk Acısının Ne Olduğunu Bilmiyorum Fakat Sizlerden İsteğim Ortaya Bir Olay Atıldığında Lütfen Aslını Astarını Araştırmadan İnanmayınız... Bu İddiaları Ortaya Atan Şahısların Havacılık Ve Paramotorculuk İlkelerini Tekrardan Gözden Geçirmelerini Şiddetle İstiyorum... Lütfen Bu Şekilde İşi Gücü Olmayıp Milletle Uğraşan Kişileri Aramızda Barındırmayalım...

Kullanıcı avatarı
elektrokontrol
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen elektrokontrol » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:16)

ibrahim Bozkurt
yazdığın mesaj duruyor senin hakkında yp foruma nelar yazacagım az sonra bak neler oluyor yazdınmı yazmadınmı ayıp arkadaşım birde iftira atıyorsun varsa zararın söyle tanzim edeyim genç adamsın yakışmıyor ibrahim bey hem doğru yazmışsın bizi tanıyan tanıyor

ayıptır ayıp

Kullanıcı avatarı
darksato
Ad Soyad: M. Cem Kar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen darksato » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:24)

s.a YP camiası. forumda ve ucusta yeniyim. yukarda bahsedilen konudan Ekrem bey in yapmıs oldugu bir ayıp yoktur diye düsünüyorum. kendisi maddi ve manevi olarak iyi durumda ve kişiligi 'dolandırıcı' 'sahtekar' gibi yakıstırmaları hak etmeyen bir insandır. İbrahim bozkurt'un birkac arkadasını toplayıp haksız yere yalan dolan icinde böyle konular paylasması beni cok üzdü. ortada bi hata varsa İbrahim bozkurt'un diye düsünüyorum. Ekrem bey tanıgım sevdigim bi abimizdir. İbrahim bey sizde kimden arastırıp ve neye dayanarak bu tarz ithamlarda bulunuyosunuz anlamadım. herkez bir malı almadan önce deneme veya test etme hakkına sahiptir almak isterse alır almak istemezse almaz zorunuza gitmesin böyle seyler abicim. sahsen ben sizin gönderiginiz kanat a güvenip yamactan atlamam. dünya hali kimin ne oldugu belli olmuyo. birisinin hakkında konusmak kolayda... insan önce kendine bakmalı diye düsünüyorum. böyle bir konu ile karsınızda olmaktan ise üzgün oldugumu ancak utanacak insanların da yukarıra haksız yere ithamlarda bulunanlar oldugunu da belirtmek isterim. iyi ucuslar... M. Cem KARACA
En son darksato tarafından 29.10.2010, 12:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
elektrokontrol
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen elektrokontrol » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:25)

ibrahim bey inan ki şu anda şirket işlerim çok yogun seninle ugraşacak vaktim yok iyi kötü bir selam verdik bir birimize daha uzatmak istemiyorum istediğin her şeyi yazabilirsin 800 tl yede ihtiyacın varsa hemen göndereyim kanatta sende kalsın ne yazarsan yaz cevap yazmıyacam sana iftira her şeyden önce günahtır kardeşim allah yolunu açık etsin

Kullanıcı avatarı
Kerim Boyner
Ad Soyad: Kerim Boyner
Pilot Menüsü: 

Mesaj #12 gönderen Kerim Boyner » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:30)

Öncelikle YPforum pilotu arkadaslarıma merhaba demek istiyorum.Ne yazıkki ilk girişimde böyle bir karalama kampanyası ile karşılaştıgım için inanın çok üzüldüm.Çünkü ben EKREM Bey'i yıllardır tanırım,asla ve asla bu arzettiğiniz durumla uzaktan yakından alakası olmadıgınada eminim.Ekrem bey gerek maddi gerekse manevi anlamda kişiliği tam anlamıyla yerine oturmuş bir insandır.Hadi diyelim ki böyle bir durum söz konusu oldu.Ben böyle bir durumda EKREM EKER'den değil kesinlikle ve kesinlikle İBRAHİM BOZKURT gibi bir şahıstan şüphelenirim ki Ekrem bey İbrahim Bozkurt'un 300 - 400 tl fiyatı olan bir malına tamah edecek bir yapısı yoktur.Hali vakti yerinde bir şirket sahibidir.EVET İBRAHİM BOZKURT'a KATILIYORUM EKREM EKER'i HERKES ÇOK İYİ TANIYOR...O yüzden size söyleyeceğim tek şey İbrahim bey birini eleştirmeniz için vasfınızın ondan fazla olması gerekiyor.Özelliklede KİŞİLİK AÇISINDAN...Bilmem anlatabildim mi?

TÜM PİLOT ARKADASLARA İYİ VE GÜVENLİ UÇUŞLAR...SAYGILAR...

Kullanıcı avatarı
ÖzkanSezer
Ad Soyad: Özkan Sezer
Pilot Menüsü: 

Mesaj #13 gönderen ÖzkanSezer » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:40)

Merhabalar Arkadaşlar...

İBRAHİM BOZKURT'UN Yazmış Olduğu Yazıda EKREM EKER'İ Dolandırıcılık Ve Sahtekarlıkla Suçladığını Ve Paraşütüne Titiz Davramadığını Okudum ...Gerkçten Ben Ekrem'i Tanımıyor Olsaydım Ben de Sizler Gibi Bu Şahsın Yazmış Olduğu Yazılara İnanırdım. Kendisi Kişiliğinin , Kariyerinin Ve Yaşının Vermiş Olduğu Olgunluğunun Sayesinde Çok Güzel İşlere İmza Atmış Bir Arkadaşımızdır.. Ona İstinaden Sizlerden İsteğim Bu Gibi İthamlarda Bulunan Arkadaşlarımızın Dolduruşuna Gelip Kullanmış Olduğu Gereksiz Kelimelere Lütfen İnanmayalım.. İbrahim Bey'in Ne Yapmak İstediğini Bilmiyorum Ama Sanırım Kendisinin İsteyip De Basaramadığı Bir Olayı Gerçekleştiremediğinden Ekrem EKER Arkadaşımıza Bu Tip Suçlamalarda Bulunuyor... Ama Ne Kadar Ayıp Ettiğiklerini Bir Bilseler Kendi Yaptıkları Hatayı Anlamış Olup İnlerinden Çıkamazlardı...

Tüm Arkadaşlara Mersinden Selamlar...
Saygılarımla
Özkan SEZER...

Kullanıcı avatarı
ibrahim
Pilot Menüsü: 

Mesaj #14 gönderen ibrahim » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:43)

Nedense hep bugün forma kayıt olanlar yazıyor yoksa yazanlar aynı kişimi anlayamadım ama oda yakın zamanda anlaşılır

Kullanıcı avatarı
yppilot
Ad Soyad: Emre Leblebici
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #15 gönderen yppilot » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:43)

arkadaşlar kaç gündür ibrahim abinin EKREM EKER ismindeki şahısa gönderdiği kanat peşindeyiz şirketi olan birini bulmak okadarda zor olmamalı bence... ERDAL AKKUŞUN,MEHMET KARAÖMER gibi bu camiada isim yapmış kişilerin başına butür olayların gelmeside bu şahsın nasıl bir kişi oldugunu açıklıyor.

Kullanıcı avatarı
elektrokontrol
Pilot Menüsü: 

Mesaj #16 gönderen elektrokontrol » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 12:51)

arkadaşlar

sanırım yanlış zamanda yanlış kişiyle olan bir ticari temastı şu veya bu şekilde gerçekleşemedi şahsıma karşı tanıyan veya tanımayan kişilerin yaptığı yorumlara saygı duyuyor bu meseleyi kendi adıma kapıyorum herkese iyi uçuşlar
saygılarımla

Kullanıcı avatarı
crow22
Ad Soyad: Umut Naci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #17 gönderen crow22 » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 13:28)

Tüm arkadaşlara İskenderundan Selamlar
Arkadaslar bu Ekrem EKER denen şahıs İskenderun Kaymakamlığını bile dolandırmışlığı war.(Bu olayın belgeleri mevcuttur.)Sayın Eker seni bilen bilir Senin için yasal işlemler başalatılacaktılar engelledik böyle bir olayın ortaya çıkmaması adına ama artık yeter seni uyarıyorum Yarın Adanayada gelecekmişsin oradada uyaracağım bir daha İskenderun Sportif Havacılık Kulübünün adını kullanarak bu tarz işler YAPMA

Umut NACİ
İskenderun Sportif Havacılık Kulübü

Kullanıcı avatarı
Bülent Aydın
Ad Soyad: Bülent Aydın
:
Moderatör 50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #18 gönderen Bülent Aydın » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 15:12)

Raporlar bölümüne bırakılan isteğe binaen listelenmiştir.

Foruma yeni üye olup bu başlığa yazan kullanıcıların detay bilgileri

Saat : 11.21
İsim : Ekrem Eker
Profilde belirtilen Yer: Dörtyol
Mesajın yazıldığı PC nin IP den görülen yeri : Ankara

Saat : 12.14
İsim : Can Soydan
Profilde belirtilen Yer: Adana
Mesajın yazıldığı PC nin IP den görülen yeri : Adana/İncirlik

Saat : 12.24
İsim : M.Cem Karaca (Darksato)
Profilde belirtilen Yer: Hatay

Saat : 12.30
İsim : Kerim Boyner
Profilde belirtilen Yer: Gaziantep

Saat : 12.40
İsim : Özkan Sezer
Profilde belirtilen Yer: Mersin

IP noları ve daha detaylı bilgi, sadece adli kurumlar tarafından istendiği takdirde verilebilir.

Kullanıcı avatarı
yilmaz230
Ad Soyad: Yılmaz Özbay
Pilot Menüsü: 

Mesaj #19 gönderen yilmaz230 » 1 on yıl 3 yıl önce (29.10.2010, 15:32)

2009 un mart ayında hocamız mehmet karaömer den başlangıç eğitimi almamla iskenderun sportif havacılıkta iskenderun ve yakın çevre kulüplerinin hemen hemen tüm pilotlarını tanıma fırsatı budum. fakat çok yakın olmasına rağmen ekrem eker denen şahsı ne ben ne de kulüpten kimse göremedi,fakat iskenderun sportif havacılık ismini kullanarak pek çok usulsüz işler yaptığı kulağımıza sık sık geldi. kişinin kulübümüzle herhangi bağlantısı kesinlikle yoktur tek hatamız bunu tüm yp ailesine ifşa etmememiz ve ibrahim kardeşimizin başına böyle bişe gelmesidir. tüm arkadaşlardan ricam bu şahıstan uzak durmalarıdır. tüm yp ailesine selamlar saygılar...

Kullanıcı avatarı
ibrahim
Pilot Menüsü: 

Mesaj #20 gönderen ibrahim » 1 on yıl 3 yıl önce (30.10.2010, 00:38)

çok şükür kimin ne olduğu belli oldu...