deveye sormuşlar neren doğru diye ne demiş ???

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
Ad Soyad: Güner Akkaya
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

deveye sormuşlar neren doğru diye ne demiş ???

Mesaj #1 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (28.05.2013, 11:43)

17-19 Mayıs tarihleri arasında nerdeyse tüm kulüplerin katılımı,yp neredeyse tüm ilk 20 sinin hazır olduğu Bozdağ-2013 yarışması sırasında federasyonumuzun mazbatasız işgalci başkanı neredeydi biliyormusunuz.
Adana'da gerçekleşen ve Türkiye hava sporları federasyonu ile hiç bir bağlantısı olmayan bir organizasyonun davetlisi olarak Adana 'da idi hemde 2 gün boyunca Bozdağ'da yılın ilk yarışmasında bulunmayan bir başkanın arkasında gidenlere soruyorum neden ? kaç world cup daha gitme sözü aldınız,yada kaç takım malzemeyi yardım olarak teslim alıp üzerine yatma hayalindesiniz (bir yıl önce dağıtılan 49 takım malzeme içerisinde hala il temsilcilerinin evinde olan malzemeler var). Federasyon'dan alınan malzemeleri kaş kulüp parçalar halinde sattı ,kaç kulüp hangi projede kullandı ?,kaç il temsilcisi bu malzemeleri halen evinde tutuyor,onlar kendilerini gayet iyi biliyor ,yarası olmayan gocunmasın ...

Kullanıcı avatarı
seccckin
Ad Soyad: Seckin Aparı
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 22 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen seccckin » 1 on yıl 10 ay önce (28.05.2013, 13:46)

Güner Bey bildiğim kadarı ile adana da yapılan organizasyonda kayda değer bir aktivite. Yurt dışından bir çok microlightın bu organizsazyon için uçarak ülkemize geldiğini hazarfen, selçuk gibi hava alanlarına inerek yakıt ikmali yapıp ordan adanaya geçtiklerini ve bu süre zarfında yaşanan tüm olumsuzlukları federasyon başkanımızın yoğun uğraşları sonucunda çözüldüğünüde bir çok kişi biliyor. Eminim Adana'daki organizsyonda bizim bilmediğimiz bir çok sorunuda bizzat ilgilenerek çözmüştür benim bildiğim sadece bu.

Demem o ki Adanada yapılan uluslar arası hava organizasyonunda Federasyon başkanımızın bizzat orda olması ve Yurt dışından gelen sporcularla bizzat ilgilenmesi ülkemizin prestiji yönünden bence daha önemli ve federasyon başkanın orda olmasıda gayet doğal bir sonuç.

Güner Bey size cevabım eften püften sebepler üretip federasyon başkanına saygısızca itamlarda bulunmayınız. Eleştiri yapılır ama siz işin dozunu kaçırıyorsunuz. Böyle yaparak milleti kışkırtmaya çalışıyorsunuz ama yaptığınız şey sadece kendinizi küçük düşürmeniz. Ve insanların gözünde puan kaybediyorsunuz.

Eleştiri yapılır fakat bu şekilde değil. Lütfen Artık boş ve hakaret edici yazılarınız ile forumu kirletlmeyin. Sizden rahatsız oluyoruz.

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (28.05.2013, 16:02)

Seçkin bey benim iyibildiğim senin hiç bir şeyi bilmediğindir. Sanırım sende Nihat beyin etrafındaki balı parmaklayanlardansın. Demişsinki Adana daki organizasyon uluslararası bir organizasyondu bir çok microliğht yurddışından uçarak geldi. Unuttuğun bir şey var ben Adana' lıyım :) Bahsettiğin organizasyonda yurtdışından bir tek makine dahi gelmemiştir bilmediğin bir konuda sallamayacaksın bir daha bana cevap yazmadan önce dersine iyi çalışacaksın, organizasyonu yapanı tanıyormusun?organizasyonun yapıldığı pistin sahibi kimdir bilirmisin ? ordan oturduğun yerden bilmediğin konuda sallamıyacaksın aksi takdirde senin tabirinle küçük düşersin.
Fedarasyon başkanının size ne anlattığını bilmiyorum ama Adana'ki organizasyonda yaptığı tekşey ADANA Gençlik Spor il Müdürlüğünden gelen yazıya cevap vermekti o yazıyada zaten Nihat bey imzayı atamadı Fevzi bey attı.
Senin eften püften dediğin şey Türkiye deki en başarılı kulüplerin hakkının yenmesimi,yoksa devletin malını zarara uğratmakmı,yoksa camia 'nın tamamının katıldığı bir organizasyona katılmayıp THSF hiç alakası olmayan bir organizasyona katılıp boy göstermesimidir. THSF hiç alakası olmayan kısmını istersen açayım organizasyonu yapan Kelaynak havacılığın THSF kayıtlı bir kulüp olmamasıdır.
Ben doğruları yazıyorum,eğer varsa bilgin benim yazıma cevap ver rahatsız oluyorsan okumayacaksın bukadar basit, oluyoruz derken hangi dernek,hangi kulüpsün bilmiyorum ama bende senin bu kadar Nihat beyin show' menliğini yapmandan rahatsız oldum. Adana'da havacılık ile yapılan her organizasyonda başından sonuna benim emeğim olur bunu unutma, yani seni salladığın gibi bu yıl yurtdışından misafirimiz gelmedi. Size 'de sanırım Nihat bey güzel vaadlerde bulunmuş gurubunuzun formda başkana ithafen iltifat destanlarınızı takip ediyoruz nokta kadar menfaat için ben virgül gibi eğilmem ...

Kullanıcı avatarı
Wings
Ad Soyad: Hakan Akcalar
:
Yarışma Pilotu 300+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen Wings » 1 on yıl 10 ay önce (29.05.2013, 13:07)

Kuralları seçimi kaybeden taraf tarafından belirlenmiş bir seçimi camianın çoğunluk oylarıyla kazanmış (GSM'nin oylarını çıkartırsanız camianın ezici çoğunluğuyla kazanmış) bir başkana "işgalci" demek, hem o şahsa hakaret, hem de ona oy vermiş seçmenlerine en hafif tabiriyle saygısızlık olur. Eğer seçim kazanmış birisi, seçim dışı yöntemlerle bertaraf edilip yerine başkası konulursa hangi tarafın işgalci konumuna düşeceğini tekrar düşünmenizi öneririm.

Başkanı eleştireceğim diye hezeyanla ağzından çıkana dikkat etmeyenler elbette gereken tepkiyi alacaklardır. Seçkin Aparı gibi ben de rahatsız oluyorum.

Kullanıcı avatarı
airea
Ad Soyad: Salih Tural
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen airea » 1 on yıl 10 ay önce (29.05.2013, 14:12)

gakkaya001 yazdı:Size 'de sanırım Nihat bey güzel vaadlerde bulunmuş gurubunuzun formda başkana ithafen iltifat destanlarınızı takip ediyoruz nokta kadar menfaat için ben virgül gibi eğilmem ...

Güner merhaba, madem oylar senin söylediğin gibi başkan adaylarının vaatlerine göre veriliyor, seçimde son ana kadar Tahsin Bey'i desteklerken, son dakikada GSM'nin adayının hangi vaatlerini kabul ettiniz de Tahsin Bey'i desteklemekten vazgeçtiniz? Bunu da bir açıklasanız da herkes öğrense....

Hergün saldırı içerikli konu açtığına göre, "virgül gibi eğilmediğiniz" vaatler/çıkarlar bayağı büyük olmalı diye düşünüyorum...

Kullanıcı avatarı
Champion
Ad Soyad: Semih Sayir
:
Yarışma Pilotu 200+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 5 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen Champion » 1 on yıl 10 ay önce (29.05.2013, 15:58)

Tahsin beyinde Sayın Enver beyi desteleyerek adaylıktan çekildiğini bilmekte fayda var. Zira GSGM yok sayılarak aday olmanın veya seçimi kazanmanın kendisine ve camiamıza bir faydası olmadığını Tahsin abi öngörmüş ve bugün Nihat beye benzer bir durumda olmamak için çekilmişti.
Nihat beyden 10 gömlek üstde olduğu halde çekildiğini biliyoruz.
Neticede mazbatasını seçilirse alırdı ama devletin desteği olmadan bu iş nereye kadar gidebilirdiki?

Semih

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (29.05.2013, 16:02)

Hakan Akçalar senin rahatsız olmana nedense hiç şasırmadım. Neden ? çünkü sen bizim AHAS olarak varlığımızdan, hep rahatsız oldun nedense hatırlarsan Türkiye şampiyonası sırasında 2 temmuz 2012 çökelezde dediğini. Biz orada kulüp olarak hakkımızı ararken sen yine rahatsız olmuştun , parayı bastırıp pilotları topluyorsunuz derken . Oylarımız gasp edilirken biz hakkımızı ararken sen yine rahtsız oldun, evet sözümün arkasındayım kendine attığı oya rağmen, sadece bizden haksız yere kaydırılan en az 5 delege oyuna rağmen , Bürokrat'lardan aldığı en az 7 oya rağmen 26-25 kazanan başkana ben , şaibeli derim işgalci derim . Bundan her zamanki gibi rahatsız olmana şaşırmadım,ayrıca ağzımdan çıkanlarında farkındayım ,yanlışsa çıkıp hakkını arasın başkanınız ...

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (29.05.2013, 16:34)

Salih sende sanırım konuyu anlamadan yazdın, ben başından beri Tahsin Tekin 'i destekledim hala destekliyorum. Camia 'nın faydasına olacağı için Tahsin abi adaylıktan çekildi çünkü GSGM adayı sizlerin tabiri ile badem bıyıklı değil Adam gibi bir Adamdı . ENVER ORAL Adana 'da görev yaptığı yıldan tanıdığım Spor teşkilatının içinden saygın,dürüst bir adaydı hakkında bu güne kadar hiç bir şaibe çıkmamış düzgün bir adam ayrıca arkasında GSGM desteği olan güçlü bir adaydı. Yamaç Paraşütü camiamız için faydalı olacağına inandığımız için destekledik ,yoksa senin düşündüğün gibi Bana ve destekleyen diğer kulüplere, seçimlerde Milletvekilliğinden birinci sıradan kontenjan sözü filan verilmedi :D . Bizim desteklediğimiz adayımızın yaptığı toplantıya hepiniz katıldınız,hatta gopro ile kayıt alanlar oldu ,benim sizlere verecek bir vaadim yok dedi ENVER ORAL . Sizde başkanınızla birlikte yaptığınız oteldeki toplantının kayıtlarını, ham olarak yayınlayın bakalım ,kim ne vaadde bulunmuş hep birlikte öğrenelim . Bizim yemekle,2 takım malzeme ile yada makamla değişecek fikrimiz olamaz, olsaydı Adana da başkanınız bana Tahsin abi ile ilgili bir söz verdi ,olsaydı ona istinaden yanında olurduk,biz doğrunun dürüstün yanındayız. Sözümün arkasındayım Başkan devleti zarara uğratmıştır(uçak bileti alımlarında),49 takım malzemenin dağıtımında,Yurddışı yarışmalarda(kendisi bunu gayet iyi biliyor),kendisi gibi düşünmeyen kulüplere hasımhane bir tavır takınmıştır, Federasyona bağlı benim gibi kulüplerin festivaline gelmeyip, Federasyonla hiç bir ilgisi olmayan derneklerin uçurtma festivaline katılmıştır ,Süper finalin Brezilyada yapılması için ,elinden geleni yapmıştır,Türkiye Şampiyonası için sırf hasım kulüpleri cezalandırmak için daha önce World cup tarafından uçulamaz denilen ,bir günde 7 yedeğin atıldığı bir çok pilotumuzun kaza yaptığı ,Bayramören'i seçilmiştir. Senin saldırı dediğin buysa eğer ben iftira atmıyorum, doğruları yazıyorum. Ben virgül gibi eğilmem salih ! eğilen sizsiniz bu kadar olumsuzluğa rağmen neden Nihat beyi desteklediniz o halde sen söyle???.

Kullanıcı avatarı
Wings
:
Yarışma Pilotu 300+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen Wings » 1 on yıl 10 ay önce (29.05.2013, 16:42)

gakkaya001 yazdı:... Oylarımız gasp edilirken biz hakkımızı ararken sen yine rahtsız oldun ...

Evet orada delege dağılımında yapılan haksızlıktan rahatsız olup Albatros olarak bunu YAZILI olarak seçim günü getirdik, ancak NEDENSE sen buna katılmadın ???

Şimdi: oylarınız gasp edilirken siz hakkınızı nasıl aradınız ve bundan kim nasıl rahatsız olmuş bunu da bir açıkla bakalım

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (29.05.2013, 17:01)

Sence sandık başında getirilen, arkadaşlarımızın delege dağılımına karşıyız, dilekçesi ne kadar inandırıcı sen bunu mantığında bir sorgula istersen bu ne kadar mantıklı sandık başında gelen destek dilekçesi ??? Bu kıyak dağılım planlandığında ben bir ay Türkiyede yoktum siz neredeydiniz o vakit ???

Kullanıcı avatarı
Wings
:
Yarışma Pilotu 300+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen Wings » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 12:18)

Sandık başına getirdiğimiz yazılı dilekçemiz gayet mantıklı, söyle ki:

- Biz bu forumdaki kayıtlardan da kolayca kanıtlanabileceği üzere, delege dağılımındaki haksızlık ortaya çıktığı andan itibaren bu konuda açık destek verdik.
- Bu konuda yapılacak her türlü itiraza (yazılı dahil) destek vereceğimizi beyan ettik.
- Ancak her nedense (bunu aşağıda açıklayacağım) sandığa yaklaştıkça sizler bu konuda yazılı bir başvuru yapmaktan kaçındınız.
- Biz sözümüzün arkasında durduğumuzu göstermek ve kanıtlamak için o yazıyı SEÇİMLERDEN ÖNCE verebilmek için yanımızda getirdik. Ancak siz yine yan çizdiniz.

Biz seçimlerden ne sonuç çıkarsa çıksın (şu anda olduğu üzere lehimize çıkmış olsa da) o yazıyı verecektik. Biz, duruma göre eğilip bükülmeyiz !

Bu kıyak delege dağılımı planlandığında biz burada bu işlerle uğraşıyorduk, asıl sen neredeydin diye sormazlar mı adama ?

Sizler, o seçimi GSM oyları ile birlikte kazanacağınızı hesapladınız ve kendi ayağımıza sıkmayalım düşüncesi ile delege dağılımına itiraz etmediniz!

Sizler, oy hesaplarıyla seçimden ÖNCE itiraz etmeyerek, adaletsiz delege dağılımını zımnen kabul etmiş oldunuz. Kısacası bu konuda kendi ayağınıza sıktınız, şimdi de bizim canımızı sıkıyorsunuz!

Kullanıcı avatarı
dino1
Ad Soyad: Tahsin Tekin
Pilot Menüsü: 

Mesaj #12 gönderen dino1 » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 12:39)

Hakan bey,

Canhavk olarak biz delege dagılımına itirazımızı secimden once hem THFS ye
hemde Secim kurulu baskanlıgna yaptık. İSUK unda yaptıgını biliyorum.

Tahsin Tekin

Kullanıcı avatarı
Wings
:
Yarışma Pilotu 300+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #13 gönderen Wings » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 14:35)

Bilgilendirme için teşekkür ederim, seçim sabahı sizlerle yaptığımız toplantıda eğer yanlış anlamadıysam Semih'in yazılı itirazı şahsı adına idi ISUK adına değildi.
Biz de en başından beri delege dağılımına itiraz eden kulüplerin hepsi ile ortak hareket etmek kaydıyla vereceğimizi beyan ettiğimiz yazıyı, o ana kadar bu konuda diğer kulüplerden bir hareket gelmeyince, seçim günü yanımızda getirmiştik.

Sözüm bu konuda atıp tutan ama gereğini yerine getirmemiş olduğu halde hala da atıp tutmaya devam edenleredir, diğerleri üzerlerine alınmasınlar lütfen.

Tahsin bey, siz de seçim konusunda verdiğiniz sözde durmadınız, bizimle yaptığınız toplantıda ne olursa olsun adaylıktan çekilmeyeceğinizi, mutlaka camia içerisinden bir kişinin seçilmesi gerektiğini söylemiştiniz. Açıkçası bizi de bayağı bir ikna etmiştiniz, ancak hiçkimseye vermediğimiz gibi size de açık çek verip oyumuz sizindir demedik, önce tüm adaylarla görüşmek istedik.
Çekilmeseydiniz durum farklı olabilirdi, ancak o kadar sözden sonra çekilince hem gözümüzde itibarınız zedelendi, hem de son durum itibariyle, son ana kadar duruşunu bozmayan, söylemini değiştirmeyen 2 aday finale kaldı.
Açıkçası o zaman dahi Nihat beye angaje değildi oylarımız, ancak delegeler olarak bizzat içine düştüğümüz politik oyunlar, seçim taktikleri, bir adayın seçilmesine değil, diğer adayın seçilmemesine yönelik ayak kaydırma politikaları, açıkça ve küstahça yapılan tehditvari baskılar, bizleri camia olarak daha fazla kenetlemiş, camiaya en yakın adaya doğru yönlendirmiştir.
Daha önce de söylediğim gibi biz (Nihat beye oy verenler) matematiksel olarak Enver bey'in kazanacağını tahmin etsek de, bizlere yapılan bu yakışıksız baskılar ve şahit olduğumuz ve hoşumuza gitmeyen politik ayak oyunları (Enver bey'i tenzih ederim, onun bunlarla hiçbir alakası olmadı) neticesinde, en azından biz camia olarak üzerimizde baskı kurmaya çalışanlara ve bizi istediği gibi yönlendirebileceğini sananlara camiamızın birlik ve beraberliğini hatırlatacak bir mesaj olsun diyerek bunların tersi yönünde oyumuzu kullandık.

Sonuç itibariyle Enver bey'in seçimi kaybetmesinin en büyük sorumlusu, Nihat bey'i safdışı bırakmak için camianın iradesine ipotek koymaya çalışanlar, ve de seçim günü sorumluluğunu yerine getirmeyerek oy kullanmayan ya da geciken delegelerdir. Nihat bey'in tek oyuyla uğraşacağınıza gidip bu kişilere hesap sorun!

Hemen hatırlatayım, bu yazdıklarımdan hareketle, Semih'in ima ettiği gibi, pişman filan değilim! Oyumun da arkasındayım. Bazı arkadaşlar soruyorlar, Nihat bey size bir söz verdi mi diye, evet verdi. Bu sözlerden bir tanesi özerklik sözü, bir diğeri de tekrar aday olmayacağı sözü idi. Eğer hakettiği mazbatasını alabilirse Nihat bey'in bu sözlerinin takipçisi olacağız. Anlaşılan o ki, biz özerkliğimizi ve tüzel kişiliğimizi kazanmadan, federasyon olarak politik arenada oradan oraya savrulmaktan kurtulamayacağız.

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #14 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 16:31)

Başında'da dediğim gibi bazıların derdi sadece bizimle.
Kolombiya'dan hem THSF na hemde GSGM delege dağılımıyla ilgili yapılan adaletsizliği bildiren mail attım, döner dönmez seçimden 10 gün öncede yazılı olarak GSGM kulübüm AHAS olarak dilekçe ile aynı şikayetimi bildirdim. Tuzu kuru olan kuluplerin hiç biri , birlikte olduğumuz üç kulübün haricinde GSGM bir dilekçe fax'ladınızmı ? . Ben atıp tutmuyorum gereğini yaptım, bazılarının yaptığı gibi Anadoluda bir tabir vardır ne kızı verip, nede düğürcüyü küstürmedik, gereğini yaptık ,yan çizmedik ,kimseninde canını sıkmadık ...

Kullanıcı avatarı
SENERARSLAN
Ad Soyad: Sener Arslan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #15 gönderen SENERARSLAN » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 17:20)

Tartışmanın içerisinde dikkat çeken bir konuya ilişkin açıklama gereği duyuyorum. Gördüğüm o ki Enver Beye oy verenler ile Nihat Beye oy verenler diye bir kutuplaşma söz konusu. Enver Beye oy veren kulüpler ya da kişileri biliyoruz bununla birlikte Nihat Beye oy veren kulüp ya da kişileri de biliyoruz.

Manisa Sportif Havacılık Kulübü olarak seçimlerden önce tüm adayları inceledik, değerlendirdik ve dinledik. Nihat Bey Manisa'da ziyaret etti, Adem Hasgül ile telefon ile bir çok kez görüşüldü, Tahsin bey seçimlerden çekildi (ki çekilmeden önce açık olarak kulüp olarak destek verdiğimizi belirttiğimiz kişi idi) Enver Bey ile seçim öncesi hiç bir görüşme yapılmadı.

Kulüp içerisinde bir çok kez mail ve telefon ile kulüp üyeleri ile görüşüldü ve değerlendirme alındı. Seçimlere gitmeden öncede kulüp içerisinde değerlendirme yapıldı. Seçim günüde oy vermek için seçtiğimiz arkadaşlarımız adayları dinledi (ki oy vermeden önce konuşmalara, camianın ortak hareket tavrına ve tarzına göre yine telefon ile iletişim kurarak) son karar verildi ve oy kullanıldı.

Şimdi hiç kimse MASHAVK olarak her hangi bir taahhüt karşılığında, her hangi bir çıkar doğrultusunda oy kullandığımızı iddia edemez. Ne alınmış bir sözümüz ne de bize verilmiş bir taahhüt var. Kulüpte oy verilecek kişiye ilişkin alınan kararda bir çok kişinin ortak fikri var.

Seçime giden ve Nihat beye oy verenlerin %95 i de Nihat beye şans vermiyordu. Enver beyin seçilme ihtimalini herkes çok yüksek buluyordu. Buna rağmen Nihat beye oy vermenin hangi manaya geldiği aşikardır. Herkesin seçim öncesinde " BAŞKAN ADAYI CAMİA İÇİNDEN OLMALI" dediğini unutmayalım. Mailler hala forumda. BİZDE CAMİA İÇİNDEN OLSUN DEDİK VE AYNI MİHMALDE HAREKET ETTİK. Bu nedenle Nihat beye oy veren kulüpler diye yapılan ithamları kulüp olarak kabul etmiyor ve kınıyoruz.

MANİSA SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ ADINA
ŞENER ARSLAN
En son SENERARSLAN tarafından 30.05.2013, 18:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Wings
:
Yarışma Pilotu 300+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #16 gönderen Wings » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 17:23)

Bu benim için yeni bir bilgi, eğer doğru ise seçimden önce yazılı beyanda bulunmadığınız konusunda söylediklerimi geri alıp özür dilerim.

Ancak burada mantıklı olmayan birşey var, seçimden 10 gün önce böyle bir yazı gönderdiyseniz, seçim günü bizim de getirdiğimiz yazıyı vermemiz gerekirdi, o gün Levent'le sen konuştun, siz üzerinde mutabık kaldığımız gibi bir yazıyı 10 gün önce verdiğini Levent'e söylemedin mi ? Ya da o yazı üzerinde mutabık kaldığımız bir yazı mı değildi ? Eğer sakıncası yoksa gönderdiğin dilekçeyi ve evrak kayıt bilgisini paylaşır mısın ?

Şimdi ben de şaşırdım kaldım, seçimden önce itiraz eden bütün kulüpler yazılı verirlerse biz de destekleriz diyorduk kimseden bir ses çıkmadı, seçimden kaç ay sonra herkes çıkıp biz vermiştik diyor...

Kullanıcı avatarı
SENERARSLAN
Ad Soyad: Sener Arslan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #17 gönderen SENERARSLAN » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 17:27)

bir önceki mesaj KULÜBÜM ADINA İDİ.

Burada yazdıklarım tamamen şahsım adına.

Soru 1= Enver bey 1 farkla kazanmış olsa idi Nihat beye oy verenlerden kimler itiraz edecekti.

Soru 2= Nihat beyin kendine oy vermesi neden anormal karşılanıyor Enver bey bir başka adaya mı oy verdi?

Soru 3= Nihat Beye oy vermiş olan iradeye oy vermeyenler neden saygı göstermiyor. Konu camia ise camiadan Nihat beye oy verenlerin sayısı ile Enver Beye oy verenlerin sayısı ortada.

Soru 4= AHAS, İSUK her ne kadar delege dağılımında haksızlığa uğramış ise bu sadece o kulüpler için olmadı MASHAVK da aynı haksızlığa uğradı. Ki sadece Mashavk değil diğer bir çok kulüpte aynı kaderi paylaştı. Aslında adaletsizlik her kulübe adil bir şekilde dağıtılmış gibi değilmiydi.

Soru 5 = Nihat beye oy veren kişilere karşı ve oy verdiği kişiye karşı öne sürülen ithamlar ile ne elde edilmeye çalışılıyor. Neredeyse "satılmışlar, yalakalar, çıkarları için camiayı satanlar" gibi cümleler kullanılacak. Bu mantalite ile itham edilen kişiler direk etkiye tepki doğurmazmı?

Güner Akkaya ile hiç bir diyaloğum yok. Hakkında forumdaki yazılar haricinde hiç bir fikrim yok. Camianın emektarlarından biri olarak tanırım. Seveni sayanı çok diye bilirim. Bu tür diyaloglarda kendini yıprattığını, alttan oluşan bir dip dalga ile tepki topladığını düşünüyorum. Kesinlikle haklı dahi olunsa bu üslup ile haklılık savunmak muhtemelen olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Konu camianın sorunu ise sorunu ilk önce camianın kabul etmesi gerekmez mi? Kim haklı diye bir anket açılsın rekor oy ile Güner ve Semih abinin aleyhine oy çıkacaktır. Sebebi ise bu diyaloglardaki üsluptur. Bu konuda aksi düşünülüyorsa anket açılsın ve görülsün.

ANKETİN SORUSU BELLİ.

Mevcut Federasyon Başkanı görevine devam etsin mi? EVET HAYIR.

Bu soruya evet diye cevap verenlerin içinde emin olun devam etmesini istemeyenlerde olacaktır. Nedeni söylediğim şey.

HİÇ BİR PROBLEM O PROBLEMİ OLUŞTURAN BİLİNÇ DÜZEYİNDE ÇÖZÜLEMEZ.

Kullanıcı avatarı
levo_redkid
Ad Soyad: Levent Topcu
:
Yarışma Pilotu 100+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #18 gönderen levo_redkid » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 17:48)

Valla akil almaz işler bunlar. Madem başvurular yapılmış, bize niye kimse bişey demedi, niye uğraştık topluca davranalım diye?

Aslında biraz daha düşününce birden hatırladım, biz de itiraz dilekçemizi göndermiştik. Hem de defalarca, heryere. Obama'ya bile gitti. Hakkımızın yenilmesine sessiz kalamazdık... O gün yanımızda laf olsun diye getirdik, herkesi kandırdık...

öperim,

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #19 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 20:55)

Levent obamaya dilekçe yollamana gerek yok ! Samimi olarak seçim günü itiraz dilekçeni elinde getireceğine eğer gerçekten, haksızlığa uğrayan kulüplere yardım ise maksadın , seçimden önce GSGM fax' lasaydın ya obamayla, bush ile uğraşacağına...

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #20 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 20:59)

Şener beni tanımadığını söylemişsin,doğrudur zira bende seni tanımam gayet normal.
Benim camianın ezici oyunu alan başkanınız hakkındaki ,söylediklerimin bir tanesi çürütün o halde, yada bana başkanınızın hangi icraatına istinaden ezici bir çoğunlukla oy verdiğinizi söyleyin ,26 oyun kaç tanesi destek veren kulüplerdi söylermisin...