deveye sormuşlar neren doğru diye ne demiş ???

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

airman26
Ad Soyad: Erkan Ertem
:
250+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen airman26 » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 21:11)

Herşeyi bi kenara bırakın mevcut başkanın faydalı olmadığını ve gelecekte de olamayacağını herkes görecek.Bu benim kişisel düşüncelerim ve temelde sağlam donelere sahip. Güner yada Semih 'in uslübu sert olabilir bu tartışılır ama doğruyu söyleyeni de dokuz köyden kovarlarmış. Bence kişisel menfeat yada düşünceleri bi kenara bırakıp topluluğa ve bu spora nasıl faydalı olabilirizi tartışmalıyız. Güner federasyon başkanını tam anlamıyla karşısına alarak menfaat yada çıkar elde etmek isteyen model olmadığını göstermiştir. Burada yazdıklarımla ilgili kişisel değerlendirmeyin sonuca yönelik doğruları tartışmak adına yazdım.Saygılar...

Kullanıcı avatarı
levo_redkid
Ad Soyad: Levent Topcu
:
Yarışma Pilotu 100+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen levo_redkid » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 21:19)

gakkaya001 yazdı:Levent obamaya dilekçe yollamana gerek yok ! Samimi olarak seçim günü itiraz dilekçeni elinde getireceğine eğer gerçekten, haksızlığa uğrayan kulüplere yardım ise maksadın , seçimden önce GSGM fax' lasaydın ya obamayla, bush ile uğraşacağına...

Ben de bir atasozu ile buradan uzarim o zaman.
"Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az"
Hadi selametle, bana musaade :)

(Raki reklami gibi oldu)

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
Ad Soyad: Güner Akkaya
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 21:54)

Benden' de bir Atasözü Adana dolaylarından " Zamanı Var Konya'nın ,Dokuz deliği
Var Zurnanın " :) bekleyelim ve görelim haftaya neler olacak ...

Kullanıcı avatarı
SENERARSLAN
Ad Soyad: Sener Arslan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen SENERARSLAN » 1 on yıl 10 ay önce (30.05.2013, 22:22)

gakkaya001 yazdı:Şener beni tanımadığını söylemişsin,doğrudur zira bende seni tanımam gayet normal.
Benim camianın ezici oyunu alan başkanınız hakkındaki ,söylediklerimin bir tanesi çürütün o halde, yada bana başkanınızın hangi icraatına istinaden ezici bir çoğunlukla oy verdiğinizi söyleyin ,26 oyun kaç tanesi destek veren kulüplerdi söylermisin...

Güner abi daha önce yazdığım gibi Nihat beye oy verenler ve biz Nihat beyin icraatlarından dolayı oy vermedik. (çoğunlukla) Açıkçası Tahsin Tekin aday olsa idi ona oy verirdik, Adem Hasgül çekilmese ona oy verirdik. Oy veren kulüplerin çoğunun yaptığı GSGM nin despot tavrına karşılık bir dirençti. Nihat beyin yaptığı ya da yapmadığı şeylerden yola çıkmıyoruz.

Enver beye neden oy vermeliydik. Seçim zamanı yapılan tartışmalar hala duruyor. Hayatında tenis raketini eline almamış bir adamın tenis federasyonunun başkanı olması ile hepimiz dalga geçtik. Nihat beyi camiadan değil diye tu kaka ilan eden kişiler neden Enver beye oy vermeliydi.

Şunu kabul etmelisin. Bu camiada herkes Nihat bey mükemmel demiyor. Harika demiyor. Kesinlikle doğru bir adaydır demiyor.

- Diyorsun ki başkan yaramazın teki. Yarışmayı Brezilya'ya kaydırdı. Herkes şunu düşünüyor. Nihat bey bunu neden yapsın? Sence bunu neden yaptı? Ne menfaati olabilir. Neyi amaçlamış olabilir? Bunun sebebini sun ve camia seni mantıklı, haklı bulsun ve desteklesin.

- Seçim vaatleri diye üstü örtülü şeyi söyle herkes neyin ne olduğunu anlasın ve haklı bulsun.

Vel hasıl bizim bilmediklerimizi ve bilmemiz gerekenleri bize açık ve alenen dile getirin ve aydınlatın ki biz daha sağlıklı düşünelim. Hiç kimse camianın yararına olmayacak bir şeyi kör inat uğruna savunmayacaktır. Kimseyi ötekileştirmeyin, kendinizi ayrı bir cephede görmeyin. Sorun varsa bu camianın sorunudur. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Kullanıcı avatarı
ert
Ad Soyad: Ertan Özcan
:
150+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen ert » 1 on yıl 10 ay önce (31.05.2013, 10:51)

Yıpratma çalışmalarına devam, ha gayret :D

Bu tarz çalışmalar genelde tam tersi yönde etki eder haberiniz olsun, benden söylemesi..

Kullanıcı avatarı
bartsay
Ad Soyad: Bartuğ Sayın
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #26 gönderen bartsay » 1 on yıl 10 ay önce (31.05.2013, 11:51)

[quote="ert"]Yıpratma çalışmalarına devam, ha gayret :D

Bu tarz çalışmalar genelde tam tersi yönde etki eder haberiniz olsun, benden söylemesi..[/quote]

Evet Güner de bunu gayet iyi biliyor
Hatta Bozdagda kendisine biraz sakin olun bu tavrınız nedeniyle hak etmedigi halde baskanın çevresinde kilitlenmeye neden olacaksınız bırakın olayları akışına dedim
Ama bu hali ile her gecen gun spor adina kayip olacak
Spor ve federasyon agir zarar gorecek Günerin tahamül edemedigi bu
Kendisine gelecek menfaat veya zararı önemsemiyor,
biraz bilinçle olaya bakan kisi bu duruma nasıl isyan etmez diyor.

Kimsenin oyunu ve görüsunu degistirmediğini, degistirmeyecegini biliyor.

Bu nedenle Günere hak veryorum,
Ancak üslubunu onaylamıyorum

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
Ad Soyad: Güner Akkaya
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #27 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 10 ay önce (31.05.2013, 15:55)

Bartuğ kardeşim ADANA da THSF hiç bir alakası olmayan diğer kuruma bağlı kulubün icinden, bir kişiyi nihat bey ile görüşüp uyarmama rağmen , Adana il temsilcisi olarak GSİL mud önermiş kendisini aradım bana ben öyle istiyorum dedi. Peki yıllarca THSF Adana da aleyhinde propaganda yapan ,her fırsatta karalayan bu gurubun içinden birini secimden aylar önce secilirsem seni il temsilcisi yapacağını sôyleyen başkana peki ben burda THSF bağlî tek kulûp olarak yıllarca bunun içinmi mücadele verdim dedim ,benim bu şartlar altında ,THSF üyesi olmamın ne anlamı var dediğimde siz bilirsiniz isterseniz ayrılabilirsiniz diyebilen baskana ben nasıl saygı duymalıyım.
Benim yazan cizen arkadaşlara sorum bu durumları ben içime sindiremiyorum siz ???
1_ Yaklasık iki yıl önce dağıtılan 49 takım malzemeden hala yerine ulaşmayanlar.
2_World cup giden arkadaşların uçak biletlerinin alîmında Devletin ve bûtçenin zararı.
3_Kurum karşısında camiamızın düşürüldüğü durum( özellikle Ölüdenizde).
4_THSF kurulalı geçen 4 yıl içinde hala lisanslarla ilgili hiç bir çalışma yok.
5_Seçim gezisi sırasında model uçakçı kulüplere 250 milyar malzeme sözü.
6_İsimlerini yazamayacağım kuluplere destek olmaları halinde malzeme sôzû.
7_Tahsin abiye benim arabuluculuğumda destek olmamız halinde THSF yöneticilik.
8_Seçim çalısmaları sırasinda muhalif olan bizleri sizlerin karşısında ötekileştirme.
9_Türkiye şampiyonasının yeri seçimi (world cup rağmen inadına bayramören).
10_Süper finalin Brezilya'ya kaptırılması (bununla ilgili semihin başlığını okuyabilirsiniz).
Bütun bunlara ragmen sizin özgür iradenizle, hemfikir olamadığım için üzgünüm...