tüm havacı camiasından özür

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ege_maris
Ad Soyad: Hakan Ceritoğlu
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

tüm havacı camiasından özür

Mesaj #1 gönderen ege_maris » 9 yıl 6 ay önce (05.10.2014, 01:20)

Yılar önce havacılığa sizler gibi gönülvermiştim öyleki 5 sefer thk ya yamaç parasüdü eğitimi için müracaat etim herdefasında kontenjan yok paralıya
yazalımdenildi neyse birgün tokat zileden bir agbimden kanadını aldım birazını peşinverdim kalanınıda biraysonra ödeyecegimdeyip neyalan söyleyeyim ödeyemedim mehmet bayraktar ağbimden almıstım kanadı haklı olarak beni icraya verdi ve birsekilde ödedim sanıırm 2005 idi mehmet bayraktar ağbi beni hiçbir sekilde affetmediigi gibi nette hakkımda okadar çok yazılar yazmışki ancak dün eşimle nette gezinirken gördüm kendince haklı tabiki haklı fakat birazcık agıroldu yazılan çizilen okadar seyyolmuski sağolsun bazı agbilerim bana vatan hainigibi muamele yapmıslar çok üzücübirsey mehmet bayraktar agbimin anlattıklarının hepsi dogru söylediigm gibi sözümü tutamadım borç birsekilde ödendii icrayla şimdii mehmet agbime vee buradan beni yargısız infazederek havacılıktan budenli nefretettiren diger agbilerime barış aydınsoy mithat derinyol helehelee beni jandarmaya telefon açıpp beni arstıran hakan hamiş beye soruyorum yargısız infazetmek bukadar kolaydegilmi keske mehmet bayraktar agbimden telefonumu isteseydiniz bizzat olayı birde benden dinleyip öyle infaz etseydiniz daha saygılı daha güzell dahaa bir manalı olmazmıydıı sizler beni hırsız gibi sahidende sahtekar gibi gösterdiniz bukonuda geçte olsa biri yada biirlerinin özürdilemesini bekliyorum bende bucamiaya saygıı sevgii duyuyorum kimolursa gururla bahsediyorum birinsanı budenli alçaltacakkkadar yargısız infaz ayıptır arkadaslar beni anlayacagınızı umuyorum yahu biride çıkmıss yok sungurluda okul açacakmıs demiş ayıp ayıppp neyseben içimi döktüm bukonuyu tatlıya baglamak istiyorum buyuzden isimler verdim ve burada paylastım burada basladıı burada bitmelidiye düsndüm herkezee sevgiler saygılar umarım birinizde beni anlar vee olaya bakıs açınız degişir

Kullanıcı avatarı
ege_maris
Ad Soyad: Hakan Ceritoğlu
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ege_maris » 9 yıl 6 ay önce (05.10.2014, 01:37)

tam 9 yıl önolmus bir olay nette karsına çıkıverir birden ben defalarca özürdiledim şimdi mehmet bayraktar agbimden özürberkliyorum ve diger arkadslardan sormadan sorusturmadan yargısız infaz yaptıgınız çin

Kullanıcı avatarı
ymcbayraktar
Ad Soyad: Mehmet Bayraktar
Aldığı Beğeni: 7 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ymcbayraktar » 9 yıl 6 ay önce (06.10.2014, 18:31)

9 sene önce yasanmis tatsiz bir olayi yeniden alevlendirmenin bir anlamı yok beni ancak benim yazdiklarim sorumlu yapar bunun disindaki yorumlarin sorumluluğu yorumu yapanlara aittir uzerinden uzun bir zaman gectigi icin bu yaziyi silme imkanim yok ancak mederator arkadaslarimizdan rica ederiz kaldirirlar kimsenin daha fazla rencide edilmesini istemem