Karşılaştırma gopro

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Adem Tırpancı
Ad Soyad: Adem Tırpancı
Aldığı Beğeni: 7 / 0
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Re: Karşılaştırma gopro

Mesaj #21 gönderen Adem Tırpancı » 8 yıl 5 ay önce (26.10.2015, 20:01)

Arkadaşlar GoPro'ya bağlı kalmayın. Sony Action Cam'i de alternatif olarak düşünebilirsiniz. GoPro ile karşılaştırma videosunu izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=4KwQcuONo3I

Kullanıcı avatarı
Sahipsiz
Ad Soyad: Serkan Kurd
:
150+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 1
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen Sahipsiz » 8 yıl 5 ay önce (26.10.2015, 21:48)

*.mov 'dur o büyük bir ihtimalle. Bu da apple quicktime sıkıştırması. Eğer kullandığın uygulamalar desteklemiyor ise quicktime bilgisayarına kurmanı tavsiye ederim. Gopro'da aynı formatı kullanıyor. Ancak başka bir cihaz ile çekilmiş görüntüleri işlememek gibi bir huyu var. Arada başka kaynaktan video olduğu zaman sorun yok ama sadece bu dosyaları işlemek istersen sorun çıkarıyor.Çok karmaşık bulmaz isen eğer sana "Lightworks" tavsiye ederim. Birde eski dost "virtualdub" var.

Kullanıcı avatarı
Bahadir Metin
Ad Soyad: Bahadir Metin
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen Bahadir Metin » 8 yıl 5 ay önce (27.10.2015, 00:03)

Quicktime ile denedim fakat bir sonuc elde edemedim. Gopro studio bahsettiginiz gibi goruntuleri dahi acmiyor. Lightworks deneyecegim olumlu ya da olumsuz bir sonuc bildirecegim ama daha kolay bir yolu olmaliydi :( Go pro nun satis stratejileri diyorum haklarida var gerci arge maaliyeti..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
çağatay
Ad Soyad: Çağatay Turhan
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen çağatay » 8 yıl 5 ay önce (27.10.2015, 12:19)

Arkadaşlar hem hero 2 hem de hero 3 kullanmış birisi olarak çok uzatmadan düşüncelerimi paylaşıyım görüntü kalştesi olarak arasında dağlar kadar fark bu farkı az ışıklı ortamdaki çekimlerde ve yüksek hızlı aktivitelerde çok bariz farkedebiliyorsunuz hero 2 yi çok beğenmediğimden dolayı hero 3 aldım kısa süre sonra ama sadece paraşütte kullanılacaksa hero 2 de yeterli olur heroları hiç düşünmeyin bile ikinci el alacak arkadaşlara tavsiyem ürünü 2 gün kullanmak üzere deneme süresi isteyin çünkü piyasadaki cihazların büyük bir kısmında Problem var donma sorunu sıfır alırken bile şansa kalmış servisle uğraşmak istemiyorsanız denenmiş test edilmiş 2. eli sıfıra tercih edebilirsiniz. Suan hero 3 kullanmaya devam ediyorum ve yükseltip 4 e geçsem mi diye bir düşüncem yok çok memnunum

Kullanıcı avatarı
ymcbayraktar
Ad Soyad: Mehmet Bayraktar
Aldığı Beğeni: 7 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen ymcbayraktar » 8 yıl 4 ay önce (03.11.2015, 22:49)

daha önce sj 6000 almıştım fakat 1000 m den düşürdüm ve kayboldu aslında çok memnundum ancak hemen arkasından ön ekranı olduğu için sj 5000 siparişi verdim Wi-fi var 1080 p ful hd çekim yapıyor önde gop-ro larda olduğu gibi küçük bir ekranı var video ya da foto çektiğinizi görebiliyorsunuz ancak kullanma imkanımı olmadı tandem uçtuğum için beklemek istemedim acil olarak bir adet da Hero 2 aldımşimdi elimde fazlalık olan sj 5000 i satmak istiyorum elimde kutusuyla duruyor hiç kullanılmadı 250 tl almak isteyen olursa gönderebilirim