Bursada Yapılan Skk kursunun ardından

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
unforg
Ad Soyad: Uğur Baytaş
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 4 / 0
Pilot Menüsü: 

Bursada Yapılan Skk kursunun ardından

Mesaj #1 gönderen unforg » 8 yıl 10 ay önce (04.05.2015, 23:40)

Öncelikle bursa pilotlarına söz verdiği gibi skk açan sayın BEKİR AKYÜZ e , Bursa thk şube başkanımız NİZAMETTİN GÖKGÜRLER e büyük bir özveriyle çalışan her konuda yardımcı olan kısacası bize THK yı sevdiren Sayın MEVLÜT HOYRAZ hocama sayın TÜRKER TÜRKOĞLU hocama teşekkür ederim.

Gözlemlediğim kadarıyla thk gerçek manada biz pilotlara yardımcı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar eski yıllardaki klişeleşmiş sınav soruların tamamı değişmiş daha güncel daha eğitici sorular vardı açıkçası sınav biraz terletti.Bunu açık yüreklilikle söylüyorum sınavda kimse kayırılmadı herşey kuralına uygundu.

Kendi adıma çok güzel insanlarla tanıştım güzel dostluklarımız oldu kötü olan tek şey Nilüfer belediyesinin vermiş olduğu öğlen kumanyalarıydı yalnızca :D

Emeği geçen herkeze teşekkürler

Kullanıcı avatarı
seccckin
Ad Soyad: Seckin Aparı
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 22 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen seccckin » 8 yıl 10 ay önce (05.05.2015, 00:14)

Sorular nelerdi ?

Kullanıcı avatarı
unforg
Ad Soyad: Uğur Baytaş
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 4 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen unforg » 8 yıl 10 ay önce (05.05.2015, 02:28)

Soruları yazmam etik olmaz ama şöyle söyliyeyim haritalardan 5 veya 6 soru çıktı meteorolojiden bulutlardan sorular çıktı izobar ve vertigo hakkında sorular vardı bazı sorularda şıkların hepsi doğruydu ama en yakın sonucu istiyordu emergansi sorularından bazılarında direkmen stol veya deep stol nedir diye değilde açıklaması yapılarak bu hareketten nasıl çıkılır arkasından hangi emergansi yaşanır soruları vardı şıklar birbirine çok yakındı ve dikkat gerektiriyordu.

Kullanıcı avatarı
hikmetim
Ad Soyad: Hikmet Birdemir
Aldığı Beğeni: 3 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen hikmetim » 8 yıl 10 ay önce (05.05.2015, 11:59)

https://www.facebook.com/hbirdemir/medi ... nref=story

2015 skk fadıllı

güzel karelerle son buldu :) :)