Nilüfer yamaçparaşütü festivali sonrası

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ArifBakkaloğlu
Ad Soyad: Arif Bakkaloğlu
Aldığı Beğeni: 6 / 0
Pilot Menüsü: 

Re: Nilüfer yamaçparaşütü festivali sonrası

Mesaj #21 gönderen ArifBakkaloğlu » 8 yıl 1 hafta önce (09.04.2016, 11:45)

Bizler Manisa ekibi olarak bu festivalin devam etmesini istiyoruz. Yarışma ekibinin etkinliğinin serbest uçanlarla çakışmasının bir şekilde aşılması da gerekir.
Bu tür etkinliklerdeki eksiklikler eleştirilmeli fakat düzenleyenleri yıldıracak şekilde olmamalı.

Kullanıcı avatarı
BAHA_
Ad Soyad: Bahadır Özşekerci
Aldığı Beğeni: 20 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen BAHA_ » 8 yıl 1 hafta önce (09.04.2016, 15:55)

Kötü eleştiri yapan arkadaşlara bakıyorum da genelde hiç elini taşın altına sokmamışlar... Böyle bir organizasyon yapmak sandığınız kadar kolay değil.

Mustafakemalpaşa'da tek sorun P3 dağıtacaklar diye bir söylenti çıkıp akabinde sadece yarışmaya 85 yarışmacı katılım sağlaması idi...
Serbest uçuş yapan arkadaşları farklı bir iniş alanından aldırmak için gönderdiğimiz araçları da yarışma sorumlularının çevirip onları 1 saat gibi bekletmesi olmuştu ki o sorununu da çözmüştük...

Eleştirilerimizi yıkıcı değil yapıcı yaparsak daha faydalı olabileceğimizi düşünüyorum.

Hedef yarışması özellikle resmi bir hedef yarışması ise Yarışma organizetörleri ile festival organizatörleri zaman zaman kendi aralarında dahi sert tartışmalar yaşıyabiliyor.
Bizim Mustafakemalpaşa Hedef şampiyonasında da aynen bu olmuştu.
Daha önce yapmış olduğumuz festival ve yarışmalarda federasyon yetkilileri ile birlikte uyum içerisinde çalışabiliyorken THK yetkilileri ile aynı uyumu sağlıyamadık. Bu sebeple o yarışmadan sonra yaptığımız festivalde yarışma yapmadık ve yapmayıda düşünmüyoruz.

Hedef yarışması olan yerde serbest uçuşa gidecek arkadaşlar hiçbir zaman 1. planda olacaklarını düşünmesinler...

Şahsım adına takeoff un altında kanadımı açıp bağlanıp gül yapıp çıkıp o bölgeyi min. zaman meşgül ederek en kenardan kalktım gayet keyifli uçuşlar yaptım.
Resim

Şahsım adına organizasyonu yapan Nilüfer Belediyesi ve Rasim Bey e teşekkür ederim...

Kullanıcı avatarı
BUBİANKA
Ad Soyad: Cemal TIĞLI
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen BUBİANKA » 8 yıl 1 hafta önce (09.04.2016, 23:20)

merhaba..aydın havacılık spor kulübü çok teşekkür ediyor..yine çok güzel zaman geçirdik yine herşey,herkes çok güzeldi...emek veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum...2017 de see youu..kib

Kullanıcı avatarı
SULUMANDELTA
Ad Soyad: Suleyman Torolgu
Aldığı Beğeni: 4 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen SULUMANDELTA » 7 yıl 11 ay önce (30.04.2016, 12:29)

ozgur yazdı: ...gece ışıktan uyuyamadık ve kapattık bizden sonra biri tekrar açmış biz de gittik tekrar kapattık. Ertesi gün çadırlarımızın önüne büyük şemsiyelerden koyarak ışığı engelledik...
demokrasilerde çareler tükenmez :)

Kullanıcı avatarı
SULUMANDELTA
Ad Soyad: Suleyman Torolgu
Aldığı Beğeni: 4 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen SULUMANDELTA » 7 yıl 11 ay önce (30.04.2016, 12:39)

usulunden, uygulamasından veya taş taşımaktan değil etiğinden olsa gerek. neticede benzer durumlar serdivanda da var gibi, alex sonuçları görmek lazım
en azından 6-7 kişi memnun, seneye daha iyi yapılır kanımca. aile çadırı kurma alanı da olsun, bu da bizden talep