TARIK YILDIRIM ayıplı ürün satışı (bitik kanat)

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 21 / 1
Pilot Menüsü: 

Re: TARIK YILDIRIM ayıplı ürün satışı (bitik kanat)

Mesaj #41 gönderen PaRaDoX » 1 yıl 2 ay önce (26.08.2016, 08:49)

Daha öncede siliniyordu ama süre biraz daha uzundu. Satıldı olarak işaretlenenlerde bir süre sonra siliniyordu, sadece eskiden 1 yıl bekletilirken artık 6 ay'a indirdik, satılan veya kaldırılan ilanın bu kadar uzun durmasına gerek yok diye düşündük. Satılmasada ilanda bir hareketlilik yoksa işlem görmeyen ilanlarda 6 ay sonra siliniyor.

Kullanıcı avatarı
burakaytrk
Ad Soyad: Burak Aytürk
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #42 gönderen burakaytrk » 1 yıl 2 ay önce (26.08.2016, 09:33)

Sonuçta ortada alınmak istenen bir kanat var.İster yedek olarak tutun ister uçun kanadı alırken testten geçirmeniz gerekliydi diye düşünüyorum.Kanat size gönderildiğinde kontrol etmeniz için gönderiliyor sonuçta siz geri dönüs yapıp parayı ödediyseniz sizin kontrolünüzden geçmiş demektir.Şunuda belirteyim hiçbir 2.el ürünün 4 ay sonra geri alınıp parasının iade edileceğini sanmıyorum.Bu benim fikrim.Herkese güvenli uçuşlar dilerim umarım konu tatlıya bağlanır.

Kullanıcı avatarı
derajan
Ad Soyad: Yusuf Biçer
Aldığı Beğeni: 0 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #43 gönderen derajan » 1 yıl 2 ay önce (28.08.2016, 10:19)

ben bu kanada ödedigim parayı alın terımle kazandım, kımseye alın terımı yedırtmedım, tedırtmem.... sunu belırteyım taraflı yapılan yorumların hıc mı hıc bır baglayıcılıgı yok, ben de arkadaşlarıma buraya yazı yazın dıye söylesem gunluk 100 yorum gelır... ben bır kac mesaj gerıde paylaştım noter ıhtarını, orada zaten bu konu ıle alakalı yargıtay kararları var... bır mal alındıgı gun test edılemk zorunda degıl... zaten malın ayıbı test ıle belli oladugu icın gızlı ayıp... GİZLİ AYIP ICIN HERHANGI BİR SÜRE SINIRI YOK.. SÖKE SÖKE ALIRIM O PARAYI BEN kanuın var nızamn var herkes rahat olsun... hemde faizi ile:)
imkansızı deyil war olanı arıyorum

Kullanıcı avatarı
aspex
Ad Soyad: Tarık Yıldırım
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 11 / 7
Pilot Menüsü: 

Mesaj #44 gönderen aspex » 1 yıl 2 ay önce (29.08.2016, 08:26)

BUrda yorum yapan arkadaşların yarısını tanımıyorum...lehime ve aleyhime yorum yapan bütün arkadaşlara fikirlerini paylaştıkları için teşekkür ediyorum.Hukuka saygılı biri olarak mahkemenin tarafıma biçtiği cezayı faizi ile birlikte kuruşu kuruşuna ödemeye hazırım.teşekkürler.

Son beğenen PaRaDoX
Tarık YILDIRIM
Ordu Sportif Havacılık Kulüp Başkanı
Aircross Turkey Dealer
www.trfly.net
0533 32 497 42

Kullanıcı avatarı
burakaytrk
Ad Soyad: Burak Aytürk
Pilot Menüsü: 

Mesaj #45 gönderen burakaytrk » 1 yıl 2 ay önce (29.08.2016, 19:52)

derajan yazdı:ben bu kanada ödedigim parayı alın terımle kazandım, kımseye alın terımı yedırtmedım, tedırtmem.... sunu belırteyım taraflı yapılan yorumların hıc mı hıc bır baglayıcılıgı yok, ben de arkadaşlarıma buraya yazı yazın dıye söylesem gunluk 100 yorum gelır... ben bır kac mesaj gerıde paylaştım noter ıhtarını, orada zaten bu konu ıle alakalı yargıtay kararları var... bır mal alındıgı gun test edılemk zorunda degıl... zaten malın ayıbı test ıle belli oladugu icın gızlı ayıp... GİZLİ AYIP ICIN HERHANGI BİR SÜRE SINIRI YOK.. SÖKE SÖKE ALIRIM O PARAYI BEN kanuın var nızamn var herkes rahat olsun... hemde faizi ile:)

iki tarafıda hiçbir sekilde tanımıyorum kimsenin tarafında da değilim sadece kendi yorumumu yaptım.Parayı alın terinle kazandığına eminim ama 4 ay gercekten uzun bir süre sonucta 2.el alınan bir ürün için... şöyle düşünelim gerçekten alın terinle kazandıysan sana geri döner zaten ilahi adalet diye birsey var kimsenin hakkı kimsede kalmaz inşallah dava haklı olanın lehinde sonuçlanır.Tekrar herkese güvenli uçuşlar dilerim. ;)

Kullanıcı avatarı
ypikizler
Ad Soyad: Mehmet yavuz Kütük
Pilot Menüsü: 

Mesaj #46 gönderen ypikizler » 1 yıl 1 ay önce (05.10.2016, 12:56)

ordu sportif havacılık kulüp başkanı

Bu arkadaşı tanımam etmem yalnız bende ali güzel ppg pilotundan bugun için kanat satın aldım parasınıda gönderdim adam bana kanadı gönderdikten sonra gerekli incelemeyi yapıp tamam dedikten sonra ve aradan epey zaman geçmişse satıcıyı suçlamak doğru olmaz. Bu yorumu ticaretle uğraşan bir birey olarak yapıyorum.

Kullanıcı avatarı
cansoycan
Ad Soyad: Can Soycan
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #47 gönderen cansoycan » 2 ay 3 hafta önce (30.08.2017, 03:04)

Herkese selamlar. Bu konuda son durum nedir acaba.

Kullanıcı avatarı
aspex
Ad Soyad: Tarık Yıldırım
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 11 / 7
Pilot Menüsü: 

Mesaj #48 gönderen aspex » 2 ay 3 hafta önce (30.08.2017, 12:10)

Süreç mahkeme asamasinda,T.C. mahkeme leri karar verecek.
Tarık YILDIRIM
Ordu Sportif Havacılık Kulüp Başkanı
Aircross Turkey Dealer
www.trfly.net
0533 32 497 42

“Genel Tartışma” sayfasına dön