Yaşananlara YP Pilotları gülmüş :)

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Airbender
Ad Soyad: Cenk Arman
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Yaşananlara YP Pilotları gülmüş :)

Mesaj #1 gönderen Airbender » 7 yıl 8 ay önce (13.07.2016, 14:36)

Kullanıcı avatarı
H.Aydın
Ad Soyad: Hüseyin Aydın
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Re: Yaşananlara YP Pilotları gülmüş :)

Mesaj #2 gönderen H.Aydın » 7 yıl 8 ay önce (13.07.2016, 22:57)

şikayetçiyi bir uçurmak gerekir baksın yukarıdan aşağısı dikizlenebiliniyormuymuş. garip ve tuhaf bir şikayet. kafalar nedense hep belaltına çılışıyor

Kullanıcı avatarı
bajak
Ad Soyad: Bajak
Aldığı Beğeni: 1 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen bajak » 7 yıl 8 ay önce (14.07.2016, 08:02)

Google'a da dava açmak lazım. Google Earth uygulamasına 100 doları bastırınca güncel hava fotoğrafını alabiliyorsunuz. Hem böylece hafızanızda kalmayıp, bilgisayarınızdan tekrar tekrar, evirip çevirip, sabah akşam günde üç posta bakabilirsiniz.:)

Son beğenen HakanGuler

Kullanıcı avatarı
Airbender
Ad Soyad: Cenk Arman
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen Airbender » 7 yıl 8 ay önce (14.07.2016, 09:18)

ekşi sözlükte de süper geyik dönüyor bu konu hakkında.

ender
Ad Soyad: Ender İnal
Aldığı Beğeni: 12 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen ender » 7 yıl 8 ay önce (14.07.2016, 11:14)

olaya birde karşıdan bakmayı deneyin.

müşterilere; ''burada sizi hiç bir erkek görmeyecek'' diye taahhütte bulunuyorsunuz.

sonra müşteriler bir bakıyor ki: bazılarının ellerinde kamera da bulunan erkekler havada cirit atıyor.

Kullanıcı avatarı
Excalibur
Ad Soyad: Aytaç Dülger
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen Excalibur » 7 yıl 8 ay önce (14.07.2016, 11:25)

Olaya birde karşıdan bakmayı denedim ama Ölüdeniz de kaç yıldır uçuş yapıldığı aklıma geldi ve bu taahhütte bulunmanın ne kadar manasız olduğunu gördüm. ;)

Son beğenen kakalamtahu

Kullanıcı avatarı
ozgur.k
Ad Soyad: Özgür Korkut
:
100+ Club
Aldığı Beğeni: 9 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen ozgur.k » 7 yıl 8 ay önce (14.07.2016, 11:50)

ender yazdı:olaya birde karşıdan bakmayı deneyin.

müşterilere; ''burada sizi hiç bir erkek görmeyecek'' diye taahhütte bulunuyorsunuz.

sonra müşteriler bir bakıyor ki: bazılarının ellerinde kamera da bulunan erkekler havada cirit atıyor.

Otel yönetimine şikayette bulunsalar belki anlaşılır ama şikayet jandarmaya yani ülkenin kanuni kolluk kuvvetine yapılıyor. Buradan da baksam, karşıdan da baksam görünen şu: Kendinden farklı olana tahammülü olmayan, bir arada yaşama ve uyumlu olma gibi konularda umutsuz olan sorunlu bir zihniyetin haddini bilmez, şımarık, akıl dışı, insana kal getiren şikayeti.

Kullanıcı avatarı
Kolebek
Ad Soyad: Taner Şahin
Aldığı Beğeni: 46 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen Kolebek » 7 yıl 8 ay önce (14.07.2016, 12:32)

Şöylede bakabiliriz ! Uçuş yaptığım bölgede havuz kenarına serilmiş bu kadınlar benim ahlakımı bozuyorlar diyerek şikayetçi olabilirim. Şikayetçi olan kadınların(kocalarının yediği halttır muhtemelen) hayalini kurduğu yönetimin uygulandığı bir ülkede o kadın bırak havuz kenarında yatmayı, Ayağını sokamaz o havuza. Hadi oldu diyelim. Ben erkek olarak böyle bir şikayette bulunsam, yiyeceği kırbacın haddi hesabı olmaz. Bu yüzden insanların yaşamlarını kıskanıp yapamadıklarından onlarda yapamasın diyerek ülkemizi bir yerlere benzetmeye çalışarak içine etmeye gerek yok. Ellerinde kamera da bulunan erkekler havada cirit atıyor vs bu ne saçmalık.

Kullanıcı avatarı
huzzik
Ad Soyad: Salih ÜNLÜTÜRK
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen huzzik » 7 yıl 8 ay önce (14.07.2016, 14:41)

olaya bide karşıdan baktım hatta olmadı duruş açımı değiştirdim. ortaya çıkan şu! Ben onların yerinde olsam islam, din vs. gibi konuları bukadar dile getirip (bu arada gayet dindar bir aileden geliyorum ve bende dinine bağlı bir insanım yanlış yerlere çekilmesin) sonrasında sanki hiç bilmiyormuş gibi birsürü üstsüzün güneşlendiği, 5 metre ilerimde club, bar ve alkollü mekanın olduğu yere tatile gitmem. Bu insanlar oraya ışınlanmadılar araba ile gelirken etrafa baktılar, akşam olsun gündüz olsun gezmeye çıktılar. Yıllardır orada yamaç paraşütü de yapılıyor. Eğer bunları bildiğim halde gidiyorsam zaten bu tarz şeylerden rahatsız olmaya hakkım kalmıyor. Didim'e gitsinler tam anlamıyla kendilerine göre otel var zaten yada çamurluk yapılmasın.
Arkadaşlarımız ile konu üzerine baya konuştuk, iki gündür bir sürü insan da şaka yapmak amacıyla aradı. Ama konuşmalarda çıkan sonuç (bizim tahminimiz) oradaki otelin reklamını yapmak.

Kullanıcı avatarı
ugurci
Ad Soyad: Adnan Uçar
Aldığı Beğeni: 11 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen ugurci » 7 yıl 8 ay önce (14.07.2016, 19:52)

illa ölüdenizde kalacaklar ama havuzdan dısarısını görmeyecek denize ayagını bile sokmayacak bar restoran vs kullanmayacaklar e ne diye ölüdenize geliyorlar evlerinde çimmek banal geliyosa gitsinler agva da şile erdekte ayvalıkta çesmede illa fethiye olacak diyorlarsa (niyeyse) çalış ya da çiftlikde istedikleri özellikte bir sürü otel var ama amaç güya özgürlüklerini yaşamak bahanesiyle tüm topluma kendi dünya görüşlerini zorla kabul ettirmek , fatihdeki sigara dayagından hiçbir farkı yok.

Kullanıcı avatarı
ahmetsen
Ad Soyad: Ahmet Şen
:
100+ Club
Aldığı Beğeni: 17 / 0
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen ahmetsen » 7 yıl 8 ay önce (15.07.2016, 12:20)

Olaya neresinden bakarsam bakayım sadece "YOBAZLIK" görüyorum. Caaanım ülkemde "YOBAZLIK", "AYMAZLIK", "KENDİNİ BİLMEMEZLİK", "ARAP SEVDALILIĞI" aldı başını gidiyor.

ALLAH sonumuzu hayretsin.

:cry:

Son beğenen kakalamtahu