GAÜN Havacılık 2014-16 Yönetim Kurulunun Ayrılması

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
alpalacam
Ad Soyad: Can Alp Alaçam
Aldığı Beğeni: 1 / 0
İletişim:
Pilot Menüsü: 

GAÜN Havacılık 2014-16 Yönetim Kurulunun Ayrılması

Mesaj #1 gönderen alpalacam » 7 yıl 5 ay önce (01.10.2016, 14:50)

Sevgili arkadaşlarım, abilerim, saygı duyduğum insanlar,
30 Eylül 2016 Cuma günü itibarıyla 2012'den beri içinde bulunduğum ve 2 yıldır yönetim kurulu başkanlığı, 1 yıldır eğitmenlik yaptığım GAÜN Havacılık(Gaziantep Üniversitesi Havacılık Topluluğu)'tan ayrılmış bulunuyorum. 2012 tarihinden beri bu kulübün bana kazandırdığı güzel dostluklar, güzel arkadaşlar ve bu güzel insanlarla birlikte yaşadığımız paylaştığımız güzel etkinlikler için çok mutluyum. Ülkemizden de anlaşıldığı gibi herhangi bir işte iyi olan ve normal olanın üzerine çıkarak içinde geliştirme istegi bulunan kişilerin birilerine dokunduğu gercegi kulübümde de geçerli oldu. 2 yıldır yönetim kurulunda bulunan saygıdeğer arkadaşlarım ve yardımcı eğitmenlerim ile birlikte Türkiye'de daha iyi yere taşımak istediğimiz, 2 yıldır sayısız çalışma ve proje ürettiğimiz, neredeyse 0'dan teslim alıp bu günlere getirdiğimiz bu kulüpte hiçbir şeyin onemli olmadığını ve emeklerimizin tümünün karşılıksız çıktığını çok zaman geçmeden görmüş olduk. Uzun süredir yapmış olduğum ekstrem sporlar arasında saygıdeğer bir yere sahip olan yamaç paraşütünü dostlarım ve arkadaşlarım ile yapmayı sevdiğimi herkes bilir. Benim ve yönetim kurulumuzun amacı hiçbir zaman sadece uçmak olmadı ve sosyal amaçla öğrencilerin boş zamanlarını böyle bir aktivitede değerlendirmeleri amacıyla kurulmuş bir kulübü böyle bir amaç eşliğinde dostluklar üstüne kurmaya çalıştık. Anladık ki içlerinde iyilik kalmamış ve şereften ırak hayatlar yaşayan insanlar içinde bunu gerçekleştirmek çok zor. Yıllardır yanlış bir yoldaymışız ve uğraşılması en zor unsur olan insan unsuruyla yıllardır uğraşıyoruz ve bir yola sokmaya çalışıyoruz. İşin özüne gelecek olursak bu konuşmayı bir isyan konuşması şeklinde bitirmek istemiyorum. Sadece aldığım dersi siz diğer kişilerle ve arkadaşlarımla da paylaşmak istedim. Kulüpten ayrılmayı ve ya daha pasif olmayı uzun zamandır istiyordum. Artık derslerime, gerçek arkadaşlarıma, kız arkadaşıma ve en önemlisi kendi hayatıma daha fazla zaman ayırmak istiyordum. Bu imkanı elde ettim ve tüm yönetim kurulu olarak ve Özgür Türk ile birlikte bunu değerlendirdik. İşin aslı mutluyum ve bu sorumluluğu üstümden attığım için, artık her sabah kimseyi kaybetmeyeceğim bir gün olması ümidiyle dua ederek, her gece hiçbir ekip üyesi arkadaşımın yaralanmadığı bir gece olduğu icin dua ederek uyumayacağım. Bugüne kadar üstümde emeği geçen herkese, sevgili yönetim kuruluna, ekip arkadaslarıma ve bu kulüp vasıtasıyla tanıştığım herkese çok teşekkür ederim. Eğer iyi biriyseniz hala hayatımdasınızdır. Sağlıcakla kalın, hakkınızı helal edin :)

Son beğenen Necati TÜRK

Kullanıcı avatarı
ozgurtrk
Ad Soyad: Özgür Türk
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Re: GAÜN Havacılık 2014-16 Yönetim Kurulunun Ayrılması

Mesaj #2 gönderen ozgurtrk » 7 yıl 5 ay önce (02.10.2016, 22:29)

Ekip olarak hayat boyu başarılı olacağınızdan eminim akıllı insan hiçbirşey kaybetmez ya kazanır ya öğrenir . Şimdiye kadarki yaptığımız uçuş ve eğitimlerimizdeki disiplininizden ve sorumluluk duygunuzdan dolayı ekibinizi tebrik ediyorum.Yamaçparaşütü sporundaki en önemli unsur olduğunu düşündüğüm GÜVENLİK kavramını yeterince benimsemiş ve uçuşlarınızı bu faktörü göz önünde bulundurarak yapmış olduğunuz için takdir ediyorum sizleri, sizden sonra aynı isimle bu işi devam ettirecek arkadaşların da aynı hassasiyeti gözetmelerini umuyorum. Beraber güzel vakitler geçirdik ve geçirmeye devam edeceğiz.