Yönetimden Rica

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
havaindirmetugayi89
Ad Soyad: Bulent Kus
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Yönetimden Rica

Mesaj #1 gönderen havaindirmetugayi89 » 7 yıl 4 ay önce (14.12.2016, 10:20)

Merhaba. Konu başlıklarının zaman zaman kapandığını goruyorum. Oysa açılan bir konunun gerekçesi ne olursa olsun kapatılmaması gerekir. Ancak çok aleni durumlarda müdahale etmek gerekirse kilitlenmesi gerekir. Yoksa forum niteliğini kaybediyor ve sadece blog sayfasına dönüşmüş oluyor. Forumların amacı fikirleri özgürce tartışabilmektir.
Son zamanlarda forum hiç okunmamaya başladı, açıkça soyleyeyim, eskisi gibi katılım olmuyor çünkü insanların tartışabileceği yegane yer eskiden burası iken artık yerini facebook ve twitter a bırakmış durumda. Hatta 2ikinci el satışı bile neredeyse tamamen facebook tan yapılıyor, haberleri kokpitaero dan alıyoruz artık. Niye burası cansız kalsın, bütün haberleri ilk buradan alalım, olmazmı. eski yıllardaki tartışmalar ve katılımlar artmazsa artık iyice unutulacak burası. Bırakın herkes tartışmasını özgürce yapsın. Duyduğum kadarıyla birilerinin yönetime karşı tavırları olmuş ve kişisel meselelerden dolayı sürekli müdahale eder olmuşsunuz.
Yıllardır sadece okumakla geçirdiğim buraya artık bir not düşürme ihtiyacı hissettim. Dediğim gibi sizi engellemek isteyen insanları artık camiada kimse dinlemiyor bizler duyuyoruz herşeyi ve farkındayız. Açın tartışmaları özgürce konuşulsun, hem siz kazanın hem camia bilgilensin, eskisi gibi raiting ler 10000 leri geçsin, forum canlansın, yoksa artık hickimse buraya bakmaz cunku artık herkes sosyal medya da facebook ta
Ricamız Konuları kapatmayın

Son beğenen mustafa çelik

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Yönetimden Rica

Mesaj #2 gönderen PaRaDoX » 7 yıl 4 ay önce (14.12.2016, 11:08)

Merhaba,

Konuların kapanması gibi bir durum yok öncelikle onu belirteyim. Eğer bir konu, konu dışına çıkarsa (bazen konular siyasete kayıyor), hakaret vb durumlar olursa veya konu adli sürece geçerse o zaman konu kapatılıyor. Bu da 500 konuda olsa olsa 1 tanedir. En son ne zaman konu kapatıldı silindi hatırlamıyorum bile. Forumun kullanılması için iyi niyetli olarak tavsiyede bulunmuşsunuz teşekkür ederiz ama öyle bir yazmışsınızki her iki konudan biri kapanıyor gibi. Facebookdaki gibi sadece geyik olacaksa zaten facebook u tercih etmeleri bizcede daha iyi, burada sadece havacılık konuşulsun istiyoruz.

Son olarak forumda paylaşım yapılmadığından bahsetmişsiniz ama sizde daha bugün kayıt olmuşsunuz foruma, yani yıllardır forumda bulunan ve bir çok yazı yazıp paylaşım yapan birisi olarak bunları yazsanız anlarım.
kokpitaero ya baktım belki bende takip ederim haberleri diye mesela en son konulan haber şöyle;

Screenshot_1.png

Bu hale mi gelsin yani forum.

Birilerinin yönetime karşı hep bir tavrı var. İnsanlar düzgünce tartışırken birden birbirlerine hakaret etmeye tehditler savurmaya başlıyorlar, bizde insanların arasında dahada husumet büyümesin hemde burası kavga yeri değil diye konuyu kapatınca her iki tarafıda hiç tanımamıza rağmen iki tarafta diğer tarafı tutmakla suçlar bizi, alışkınız sorun etmiyoruz artık.

Hem siz hem camia kazansın demişsiniz, bizim zaten kazanç amaçlı bir çalışmamız yok. 10 yılı aşkın süredir harcadığımız emek, zaman ve masrafı herkes az çok görüyor ve tahmin ediyor. Tüm yönetim olarak hiçbir beklenti olmadan uğraşıyoruz. Reyting içinde bir beklentimiz yok, az olsun öz olsun. Facebook gibi veya başka yerler gibi gereksiz geyikler konular olmasındansa böylesi daha iyi.

Son beğenen basat

Kullanıcı avatarı
alp78
Ad Soyad: Taner Alp
Aldığı Beğeni: 34 / 2
Pilot Menüsü: 

Re: Yönetime teşekkür

Mesaj #3 gönderen alp78 » 7 yıl 4 ay önce (15.12.2016, 10:23)

yönetimleri eleştirmekte üstümüze yok. ama bir teşekkürü her zaman çok görüyoruz.
sayfa yöneticileri arkadaşlar hiçbir çıkar beklemeden gönüllülük esasıyla hizmet veriyorlar.
Ali hocam çok güzel ifade etmiş. konu açılmışken yönetime teşekkür etmek için yazdım. sağolsunlar var olsunlar.