Thsf Ahas İle Sorunun Nedir ?

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
Ad Soyad: Güner Akkaya
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen gakkaya001 » 3 ay 1 gün önce (22.08.2017, 11:58)

Merhaba
Öncelikle yazmak zorunda olduğum uzun başlıktan dolayı,tüm camia nın affına sığınıyorum.
Konu THSF nun yeni başkanı Ahmet Çağrı Özer ve yönetim kurulu hakkında..
1-Adana Gençlik Spor il müdürlüğüne hakkımda,izinsiz festival düzenlemek ve izinsiz GSGM nin logosunu kullanmak suçlaması ile dosya yollatıp,hakkımda Adana tarihinde görülmemiş,dudak uçuklatan iki yıla varan,hak mahrumiyeti cezası verilmesine zemin oluşturdun.
2-Hakkımda verilen iki yıla varan hak mahrumiyeti cezası bana tebliğ edilir,edilmez üst yazı ile Adana Valiliğine yıldırım hızı ile aynı gün fakslatıp, Adana Büyükşehir belediyesi başta olmak üzere,15 ilçe belediyesine hakkımda verilen iki yıl hak mahrumiyeti cezasını ilan edilmesine zemin yarattın.
3-Bu da yetmez gibi,bu yıl 8.Uluslararası Adana Havacılık ve Yamaç paraşütü festivalimiz için 11 mayıs 2017 tarihinde verdiğin oluru,13 Temmuz 2017 tarihinde iptal ettin.
4-Tüm yamaç paraşütü camiası olarak ayakta alkışladığımız,birer delegeli tabela kulüpleri ile omuz omuza girdiğin kongreli seçimden iki gün önce Adana ya geldin,ve gelmeden bir gün önce bana yönetim kurulu üyelerinden birisi aracılığı ile ne haber yolladın,benden ne istedin ???
5-Bütün olup bitenlere ben geçen yılki gibi sessiz kalmadım. Çünkü TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ hukuk devletidir.
Adana Bölge idare mahkemesine yaptığım,müracat neticesinde hakkımda verilen saçma,zeminsiz,delilsiz ve paket cezaya yüce mahkeme heyeti
3.ADANA İDARE MAHKEMESİ 2017/716 14.07.2017 de YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI verdi.Kısacası yanlış hesap bağdattan döndü..
6-THSF başkanı Ahmet Çağrı Özer'e soru ?
İlk icraat olarak çatısı altında 134 lisanslı yamaç paraşütü pilotu olan AHAS ı neden linç etmek istedin?
Seninle daha yüz yüze bile gelme fırsatı yaratmamıza izin vermeden,benim ve kulübüm hakkında seni bu kadar olumsuz yönlendirenler kim ?
Bir de şuan ülkemizde kaç take off uçuşa kapatıldı ? bunlar için hangi resmi başvuruda bulundunuz ? bulunduysanız buradan thsf den birileri müracatlarını tüm camia önünde bizimle paylaşırmı.Örnek olarak Mersin-Gelincik tepe ! bu konu ile ilgili yönetim kurulu üyelerinden birini defalarca arayıp bilgilendirdim,aradan geçen neredeyse üç ay zarfında nasıl bir çalışma yaptınız ?
Benim gibi tüm camia sanırım merak ediyor THSF ,World Cup lara yarışma pilotu ve engin tecrübeli kafile başkanları yollama dışında ne gibi bir faliyet içerisndedir,çok merak ediyorum bizleri bilgilendirirmisiniz.
Yönetim kurulu üyelerinizin meslek guruplarını ve camia mızla ne kadar yakınlığı olduğunu merak ediyorum,diş teknisyeni olan Recep beyi biliyorum,diğerleri hakkında bilgi almamız mümkünmü ?
Birde bu yıl 8.sini tamamen kendi imkanları ile uluslararası düzeyde gerçekleştireceğimiz Adana Havacılık ve Yamaç Paraşütü festivali ile ilgili Balon,micro liğht,ultra liğht,cayro copter gibi hava taşıtlarını içinde barındıran kurumsal firma ve havacılık okullarına yönetim kurulu üyelerinden biz bu organizasyonu desteklemiyoruz,sizde katılmazsanız sevinirim dedinizmi ?
Yada ülkemizin her hangi bir yerindeki,8.Adana Havacılık festivalimizde yere sabit uçuracağı sıcak hava balonuna 2 ay önce ücretsiz, sadece üç bin TL yol parasına katılırım diyen firmanın, şimdi 12.500 euro isteyip hatta ücreti festivalden bir ay önce peşin alırım dediğinden bir bilginiz varmı ?
THSF başakanı Ahmet Çağrı Özer biz gücümüzü 134 Vatan,Bayrak,Devlet sevdalısı üyemizden alırız..
İlk icraat olarak Anadoluda kendi yarattığı imkanları ile,Ülkenin en aktif,en sayıca kalabalık kulübü haline gelmiş,Adana Havacılık Kulübünü linç etmeye çalıştınız,ama yanlış hesap bağdattan döndü.
Biz THSF bilgisi dışında,kurulduğumuz günden bu yana,bırakın festivali uçurtma bile uçurtmadık.
GSGM logosunu bir havacılık kulübü olarak kullanmamızın suç olduğunu sizden öğrenir,öğrenmez derhal festivalimizin 10 gün öncesinde tüm görsel ve basılı malzemelerimizden çıkardık.
Şahsıma verilen hak mahrumiyeti cezasını bahane edip Adana Havacılık kulübü ve 134 sporcusunu linç etme teşebbüsünüz,Yamaç Paraşütü camia sınca nasıl algılanacağını sanırım tahmin edemediniz.
Keşke AHAS ile harcayacağınız enerjinizi Anadoluda bir bir uçuşa kapatılan take off larımıza harcasaydınız.
Sevgili Havacılık sevdalıları aşağıda ekte belge ve kanıtlarımız mevcut,bu yazı sadece THSF başkanı ve yönetimini muhatap almıştır,lütfen başlık altında polemik yaratmayalım.
Adana dan selam ve saygılar.
ADANA HAVACILIK KULÜBÜ
Güner Akkaya
Dosya ekleri
SKMBT_C45217082107390_0008.jpg
WhatsApp Image 2017-08-21 at 11.34.11.jpeg
WhatsApp Image 2017-08-21 at 11.34.20.jpeg
SKMBT_C45217082107390_0007.jpg
SKMBT_C45217082107390_0002.jpg
SKMBT_C45217082107390_0003.jpg
SKMBT_C45217082107390_0004.jpg

Kullanıcı avatarı
bartsay
Ad Soyad: Bartuğ Sayın
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen bartsay » 3 ay 1 gün önce (22.08.2017, 12:50)

Günerin Yazısına cevap vermek için giriş yaparken THK nın yaptığı Barış Özil'i şöför olarak değerlendirmesi foruma eklendi.
Çok hızlı gündem oluşuyor :D

Sevgili Arkadaşlar;
Biliyorsunuz uzun süredir foruma yazı yazmıyorum. Bu maalesef camiadan ümidimi kesmemle ilgili, ancak Adana' ya yerleştiğimden bu güne Adana'da Havacılık ve Yamaç Paraşütü ile ilgili çabaları ve gelişmeleri gördükçe umutlanmıştım.
Hatta Adana'da mevcut kulüp ve guruplar arasındaki bazen sertleşen rekabet bile beni mutlu ediyordu.

Hatırlamıyorum bir önceki federasyon başkanının adı neydi, adam federasyonu kapattırma başarısı göstermişti.
Aynı tavırları sergiliyordu.
Bir gurup yaptığı yanlış olsa da adamın yanında yer almıştı.

Şimdi benzer şeyler yeniden başladı.

Kulübün bir tanesi (AHAS) 8 yıldır bir festival düzenliyor. Önce izin veriyor sonra izni geri çekiyor. Anlaşıldığı üzere bu iki yıl üst üste yapılıyor.

Kulüp yöneticisine ceza verilmiş, bundan dolayı festival izni iptal edilmiş.
Kulübü kapatın bari. :)
Komiktir ancak aynı zamanda utanç vericidir.

Adana'da bir tane fazla festival düzenlenmesinin kime ne zararı var.

Güner'in seveni olduğu kadar sevmeyeni var camiada. Bu bir gerçek.

Gurup ve kulüp liderlerinin özellikle Güner'i sevmeyenlerin bu duruma görünüşte bile olsa itiraz etmesi ne oluyor demesi lazım. Burada bir kişi veya kulübü sevmemek değil konu, havacılık sporunu sevip sevmemektir. Yoksa Federasyonla Aynı utancı taşımak zorunda kalırsınız.

Ben son 10 yıldır THK ve Federasyonlarda yaşananlardan dolayı çok utanıyorum.
Biliyorum ki çok kişi bu kanunsuzluklardan mutluluk duyuyor.
Allah kimseyi çatlamış ar damarı ile yaşamaya mahkum etmesin.

Not : Küçük kızım Liya 2.5 yaşına geldi. Bu akşam sitenin bahçesinde arkadaşları ile mendil kapmaca oynayacağız. Atletizm Federasyonundan iznimizi aldık. Gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz.
Little Cloud
0 (542) 246 0505

Kullanıcı avatarı
9eylulEkspresi
Ad Soyad: Tahsin Tellioglu
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Re: Thsf Ahas İle Sorunun Nedir ?

Mesaj #3 gönderen 9eylulEkspresi » 2 ay 2 hafta önce (04.09.2017, 03:43)

Federsyona da kuruma da disaridan mudahale var illegal gruplar tarafindan kontrol edilmeye calisiliyor
Sporcular size sporcudan baskasi ship cikamaz birilerini sizi yonetmesini beklerseniz hicbiryere ulasamaziniz
Sporcu arkadalarinizla surekli baglantida olup otoriter kararlarinn sizi ezmesine izin vermeyiniz

“Genel Tartışma” sayfasına dön