Malatyadan Yp Emrah KARAŞİN'e dikkat!!

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
aspex
Ad Soyad: Tarık Yıldırım
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 18 / 10
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen aspex » 2 hafta 6 gün önce (02.04.2018, 16:56)

2012 yılından buyana YP camiasının aktif olarak içindeyim. Türkiye YP camiası İkinci el ve sıfır Aircross Dealerlik ekipman satışlarından beni tanır,tanımasa bile bir şekilde adımı biryerlerden duymuştur. Ekipman satışlarımın tamamında prensip olarak önce ekipmanı göndermişimdir alıcının incelemesi için,daha sonra ödemeyi almışımdır. Bu gönderilerde hiç tanımadığım bir alıcı veya camiaya yeni girmiş bir arkadaş ise referans istemişimdir. Zaten bu iyi niyetim nedeniyle de diğer dealer arkadaşlar tarafından çok eleştirilmişimdir.(Kontrol etmesi için gönderdiğim ekipmanların geri yırtık gelmesi,bir hafta uçup denedim bana uygun değil deyip kanadın geri gönderilmesi gibi ....vb....durumlar çok yaşamışımdır.) İstisnalar hariç camiada uçuşa gönül vermiş kişiler arasında açıkçası art niyetli ,düzenbaz dolandırıcı tiplere 2018 Ocak ayına kadar denk gelmemiştim. Taki Malatya dan EMRAH KARAŞİN isimli kişiyle alışveriş yapana kadar.
2017 Alidağ XC yarışmasında tanıştığım bu kişi Yp Okulunun olduğunu, Malatya da bu sporu onun yaygınlaştırdığını ve halen eğitimlere devam ettiğinden dem vurup durdu.Bu tanışıklıktan sonra 2018 Ocak ayında beni arayip Harnes yedek ve diğer malzemelerden oluşan belli bir spariş verip bir ay sonra ödeme yapacağını söyledikten sonra 02.02.2018 tarihinde ürünleri kendisine kargoladım.Önceden merhabam olduğu içinde kendisinden referans alma gereği hissetmedim.Ödeme zamanı gelince kendisine ulaşamamam ve telefonlarıma bakmaması işin rengini değiştirdi.BU süreçten sonra kendisi hakkında yaptığım araştırmalar sonucu;
Malatya YP camiası için Emrah KARAŞİN ismi lekedir. Elazığ, Malatya ve diğer çevre illerden arayıp sorduğum bütün arkadaşlar kendisinin dolandırıcı sahtekar olduğunu, keşke ekipman göndermeden önce kendilerini aramam gerektiğini beyan ettiler. Arkadaş hali hazırda telefonlarıma bakmadığı için dolaylı yollardan geçen hafta kendisine tekrar ulaştığımda değişik bahanelerle yine bizi sallama yolunu tercih etti. Sağdan soldan çarptığı ekipmanları eğittiği öğrencilere nakit paraya satıp bütün camiayı dolandırmayı göze almış biridir kendisi.
Malatya dan Emrah KARAŞİN ekipman için sizi aradığında tekrar düşünmenizi tavsiye ederim. Kamuoyuna duyurulur.Varsa Arkadaşın tokatladığı kişilerde bu başlığa yorum yaparlarsa camia adına iyi olur.

Tarık YILDIRIM
Ordu Sportif Havacılık Kulüp Başkanı
Aircross Turkey Dealer
www.trfly.net
0533 32 497 42

Kullanıcı avatarı
emrahkarasın
Ad Soyad: Emrah Karasın
Aldığı Beğeni: 4 / 9
Pilot Menüsü: 

Re: Malatyadan Yp Emrah KARAŞİN'e dikkat!!

Mesaj #2 gönderen emrahkarasın » 2 hafta 6 gün önce (02.04.2018, 22:45)

Ben Malatyadan Emrah Karaşın
Hakkımda yazılanlara istinaden;

02/02/2018 tarihinde Tarık Yıldırım ile U-Turn Çanta Harness, Skyman kokpit, Smart yedekten oluşan 2950 liralık alışverişimizden kalan 2250 lirayı bir ay içerisinde ödeyeceğimi beyan ettim. Ancak sezonun başlamamış olması ve ilimizde uçuş için uygun havaların çok nadir olmasından kaynaklı işlerimizin çok yavaş olduğunu bunun üzerine takeoff a çıkmak için kullandığım arabamın arızalanıp 5bin lira masraf çıkardığını bunların yanında evli biri olarak ev geçindirdiğimi ve neticesinde herşeyin üst üste geldiğini maddi yönden çok sıkıştığımı belirttim ve beni bir süre daha idare etmesi için müsaade istedim. Bunların sonucunda Tarık Yıldırım “o senin sorunun benim ödemelerim var” gibi cümleler kullandı. Herkes böyle dönemlerden geçmiştir ve vicdan sahibi insanlar bunu anlayabilir. Ki Tarık Yıldırım’ın ölü kanat sattığı alışverişlerini ve yediği haltlarla alakalı konuları bu forumda bulabilirsiniz.!!

Yp camiasında şöyle böyle tanınırım diyen Tarık Yıldırım üç kuruş para için şahsıma yaptığın bu karalamalar, iftiralar ve bu çirkef tavrınla camiada ne karakterde bir insan olduğunu görmüş olduk.

Malatyada benimle aynı işi yapıp bana kin besleyen rakiplerimle konuşup onların yalanlarınıda buraya döşemişsin buda çok güzel bir karakter örneği. Aldığım malzemeleri kimseye satmadım hala öğrencilerim tarafından kullanılmakta.

Bu iftiraları atan hemşerilerim ve meslektaşlarımında burdan yüzlerine tükürüyorum, kendilerini çok iyi biliyorlar.
Evet malatyada hoca olduklarını iddia edip uçmayı öğrendikten bir iki ay sonra tandem uçup milleti yere çakan arkadaşlar biliyorsunuz kendinizi.

Okulumu açtığım 1 yıl içerisinde;

Fenomen Air Sports Abdullah Yıldızla 12bin liralık,

İsmail Arazın referansıyla Bursadan 10bin liralık,

Kayseriden bir arkadaştan 3400 liralık

Van’dan Onur Çoban’dan 3000 liralık (Henüz 650 lirasını ödeyecek olduğum )

Beni karalayan Elazığ ekibinden uçmaya korktukları Gin Carrera kanat için 2700 liralık,

Tokat’tan Gökhan Ergenoğlundan 2500 liralık,

Alışverişlerim oldu, yazdıklarım içindende kimsenin bir kuruş parası bende kalmamıştır teyit edilebilir.

Son olarak Tarık Yıldırım MALZEMENİDE PARANIDA GÖNDERMİYORUM malzemeni rafa kaldırdım. Malatyaya gelirsin bir gece misafirim olursun paranı alır dönersin yol paranda benden.

Son beğenen zenparagliding

Kullanıcı avatarı
arifdagli
Ad Soyad: Arif DAĞLI
Aldığı Beğeni: 5 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen arifdagli » 2 hafta 6 gün önce (02.04.2018, 23:17)

Her ne olursa olsun "MALZEMENİDE PARANIDA GÖNDERMİYORUM" tavrınız son derece yanlış. Hızlı bir yanıt vermişsiniz zaten peki kişinin malzeme veya parasını neden yollamıyorsunuz? Sırf bu ifade bile sizi suçlu göstermeye yetecektir.

Son beğenen gurayg

Kullanıcı avatarı
aspex
Ad Soyad: Tarık Yıldırım
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 18 / 10
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen aspex » 2 hafta 6 gün önce (03.04.2018, 08:25)

Öncelikle bu ifadeye konu olan "Tarık Yıldırım’ın ölü kanat sattığı alışverişlerini ve yediği haltlarla alakalı konuları bu forumda bulabilirsiniz.!!" mahkeme sürecindedir ,Mahkeme bittiğinde sonucu Tarık YILDIRIM bütün kamuoyuna açıklayacaktır.

Arkadaşlar Türkçemizde bir tabir vardır, "hem suçlu hem güçlü" işte yaptığımız telefon görüşmelerinde bu tavrı sergileyen EMRAH KARAŞİN aynı tavrı sizlerinde huzurunda bu platformda sergiliyor. Taktirlerinize havale ediyorum.Yukarı da az ,hafif yazmışım aslında, bu şahsiyet öncelikle Malatya daha sonra Türkiye YP camiası için kara bir lekedir.
Derdim ekipman olmadığı için hiç sorun değil gönderip göndermemen, inönü havacılık gençlerine bir katkımız olsun Aircross Türkiye Paragliding olarak. Elazığdan evli olduğumdan Heryıl gittiğim Malatya ve Elazığ da istediğin yerde görüşürüz Emrah KARAŞİN.

Not:Beni tanımayanlar için, benimle alışveriş yapan arkadaşlarım yorum yaparlarsa memnun olurum. Ayrıca EMRAH KARAŞİN içinde yorumlarınızı bekliyoruz.
Tarık YILDIRIM
Ordu Sportif Havacılık Kulüp Başkanı
Aircross Turkey Dealer
www.trfly.net
0533 32 497 42

Kullanıcı avatarı
seccckin
Ad Soyad: Seckin Aparı
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 9 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen seccckin » 2 hafta 6 gün önce (03.04.2018, 10:56)

:hoops:
En son seccckin tarafından 03.04.2018, 11:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Son beğenen zenparagliding
Seçkin APARI
0532 520 60 32

http://www.izmiryamacparasutuokulu.com

Kullanıcı avatarı
emrahkarasın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen emrahkarasın » 2 hafta 6 gün önce (03.04.2018, 11:17)

Bu yapılan, malatya ve çevre illerdeki beni hazmedemeyen rakiplerimin işbirliğiyle planlanmış bir karalama kampanyasıdır. Beni çirkin cümleleri ve iftiralarıyla aklınca bütün camiaya rezil etmeye çalışan Tarık Yıldırım’a karşı tavrım nettir.
Yazdıklarımın arkasındayım dediğim gibi kimsenin parası bende kalmadı kimseyi kazıklamadım bu yaptıklarının hesabını verdikten sonra sende paranı alacaksın TARIK YILDIRIM.
Emrah Karaşin hakkında beklediğin yorumları burda alamazsın o yorumları ancak arkamdan konuşan karaktersiz hemşerilerim yapar onlarında burada yazmaya cesareti yok.
Olan biteni burda okuyan herkes anlayacak seviyede insanlar şahsıma açıkca Tarık Yıldırım tarafından hakaret edildiğini herkes görüyor.
Sabırla bekliyorum...

Kullanıcı avatarı
mazifm
Ad Soyad: Murat Nalbant
Aldığı Beğeni: 4 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen mazifm » 2 hafta 6 gün önce (03.04.2018, 11:29)

Öncelikle Tarık Abi Ve emrah merhabalar ikinizide Cok iyi tanırım ve Tarık yıldırım şu Camia içinde tanıdıgım en kaliteli bir satıcıdır Rakiplerin dediğin kişiler gelince ben bildigim kadari ile akradığın adamlar sana kanadını verdiler ekteki resimdede var onunla tepelerde 3 ay gordum seni her geldiğimde rakiplerin dedigin kisiler sana yardımcı olmaya calıstı bu iylige bunu yapan gormedim bana bir yardim edenin kırk yıl kolesi olurum TARIK YILDIRIM'dan bir alışveriş yapamadım ama yapan arkadaşlarım bir hayli fazla ve her alan kişide övüyor konyuu değiştirip yok korktu uctu yok su cakti yok bu yapti diye ihdamlar yanlış konu burada Tarık Yıldırım Ve emrah karaşin Bence bu konunun uzerinde durman daha iyi alış veriş yapmıssınız bu camida ben bildiğim akdarı ile kimse kimseye al bak 2 ay sonra ode demez sahsen ben demem 2 3 yıldırlı bir yerden den mal alıp veririz şimdi arayim deyimki abi bana mal gonder deyim göndermez ama burada TARIK YILDIRIM göndermiş sonuçta süre içerisinde odemedi ise iade etmen veya odemen gerekiyro ha ben neden yazdım diye düşünecek olursan Tarık yıldırım sahsen telefonda tanırım gidip görmedim ama görsemde daha iyi birisidir diye düşünüyorum ve Malatya ekibinde Elazig ekibine gördüğüm kadarı ile atip tutmussun diye düşünüyorum her zaman ki gibi Şu bir gerçek kazasız pilot yok mesala gecen ahfta Malatya Da benim gibi bir pilot 3000 bine yakın ucusum olmasina ragmen yolcu oturdu ve kalkamadik dogal olarak dizine diken felan batti hafif cizik oldu şimdi sen hiç mi bir kaza yapmadin ogrencilerin kask sız ucuruyorsun sen kasksız ucuyorsun tabi kendi iraden bu karışamaz kimse öğrencine soranlar oluyor diyor biz kasksızda ucariz bence en önemli olay budur aşağıdaki resimde bende oradaydim o resimde uçtuğun kanat kime ait acaba ben faruk aydoğana satmıstım seni rakip gören bir adam kanat verirmi :) Ekteki tandem olayına gelelim Yolcuya kask takmadan ucurdugunu cok gordum mesala simdi burada konuyu saptirmak icin degil yaptıgın yorumlara cevab yazmak aydınlatmak istedim ayrıca elazıgta ki bir Fatih Aydoğan bir Kenan Şaksu ola bilmemiz için 10 fırın ekmek yememiz gerek bunu sende iyi biliyorsun bende adamlar uçtuğu gibi uçsak ah ah korktu sattı demişssinde Fatih Güvenlik Sever Elazığ korksa Delta 3 mantra 6 almaz :) neyse konumuz değişmesin tşkler iyi kazasız uçuşlar Hocamında Dediği Gibi En iyi pilot Akşam Eşine Sarılıp Hanımı ile oturup Cocugu ile ailesi ile oturup akşam yemeği yeyip çay içip cocugunu seven pilottur Seni burada Amacım karalamak değil bunuda bil çünkü Ben Adıyaman pilotuyum sen Malatya Bana Bir zararın olmasının imkanı yok ama üzülerek tanıdığım sevdiğim kişileri araya katman hiç hoş değil helede elazığ ekibi O radaki pilotlar gibi dost sevecen yardım sever bir pilot yoktur dur ekibi ile yeni tanıştım hepsi tek tek önünde saygı ile eğileceğim kaliteli pilotlardır Sanırım doğal olarak açıklamaları takip edeceğim sonucu merak ediyorum

Son beğenen drcantay
TUT SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ PİLOTU

Kullanıcı avatarı
emrahkarasın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen emrahkarasın » 2 hafta 5 gün önce (03.04.2018, 12:56)

emrahkarasın yazdı:Ben Malatyadan Emrah Karaşın
Hakkımda yazılanlara istinaden;

02/02/2018 tarihinde Tarık Yıldırım ile U-Turn Çanta Harness, Skyman kokpit, Smart yedekten oluşan 2950 liralık alışverişimizden kalan 2250 lirayı bir ay içerisinde ödeyeceğimi beyan ettim. Ancak sezonun başlamamış olması ve ilimizde uçuş için uygun havaların çok nadir olmasından kaynaklı işlerimizin çok yavaş olduğunu bunun üzerine takeoff a çıkmak için kullandığım arabamın arızalanıp 5bin lira masraf çıkardığını bunların yanında evli biri olarak ev geçindirdiğimi ve neticesinde herşeyin üst üste geldiğini maddi yönden çok sıkıştığımı belirttim ve beni bir süre daha idare etmesi için müsaade istedim. Bunların sonucunda Tarık Yıldırım “o senin sorunun benim ödemelerim var” gibi cümleler kullandı. Herkes böyle dönemlerden geçmiştir ve vicdan sahibi insanlar bunu anlayabilir. Ki Tarık Yıldırım’ın ölü kanat sattığı alışverişlerini ve yediği haltlarla alakalı konuları bu forumda bulabilirsiniz.!!

Yp camiasında şöyle böyle tanınırım diyen Tarık Yıldırım üç kuruş para için şahsıma yaptığın bu karalamalar, iftiralar ve bu çirkef tavrınla camiada ne karakterde bir insan olduğunu görmüş olduk.

Malatyada benimle aynı işi yapıp bana kin besleyen rakiplerimle konuşup onların yalanlarınıda buraya döşemişsin buda çok güzel bir karakter örneği. Aldığım malzemeleri kimseye satmadım hala öğrencilerim tarafından kullanılmakta.

Bu iftiraları atan hemşerilerim ve meslektaşlarımında burdan yüzlerine tükürüyorum, kendilerini çok iyi biliyorlar.
Evet malatyada hoca olduklarını iddia edip uçmayı öğrendikten bir iki ay sonra tandem uçup milleti yere çakan arkadaşlar biliyorsunuz kendinizi.

Okulumu açtığım 1 yıl içerisinde;

Fenomen Air Sports Abdullah Yıldızla 12bin liralık,

İsmail Arazın referansıyla Bursadan 10bin liralık,

Kayseriden bir arkadaştan 3400 liralık

Van’dan Onur Çoban’dan 3000 liralık (Henüz 650 lirasını ödeyecek olduğum )

Beni karalayan Elazığ ekibinden uçmaya korktukları Gin Carrera kanat için 2700 liralık,

Tokat’tan Gökhan Ergenoğlundan 2500 liralık,

Alışverişlerim oldu, yazdıklarım içindende kimsenin bir kuruş parası bende kalmamıştır teyit edilebilir.

Son olarak Tarık Yıldırım MALZEMENİDE PARANIDA GÖNDERMİYORUM malzemeni rafa kaldırdım. Malatyaya gelirsin bir gece misafirim olursun paranı alır dönersin yol paranda benden.

( BU KISIMDA SİNİRLE YAZILAN CÜMLEMİ DÜZENLTEREK MALZEMENIN PARASINI EN KISA SUREDE ÖDEYECEGİMİ BİLDİRİYORUM )

Kullanıcı avatarı
Kolebek
Ad Soyad: Taner Şahin
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen Kolebek » 2 hafta 5 gün önce (03.04.2018, 13:20)

Tarık Yıldırımıda Emrah Karasinide tanımıyorum. Fakat Tarık Yıldırımın ürün satışı konusunda methini epeyce duydum. Ürünü aldı parasını göndermedi telefonlara çıkmadı vs. kısmı aslında konuyu özetliyor da, alıcı kişinin söylediği " Ki Tarık Yıldırım’ın ölü kanat sattığı alışverişlerini ve yediği haltlarla alakalı konuları bu forumda bulabilirsiniz.!! " enteresan olmuş.
Tarık Yıldırım hakkında bu şekilde olumsuz fikri olan birisi neden ondan ürün alır ki.

Son beğenen gurayg

Kullanıcı avatarı
htamerursavas
Ad Soyad: Hüseyin Tamer Ursavaş
Aldığı Beğeni: 35 / 6
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen htamerursavas » 2 hafta 5 gün önce (03.04.2018, 15:42)

Tarık bey alenen Emrah Yıldırım'a 'düzenbaz dolandırıcı' demişsin. Yp Forum böyle muhabbetlere zemin olacak bir yer değil bence. Merak ediyorum acaba senden malzeme alsak paramız çıkışmasa, ödeyemesek bize de böyle hakaretler eder misin? Madem paranı alamayınca böyle sinirleniyorsun Senet yap; Ödemeyeni de icraya ver.

Son beğenen emrahkarasın
'It's easy when falling out of the sky in endless sink to get negative and pesimistic. Instead, believe in yourself, turn your sink alarm off and smile inwardly in anticipation of the ripping climb you've about to hit.' Bruce Goldsmith

Kullanıcı avatarı
ZOGOLONGOO
Ad Soyad: Enny Erem
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen ZOGOLONGOO » 2 hafta 5 gün önce (03.04.2018, 18:23)

Tarik Yildirim satici olarak iyi niyetinin kurbani olmus gibi gozukuyor....Kaldi ki karsi tarafa ulasmaya calismis bir sure gecmis ve konuyu ondan sonra buraya yazmis... Diger arkadasin kendine gore sebepleri var hakli yada haksiz bu onemli degil... Sen iletisim kanallarini tikarsan saticinin baska caresi kalmaz .... kaldi ki cevap yazisinda malzemelerin parasini odemiyorum falan yazilmis....Bu gaspa girer mevzuyu nerden tutsak malatyali arkadasi savunacak bir arguman ne yazik ki yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son beğenen drcantay

Kullanıcı avatarı
gencantrenor
Ad Soyad: samed can tas
Aldığı Beğeni: 4 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #12 gönderen gencantrenor » 2 hafta 5 gün önce (03.04.2018, 19:59)

Ben sadece şunu söylemek istiyorum. Tarık yıldırım abiyle bi alışverişimiz oldu geçen sezon. Maddi imkanım dolayısıyla kendisinden (5-7 ay yanlış hatırlamıyorsam )süre istedim. Fazlasıyla o süreyi verdi ve hiç bir şekilde kötü bir tavır sergilemedi. Ve tanışma fırsatı da bulduk xc alidağı yarışmasında. Diyeceğim şu ki Tarık abi bu camiada ender güzel insanlardandır. Alışveriş veya az da olsa sohbeti olanlar tarık abiyi bilir. Abi selamlar görüşmek üzere. Herkese iyi uçuşlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son beğenen gurayg

Kullanıcı avatarı
keloglan
Ad Soyad: Emre Akgunes
Aldığı Beğeni: 0 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #13 gönderen keloglan » 2 hafta 5 gün önce (04.04.2018, 01:01)

ikinizde2 iyisiniz sizinkisi sadece anlasmazlik aranizda duzeltirsiniz oysa ogrwncilerini isstismar eden hocalar taksimm meydanina cikarilmali d aha ismar ettigi yetmiyor bide susturm at a calisip afedersiniz neler oyuzd en o zavallinin hakkini savinmaya mecburuz

Kullanıcı avatarı
keloglan
Ad Soyad: Emre Akgunes
Aldığı Beğeni: 0 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #14 gönderen keloglan » 2 hafta 5 gün önce (04.04.2018, 01:03)

iste buyuzden ogrenciler magdur edilmemeli

Kullanıcı avatarı
ustunh
Ad Soyad: Halil Üstün
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #15 gönderen ustunh » 2 hafta 5 gün önce (04.04.2018, 07:47)

htamerursavas yazdı:Tarık bey alenen Emrah Yıldırım'a 'düzenbaz dolandırıcı' demişsin. Yp Forum böyle muhabbetlere zemin olacak bir yer değil bence. Merak ediyorum acaba senden malzeme alsak paramız çıkışmasa, ödeyemesek bize de böyle hakaretler eder misin? Madem paranı alamayınca böyle sinirleniyorsun Senet yap; Ödemeyeni de icraya ver.

Nasıl yani? Paramız çıkışmazsa, ödeyemezsek!!!!

Paramız yoksa, çıkışmıyorsa almıyoruz biz.

Son beğenen talha2008

Kullanıcı avatarı
ustunh
Ad Soyad: Halil Üstün
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #16 gönderen ustunh » 2 hafta 5 gün önce (04.04.2018, 08:01)

Burada Tarık Yıldırım'ı anlatmaya gerek yok, mikemmel bi adamdır, herkes bilir. Tarık'a bunları yazdıracak kadar neler yaşandı acaba?
Ama Emrah kardeşim sen çıkaramadım. Bu camiada herkes birbirini birazcık tanır. Yarışmalardan, etkinliklerden, sosyal medyadan vs. Kendi okulunu açmış, eğitmenlik seviyesine gelmiş bir pilotu tanımam lazımdı ama hatırlayamadım. Uçuş kayıtlarına baktım nasıl nerelerde nasıl uçmuşsunuz diye onuda göremedim. Yanlış anlama Tarık Yıldırımı ve rakiplerim dediğin elazığ malatya ekibini tanırım, seni de biraz tanımaya çalıştım ama olmadı.
Keşke ismini bu şekilde duymuş olmasaydık. Umarım anlaşmazlıklarınız biran önce çözülür.

Son beğenen mazifm

Kullanıcı avatarı
cekcoke
Ad Soyad: Huseyin Yildiz
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 6 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #17 gönderen cekcoke » 2 hafta 5 gün önce (04.04.2018, 08:45)

!!!AYIPTIR!!!
Varsa bir derdiniz kendi aranızda halledin.Alacak verecek meselesi yüzünden burada itibar cellatlığına soyunmak AYIPTIR.
Herkes tanıdığı lehine burada yorum yapıp olayın tamamına hakim olmadan hüküm veriyor, bir diğerini eziyor.
Husumetiniz de varsa birbirinize 3. kişiler üzerinden tartışmayın derim buradan.
Camianın birleştirici unsurlara ihtiyacı var yeterince ayrıştırılmış durumdayız zaten.

Moderatör için not:
Bu tür yazışmaların burada olması yp camiasına kazandırdığımız pilotlara övünerek ypforum'u tavsiye etmemizin önüne geçiyor.

Son beğenen serdaronal_
THSF Mardin İl Temsilcisi

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 24 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #18 gönderen PaRaDoX » 2 hafta 4 gün önce (04.04.2018, 13:56)

@cekcoke Merhaba, bence bu tarz yazıların tabiki burada olması gerekiyor. Şuanki durum için birşey demek istemiyorum şu haklı bu haksız bişey demiycem ama kim haksızsa insanlar kendi karar verip sonra bir ticareti olduğunda da buradaki yorumlara göre hareket etmeleri onlar için daha sağlıklı oluyor. Kimse kimseye hakaret etmeden derdini anlattığı sürece bence burada yer almasında bir sakınca yok. Umarım anlaşmazlık çözülür ve tatlıya bağlanır.

Son beğenen mazifm

Kullanıcı avatarı
kibrisli61
Ad Soyad: Yüksel Değer
Aldığı Beğeni: 9 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #19 gönderen kibrisli61 » 2 hafta 4 gün önce (05.04.2018, 00:48)

Tarık yıldırımı tanımam ama Şener bayraktar hocama para almadan sıfır tandem göndermiştir ve hocamda dediği günde parasını vermiştir. böyle satıcı dostlar başına.

Son beğenen mazifm

Kullanıcı avatarı
gurayg
Ad Soyad: Güray GÜNAY
Aldığı Beğeni: 10 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #20 gönderen gurayg » 2 hafta 4 gün önce (05.04.2018, 10:31)

Merhabalar Öncellikle şunu söylemek isterim Tarık Yıldırım Gayet İyi Niyetli ve iyi karekterli bir insandır, gerek Orduya geldiğimizde gerek telefonda arkadaşlarımıza malzeme alma konusunda gerek sohbet ortamında anlayışlı, hoşgörülü , itamları düzgün ve anlayışlı ılımlı biridir .
Kendisi ile Orduda tanışmıştık şuana dek hakkında bir tek bile negatif yorum görmedim, Yapıldıysada herkez kendi işine geldiği gibi tamamen kendince düşünüp yorum yapar. Düşününki Bir ürün alıyorsunuz ücret ödenmeden ürün gönderiliyor ki ödeme alınmadan ürün gönderilmiş daha sonradan ürünü alan kişiyi arıyonuz telefonu açmıyor uğraşılıyor ulaşılamıyor v.s. sonra aranıyor biraz bahane veya asıl olarak sıkışık olunduğu öğreniliyor ben satıcı olmuş olsam al peşinatını yolla ürünümü derim kim olsa aynını yapar diye düşünüyorum ve Tarık Yıldırım bunuda yapmamış Şimdi böyle bir alışverişte idare edineceği kadar edinmiş gibi gözüküyor Ve kaanatimce tarık yıldırımın özverili ve gerektiği kadar müsamma gösterdiği kanatindeyim bizde alışveriş yaptık kendisinden komple uçtuğu takımı aldık birazı peşin birazı taksit olarak güzelliğin en iyisini yapmış durumda kendisi şimdi kalkıpta burdan Tarık yıldırımı kötülemek v.s. gibi bir çaba içerisine giremeyeceğim ve neyse onu söyleme gereği duydum Benim kaanatimde TARIK YILDIRIM Camiadaki en iyi alışveriş yapan ve insiyatifini oldukça yüksek tutan en dürüst arkadaşımızdır.

Son beğenen talha2008

“Genel Tartışma” sayfasına dön