Malatyadan Yp Emrah KARAŞİN'e dikkat!!

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
aspex
Ad Soyad: Tarık Yıldırım
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 19 / 11
Pilot Menüsü: 

Re: Malatyadan Yp Emrah KARAŞİN'e dikkat!!

Mesaj #41 gönderen aspex » 2 hafta 4 gün önce (03.05.2018, 08:27)

Camiaya duyurulur.Emrah Karaşin açacak olduğu hakaret davasını şimdilik ertelediğini beyan ederek,satın almış olduğu ekipmanların ücretini 3 ay geçmesine rağmen yine 20 gün ertelemiş olup 20 mayıs 2018 de kapatacağını beyan etmiştir.Kendisiyle ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim.Teşekkür ederim.

Tarık YILDIRIM
Ordu Sportif Havacılık Kulüp Başkanı
Aircross Turkey Dealer
www.trfly.net
0533 32 497 42

Kullanıcı avatarı
gencyp
Ad Soyad: Emrah Yiğit
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #42 gönderen gencyp » 4 gün 3 saat önce (17.05.2018, 10:20)

Merhaba ben Tarık Yıldırım hocami cok iyi tanırım kendisi gercekten cok kaliteli ve iyi niyetli bir insandir. Onu burada kötü yoruma tutan arkadaşlar tarik hocamın iyi niyetini suistimal etmis gibi görünüyor ben eğitim aşamasında bile bana harnes ve kanat verip bana cok büyük desteği oldu sattığı kanatlarin neredeyse hepsini kargodan önce ben yanindayken inceleyip fotograflarini çekip ilana koyduk butun kanatlari son derece temizdir kaldi ki bu kadar iyi niyetli bir insani burada kötülemek gercekten yanlış...kendisi cok iyi bir saticidir yorumlari okuyan abilerim onu kotu olarak tanimayip gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirler... saygilarimi sunarim

Kullanıcı avatarı
keloglan
Ad Soyad: Emre Akgunes
Aldığı Beğeni: 1 / 6
Pilot Menüsü: 

Mesaj #43 gönderen keloglan » 3 gün 18 saat önce (17.05.2018, 19:21)

ya vatandas odeyememis bi sekilde anadik otekide veryansin edip duruyor gayri safi milli hasila eksilere dusuyor sesin cikmiyor zavalliyla ne ugrasiyorsun al birini cal birine demis sair ben bir basit kelolanim herzaman haksizdan yanayim kirala selam soleyin kizini almaga geldim

“Genel Tartışma” sayfasına dön