Tandem pilotu olmak

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Barser011
Ad Soyad: Barış Erdoğmuş
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Tandem pilotu olmak

Mesaj #1 gönderen Barser011 » 2 yıl 10 ay önce (14.05.2021, 00:41)

Para kazandırır mı
İş kolay bulunurmu
İşe kaç yıl sonra başlarız
Zorluklar güzellikleri ile beraber...
Yardımcı olursanız sevinirim :+1:

Kullanıcı avatarı
Thermikci
Ad Soyad: Ahmet Çakır
Aldığı Beğeni: 6 / 2
Pilot Menüsü: 

Tandem pilotu olmak

Mesaj #2 gönderen Thermikci » 2 yıl 3 gün önce (24.03.2022, 19:32)

Tandem pilotluğu riskli ve zahmetli.İmam olmak daha mantıklı.Tepeye cikmak için araba bulup bir sürü para verecen.. Minbere çıkmak 10 adim...Hem suruklenme derdi yok.. Minber ile kürsi arasinda yelken yapmak daha guvenli Yardım sandığını doldurursan 10 luk vario yemiş gibi termik yaparsin Ohhh miss gibi.
Hem risksiz.. Yok kolon koptu yok gopro kapalı kalmış yok rüzgar arkadan esiyormuş derdi yok.. Rüzgar nereden eserse essin.. Ister sağdan ister soldan.. YP de bir yolcu ölse, hayatın kazancın biter.. Bunda tüm yolcuların ölse bile kazancin devam eder. Ölü yikarsin YP de yolcu hanesi 1 kisiyi aliyor.. Camide halilarin büyüklüğü kadar yolcun var..

Kullanıcı avatarı
Gurbet Kusu
Ad Soyad: Tamer Akkoyunlu
Aldığı Beğeni: 35 / 0
Pilot Menüsü: 

Tandem pilotu olmak

Mesaj #3 gönderen Gurbet Kusu » 2 yıl 9 saat önce (28.03.2022, 09:10)

Thermikci yazdı:Tandem pilotluğu riskli ve zahmetli.İmam olmak daha mantıklı.Tepeye cikmak için araba bulup bir sürü para verecen.. Minbere çıkmak 10 adim...Hem suruklenme derdi yok.. Minber ile kürsi arasinda yelken yapmak daha guvenli Yardım sandığını doldurursan 10 luk vario yemiş gibi termik yaparsin Ohhh miss gibi.
Hem risksiz.. Yok kolon koptu yok gopro kapalı kalmış yok rüzgar arkadan esiyormuş derdi yok.. Rüzgar nereden eserse essin.. Ister sağdan ister soldan.. YP de bir yolcu ölse, hayatın kazancın biter.. Bunda tüm yolcuların ölse bile kazancin devam eder. Ölü yikarsin YP de yolcu hanesi 1 kisiyi aliyor.. Camide halilarin büyüklüğü kadar yolcun var..

:D :lol:
Yani dediklerin hos güzelde az derin düsünürsek Tandem Pilotlugu daha mantikli olabilir
Söyleki
imamsin görevin Kurani dogrulari dosdogru aciklamak. Eminol ne bugun ne dün nede yarin bunlari söylemek her babayigidin harci degil.
Aninda görevine son verirler ve cok büyük bir ihtimallede kodesi boylarsin :cry:

Tandem Pilotusun yanildin yanlisa düstün, yamuk yumuk islere bulastin, sorun degil insansin - olabilir- derler
-bir daha yapma derler-
Unutur giderler
imamsin ama genede insansin yanildin yanlisa düstün yamuk yumuk islere bulastin. Bittin demektir -bide imam olacan derler
-Bunlar yüzünden dinden sogudum derler
Bütün ömrünce bu günahi tasimak zorundasindir kimse unutmaz. - Olsun oda insandir demez
Yetmez evlatlarinda bu utanci tasir -Yamuk imamin oglu/kizi derler :(

Yani o kadarda kil besi al maasi ile bitmiyor imamlik

Tandem Pilotusun Allah korusun; Mesela düstün öldün diyelim. Hepsi buraya kadar
imamsin öldün ama dünyada Allahin dogrularini para icin, makam icin yada korkudan söyleyemedin/söylemedin iste o zaman yandiginin resmidir :scared: zebaniler öperler adami Allah muhafaza; hemde sonsuza kadar

Bence Baris bey Tandemlikte kalsin :roll:

Baris Bey , ben bir iki kez burda Tandem egitimi yazisi okumustum. Arama butonundan gir ordan birkac bu konuda yazi cikar
Ordan da daha önce yazilmislari okursun

Son beğenen ender