trike lara bakın fiyat çok uygun

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
paramator
Ad Soyad: Ferhat Agaya
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #41 gönderen paramator » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 15:42)

senın orneklerın buna benzer ısde seckın aparı arkadasım senın fransızcan veya baska bır yabancı dılın varsa o verdıgın lınklerdekı resımlerın acıklamalrını okursun ve ne demek ıstedıklerını anlarsın sen tek noktaya bakmaya odaklanmıssın.sadece resıme senın ıcın ozel uretımı turkıeyde yapıcam ıt urur kervan yurur.acık adresını maılıme atda sana hedıye paramotor yolluyayım benden olsun bın bak nasıl hız yapıyormus.cın malı degıl bu urun cınden bıle almaya kalsan cın de endonozyada ınsanlar 5000$ fıyat cekıyor arasdır,masını ıyı yap.benı desteklıyen arkadasları tek tek bılıyorum ve yakında turkıyedeyım onlarında fıkırlerıyle turkıyeye yakısır bır marka olusturup uretımımı turke yakısır bır markayla yapıcagım buda ısmı lekeıyen arkadaslara kapak olsun artık forumdanda yazmıyorum sızın ve sıze benzer tek bakıslı arkadaslarla bı uretıcı olarak artık muhattap olamıyacagım kusura bakmayın

Kullanıcı avatarı
paramator
Pilot Menüsü: 

Mesaj #42 gönderen paramator » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 15:45)

skoda fabıa arabayı 2009 modelını sıfır acentadan 2500$ alıyorsun ınanmıyorsan arasdırmasını yap.buda alman markası buna ne dıyecesın.ne dersen de artık sızın gıbı arkadasların goruslerı benı ılgılendırmıyor.bu yapdıklarınız benı uzecegıne daha cok mutlu etdı aslında yenı fıkırler uretdım ve desteklıyen arkadaslarla bıre bır ırtıbata gecıp turkıeyde turkıeye ye yakısır bır marka altında uretıme gecıcem.buda ınanmıyanlara guven,mıyenlere kapak olur

Kullanıcı avatarı
seccckin
Ad Soyad: Seckin Aparı
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 22 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #43 gönderen seccckin » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 21:45)

ferhat agaya arkadasım adamların orjınal sıtesındekı yaptıkları orjınal resımler ister fransızca ıster ıngılızce ne yazarsa yazsın sonucda sen o resımlerı baska sıtelerden calmısın ap acık ortada ayrıca "acık adresını maılıme atda sana hedıye paramotor yolluyayım benden olsun bın bak nasıl hız yapıyormus" dıye bır ıbare kullanmısın burada senın aslında bu ıste ne kadar cahıl oldugunu tum sıte anlmıs oldu neden dıye sorarsan hız paramotorla alakalı degıl kanatla alakalı.... Sen 8 sılındırlı ferrari motoru dahı taksan kanadın dhv1 ıse yapacagın hız maxımum 45-50 dır daha yukarı cıkmaz ...

sımdı ben sana 2000 ytl ye paramotor yapamazsın demıyorum oncekı yazımı bır daha oku ben sana 3 soru sordum hala daha cevaplarını veremıyosun sacma sacma seyler yazıp kendını haklı cıkarmaya calısıyorsun ben sorularımı tekrar sorucam umarım bu sefer cevap alırım

1- 80 km hız nasıl yapıyor (yukarda belırttım kanatla alakalı hangı kanadı koydun paramotorada 80 km hız yaptı)
2- neden resımlerın calıntı baska sıteden

3- bu kadar konusacagına neden resımlerını vıdeonu cekıp koymuyosun

Kullanıcı avatarı
seccckin
:
50+ Club Dealer
Pilot Menüsü: 

Mesaj #44 gönderen seccckin » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 21:58)

ayrıca ferhat agaya "acık adresını maılıme atda sana hedıye paramotor yolluyayım benden olsun" demıssın gerek yok sen su resımdekı paramotoru uzerınde sımıone motoru ıle 2000 ytl ye ver ben satın alıcam paramotoru yap asagıda yazan adrese teslım et paranı al burda sıparısımı verıyorum hadı bakalım teslım etmeden 1 gun once haber ver bende parayı cıkartayım paramotoru teslım et paranı al

5 Post-Volynskaya St.,
Kiev 03061
Dosya ekleri
adsız.JPG
adsız.JPG (6.53 KiB) 7384 kere görüntülendi

Mustafa balta
Ad Soyad: Mustafa Balta
Pilot Menüsü: 

Mesaj #45 gönderen Mustafa balta » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 22:16)

sevgili ferhat. alınganlık yapma lütfen. arkadaşların eleştirileri, soruları tamamen iyi niyetli .
ticaret kuralıdır, bi malı alırken sorarsın bakarsın incelersin vs. pazarda bile bir mal muadillerine göre daha ucuzsa şöyle sağına soluna bakıyoruz şüpheyle öyle değilmi?
o sebeple alınma sen. kendi resimlerini neyin koy siteye herkes rahatlasın. endişe etme tr de ilk paramotorunu ben alır, ayrıca sana ilk 100 paramotorunu satma garantisi ben veririm, haklıysan..bu sitede herkes seninle beraber eminim. yeterki samimiyetini içtenliğini ortaya koy.
sevgiler

Kullanıcı avatarı
paramator
Pilot Menüsü: 

Mesaj #46 gönderen paramator » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 23:01)

Kendi kendime söz vermiştim cahillere cevap vermeyeceğim diye,ama bu kadar cahil olacağını düşünemediğim için son olarak yazıyorum,80 km hızı bırak 100 km hız bile yapılır yeterki ileri seviye delta kanat olsun,resimler kendimizinde var sembolikte var insan gibi soran olsaydı detaylı anlatırdık,videoya gelince onu zaten yapacağız ama onada ne bahane bulacaksınız diye şimdiden arkadaşlarla iddaya girdik.RESIME EKLEDIGIN MODEL IKI KISILIK VE FIYATI 2750 BUNADA BIR SEY BULMA.BASDAN SOYLUYEYIM .AMA TEK KISILIGINI ISTERSEN 2000 TL YE TESLIM EDERIM ISTERSEN ODEMESINIDE YAPMA BEN BASTAN SOYLEDIM HEDIYEM OLSUN DIYE.INSANLAR KAZIKLANMAYA ALISMIS.BEN ALINGANLIK YAPMIYORUMDA ASLINDA DAHA COK BENIM HOSUMA GIDIYOR BOYLE SEYLER
YABANCI DIL BILMEYE GEREK YOKSA OZAMAN BOYLE TEK RESME ODAKLANIPDA INSANLARI KISKIRTMAYADA GEREK YOK OZAMAN
VERDIGIN SPARISIDE EN KISA ZAMANDA VERDIGINIZ UKRAINE KIEV ADRESINE (AEROS FIRMASINA)KENDI ELLERIMLE TESLIM EDICEM.

Kullanıcı avatarı
seccckin
:
50+ Club Dealer
Pilot Menüsü: 

Mesaj #47 gönderen seccckin » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 23:14)

ferhat agaya paramotorun kanadı yamac parasutudur... sız paramotor uretıyorum dıyorsunuz paramotor resımlerı koyuyorsunuz sımdıde paramotora deltakanat tak 80 100 km hız yapsın dıyorsunuz... kullandıgınız kanat delta kanat ıse mıcrolıght dıyın ozaman mıcrolıght resımler koyun yıne bır celıskılı cevap verıyorsunuz "RESIME EKLEDIGIN MODEL IKI KISILIK VE FIYATI 2750" ben bu 2750 YTL olan trike istiyorum mumkunse bırakmadan once soyleyın bende aeros fırmasına parayı gondereyım.. sız resımdekı paramotoru uzerınde sımıone motor ıle bırakın paranızı alın

Kullanıcı avatarı
paramator
Pilot Menüsü: 

Mesaj #48 gönderen paramator » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 23:20)

benım anlamadıgım konu neden benı baska bır fırmayla muhattap edıyorsun.ben urunu oraya teslım ederım ama cok odemesını yapmakda ısrarlıysan ben o parayı fırmadan alacagıma gıt turkıeyede benım adıma bır cocuk esırgeme kurumuna bagısla ben hıc bır zaman ıcın aynı urunlerı satan bır fırmayla her ne olursa olsun para alısverısı yapmam

Kullanıcı avatarı
seccckin
:
50+ Club Dealer
Pilot Menüsü: 

Mesaj #49 gönderen seccckin » 1 on yıl 4 yıl önce (09.06.2009, 23:24)

tamam arkadasım ben sana turkıyedekı adresımı vereyım gonder bana resımdekı paramotoru uzerınde sımıone motor ıle bende 2750 ytl yı ıstersen sana gondereyım ıstemezsen parayı ıstedıgın kuruma yatırır makbuzunu gonderırım hadı beklıyorum

Kullanıcı avatarı
Fahri Çavdar
Ad Soyad: Fahri Çavdar
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #50 gönderen Fahri Çavdar » 1 on yıl 4 yıl önce (12.06.2009, 13:25)

Slm arkadaşlar Ukraynadan yeni geldim,Ferhat Beyle tlf la Ukraynada üç kez görüştüm.Benim proğramlı olan seyahatımda kaldığım şehirle,Ferhat Bey'in şehri arasında yaklaşık 850km lik bir mesafe vardı.Bulunduğum şehre kendisi uçakla gelecekti.Fakat kendisinin izahına göre gelecek uçak yolcu uçağı olduğu için trikeyi uçağa almamışlar.Yakın zamanda kendisinin Türkiye ye geleceğini ve bizi ziyaret edeceğini söyledi.Şahsımda kendisini misafir edebileceğimi söyledim.Nasip olursa ilerleyen zamanlarda güzel teknik birlikteliklere imza atmak temennisi ile camiaya bu açıklamayı bir borç bilirim.Kazasız kırımsız uçuşlar dilerim.

Kullanıcı avatarı
skydiver
Ad Soyad: Volkan Şekerci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #51 gönderen skydiver » 1 on yıl 4 yıl önce (12.06.2009, 14:26)

Fahri Çavdar yazdı:Slm arkadaşlar Ukraynadan yeni geldim,Ferhat Beyle tlf la Ukraynada üç kez görüştüm.Benim proğramlı olan seyahatımda kaldığım şehirle,Ferhat Bey'in şehri arasında yaklaşık 850km lik bir mesafe vardı.Bulunduğum şehre kendisi uçakla gelecekti.Fakat kendisinin izahına göre gelecek uçak yolcu uçağı olduğu için trikeyi uçağa almamışlar.Yakın zamanda kendisinin Türkiye ye geleceğini ve bizi ziyaret edeceğini söyledi.Şahsımda kendisini misafir edebileceğimi söyledim.Nasip olursa ilerleyen zamanlarda güzel teknik birlikteliklere imza atmak temennisi ile camiaya bu açıklamayı bir borç bilirim.Kazasız kırımsız uçuşlar dilerim.

Bilgilendirme için teşekkürler Fahri abi.

Yalnız Ukrayna'dan Türkiye'ye gelen uçak da yolcu uçağı :idea:

Kullanıcı avatarı
uninstall
Ad Soyad: Engin Sarikaya
Pilot Menüsü: 

Mesaj #52 gönderen uninstall » 1 on yıl 4 yıl önce (12.06.2009, 21:27)

yorumsuz...! :)

Kullanıcı avatarı
paramator
Pilot Menüsü: 

Mesaj #53 gönderen paramator » 1 on yıl 4 yıl önce (12.06.2009, 21:57)

yalnız ukrayna'dan türkiye'ye gelen uçak da yolcu uçağı ıdea
:idea: ısaretınle nasıl bır mantıga sahıp oldugunuzu gorduk
turkıyeye kargo ucagı gelmıyor sanırım oyle dusunuyorsunuz.dunyanın her ulkesıne kargo ve yolcu ucagı gıdıyor.bu kadar sacmaca dusuncelerınıze acıkcası guluyorum.
tum bu fahrı hocayla gorusemedıgımıze sevınen arkadaslara ınat olsun dıye ıstanbul ve antalyada showroom acıyorum.acılıs tarıhı ve adres tadılat bıtımınden sonra acıklanacak.showroom ıcın ayrılan urunlerımızde ıstanbul ıcın 5 paramotor 5 trıke ve 5 longtrıke
antalya ıcın 4 paramotor 4 trıke ve 4 long trıke hazırlanmıstır ve pazartesı gunu kargoyla turkıye adreslerımıze gonderılecekdır.
aclıs tarıhlerı ve en kısa zamanda bıldırecegım

Kullanıcı avatarı
rüzgarın_oğlu
Ad Soyad: Murat Aşık
Pilot Menüsü: 

Mesaj #54 gönderen rüzgarın_oğlu » 1 on yıl 4 yıl önce (12.06.2009, 22:21)

ben de antalyaya açılacak olan showroomdan 1 adet paramotor, 1 adet long trike siparişi verdim ferhat ustaya,

şimdilik tanıtım için ödeme mal mukabili olucak, ama daha sonraları peşin ödeme çalışacak mış kendisi...

Kullanıcı avatarı
uninstall
Ad Soyad: Engin Sarikaya
Pilot Menüsü: 

tuhaf

Mesaj #55 gönderen uninstall » 1 on yıl 4 yıl önce (12.06.2009, 23:36)

1- Ürün tanıtımı yapılıyor yapılan ürünlerin imalatı yapım aşaması dair kanıt yok ÇALIŞMA AŞAMASI ATÖLYE GİBİ.

2- ürün satışı yapmak isteyen şahsın hiçbir şekilde ukraynada tanınmışlığı yok

3- Bukadar emek gösterdiğiniz çalıştığınız yaptığınız deneme uçuş videoları yok

4- Uçuş formalitesine tamamen yalnış teknik bilgiler var

Türkiyede bırakın paramotoru model paraşüt yapan bile burada insanlara resim video her şekilde görsellik sunuyor.

Türkiyede imalatı yapan şahislar sayılı ve biliniyor 5 kişi var yada yok

Kusura bakmayın bayım doğruları söylüyoruz...

Kullanıcı avatarı
skydiver
Ad Soyad: Volkan Şekerci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #56 gönderen skydiver » 1 on yıl 4 yıl önce (13.06.2009, 00:14)

paramator yazdı:yalnız ukrayna'dan türkiye'ye gelen uçak da yolcu uçağı ıdea
:idea: ısaretınle nasıl bır mantıga sahıp oldugunuzu gorduk
turkıyeye kargo ucagı gelmıyor sanırım oyle dusunuyorsunuz.dunyanın her ulkesıne kargo ve yolcu ucagı gıdıyor.bu kadar sacmaca dusuncelerınıze acıkcası guluyorum.
tum bu fahrı hocayla gorusemedıgımıze sevınen arkadaslara ınat olsun dıye ıstanbul ve antalyada showroom acıyorum.acılıs tarıhı ve adres tadılat bıtımınden sonra acıklanacak.showroom ıcın ayrılan urunlerımızde ıstanbul ıcın 5 paramotor 5 trıke ve 5 longtrıke
antalya ıcın 4 paramotor 4 trıke ve 4 long trıke hazırlanmıstır ve pazartesı gunu kargoyla turkıye adreslerımıze gonderılecekdır.
aclıs tarıhlerı ve en kısa zamanda bıldırecegım

Yanlış yazmışsınız üstadım, ülke isimlerini büyük yazmıştım ben : )

Herneyse, yazdığım metindeki ince detayı görememişsiniz, yolcu uçağıyla ülkeler arası gidip gelmekten ziyade yine bir "talihsizlik/terslik" (!) olduğu için yazma gereği hissettim. Sağlık olsun, bir sonraki seferi bekleyeceğiz artık. Bu arada aman diyeyim kargo uçağıyla bir malzeme gönderirken onun gümrükte takılı kalıp 5.000 TL'ye satılabilecek hale gelmesine vesile olmayın da, o ilk başta verdiğiniz fiyat da yine bir talihsizlik/terslik yüzünden fırlamasın (!). Dostane fikirlerimi anlayışla karşılayacağınızı umuyorum : )

Kullanıcı avatarı
seccckin
:
50+ Club Dealer
Pilot Menüsü: 

Mesaj #57 gönderen seccckin » 1 on yıl 4 yıl önce (13.06.2009, 01:19)

olmazsa ucarak gelır ferhat bey yaaa ukrayadan 80 km hız yapıyomus :):)

Kullanıcı avatarı
PROFLY
Ad Soyad: Mesut Albayrak
:
50+ Club Dealer
Pilot Menüsü: 

trike

Mesaj #58 gönderen PROFLY » 1 on yıl 4 yıl önce (13.06.2009, 07:24)

Merhaba arkadaşlar..
Kimseyi kırmamaya çalışarak şüphemi, düşüncelerimi belirtmeye çalışmıştım daha öne bu konuda. Ki arkadaşlar temkinli olsun. Ferhat Beyin hem fiyatı, hem verdiği resimlerin alıntı oluşu benimde dikkatimi çekici.. Ama direk itham aşaması çok erken ve haksız olur kanaatindeyim. Kendisi Türkiye'de showroom açmak yani Türkiye'de satış niyetindeymiş. Ki Muratta teslim mukabili sipariş vermiş. Bunda bir sakınca yok. Ve eğer Ferhat Bey haklıysa bu Türk pilotlar için bir kazanım olur.

Ben simonini firması ile görüştüm. Görüşmemi sizlerle paylaşmam gerektiğini düşünüyorum.

simonini paramotors-information request‏

Hi,

I want to inform you about a situation in Turkey..

A trike manufacturer says he sells single trike+paramotor+shipping 1175 Euros (2500 TL) to Turkey.. double is about 1300E

And he says the price is very low because we produce trikes in ukraine. and ukraine is a cheap country..

And he shows your motors in his catalogue as a part of his trikes..

in my opinion; you should give him the engine less than 500 euros if it was real ..

His webpage is www.paramotorhobby.com

His products in the list at attachment.

Pls inform me about if the price is possible or not.. do you have dealer in ukraine like that or do you give engine to an trike manufacturer in Ukraine or not. Pls inform about it is a swindling for catching peoples money or not..

Waiting your reply impatiently
Thank you very much

Mesut ALBAYRAK

cevap:

Good morning

many thanks for your information.
We have checked the website and the attached file too.

We would inform you that we have a client in Ukraine and we sell
him parts of MINI2 engines (crankcase, crankshaft, head, cylinder, piston)

All the other parts are made in Ukraine: this could be the reason of a low price

We cannot say more about it....
regards
Paolo Simonini

Açık bir cevap yok. Ferhat Beyi tanıdıklarınıda söylemiyorlar. ama böyle bir fiyat imkansızda demiyorlar. yorumu sizlere bırakıyorum. bilginize..
En son PROFLY tarafından 13.06.2009, 12:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
paramator
Pilot Menüsü: 

Mesaj #59 gönderen paramator » 1 on yıl 4 yıl önce (13.06.2009, 11:07)

cevabin tercumesi anlamiyanlar icin(dil bilmeyipde atan tutanlar icin:
İyi günler

Bilginiz için çok teşekkürler.
Bu web sitesi kontrol ve çok dosya eklenmiş.

Biz bu Ukrayna'da bir müşteri varsa ve satmak bilgi de
MINI2 motor onu parçalar (crankcase, Krank, kafa, silindir, piston)

Diğer tüm parçalar Ukrayna yapılmaktadır: Bu düşük fiyat nedeni olabilir

Bu konuyla ilgili daha fazla .... can't say
saygılar
Paolo Simonini

Kullanıcı avatarı
paramator
Pilot Menüsü: 

Mesaj #60 gönderen paramator » 1 on yıl 4 yıl önce (13.06.2009, 11:10)

mesut beyin paolo simoniye gonderdigi mailin tercumesi
simonini paramotors bilgi isteği

Merhaba,

Türkiye'de bir durum .. hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum

Bir üç tekerli bisiklet üreticisi o tek üç tekerlekli bisikletle gezmek paramotor + + (2500 TL) Türkiye için .. 1175 Euro nakliye satıyor diyor çift 1300E ilgili

Ve çünkü Ukrayna yılında trikes üretmek fiyatı çok düşük olduğunu söylüyor. Ukrayna ve ucuz bir ülke olduğunu ..

Ve onun trikes bir parçası .. olarak katalog için motorlar gösterir

Benim fikrime göre; onu eğer gerçek oldu .. motor az 500 € vermeli

Onun web sayfası www.paramotorhobby.com olduğunu

Eki bulunan listede Onun ürünleri.

Pls eğer fiyat ya da değil .. mümkündür bana haber Böyle Ukrayna de satıcısı ya da Ukrayna ya da bir üç tekerli bisiklet üreticisi için motor vermek yapmalıyım. Hakkında o Pls haberdar bir halklar karşılığı veya değil .. yakalamak için üçkâğıtçılık

Merakla Cevap Bekliyor
Çok teşekkür ederim

Mesut ALBAYRAK