AYPD Üzerine

Yamacparaşütü ile ilgili genel konuları buraya yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
tempus
Ad Soyad: Mevlut Karadeniz
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

AYPD Üzerine

Mesaj #1 gönderen tempus » 1 on yıl 7 yıl önce (10.06.2006, 16:18)

Ben Ankara Yamaç Paraşütçüleri Derneği üyesiyim. Elimden geldiği kadarı ile tüm seminer ve toplatılarına katılmaya çalışıyorum. Salı günü Turizm Bakanlığı önünde AYPD başkanı Yılmaz Açıkgöz'le AYPD üzerine kısaca görüştük. Bana Ankaralı yamaçparaşütü sevenlerinin ilgisizliginden ve aidat toplamaktaki zorluklardan söz etti. Gerçekten AYPD kurulduğu günden beri çok az sayıdaki arkadaşımızın fedakarlıkları ile bugüne kadar gelebilmiştir. Daha dogru dürüst bir dernek ofisimiz bile yok. Gerçekten Ankaralı yamaçparaşütü sporu yapan arkadaşlarımız zorluklarla kurulan bu dernege yeterli ilgiyi göstermemektedir. Bazen bir kaç arkadaşımız gurupta Ankaralı yamaç paraşütçülerini gaza getirecek mesajlar atıyor fakat Ankara daki potansiyelin yüzde birinin bile kılı kıpırdamamış anlaşılan. YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE YELKENKANAT FERDERASYONU nun eylül ayında kurulacağı müjdesini aldık. Böyle bir zaman da AYPD nin önemi daha da artmaktadır. AYPD ye ilgi neden az, neden yeterli ilgi gösterilmiyor ? az sayıdaki arkadaşımızın iyi niyet çabaları ile varlığını sürdürmeye çalışan AYPD için neler yapabiliriz. Ankaradaki tüm yamaç paraşütü sevenlerini ve pilotlarını bu tartışmaya davet ediyorum. AYPD yi canlandıralim
herkese kazasız uçuşlar

Kullanıcı avatarı
ORKO
Ad Soyad: Mehmet Gönüllü
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ORKO » 1 on yıl 7 yıl önce (10.06.2006, 17:27)

mevlüt bey merabalar, yazıyı okuyunca üzüldüm hakkaten, :shock: genede siz sağduyunuzu kaybetmeyin, herşeyin bir çözümü vardır,
gerçi olayın tam içeriğini bilmeden yazıyoruz ama aşa yukarı ne olduğu belli konunun...

size ve diğer destek veren kulüp üyelerinize kolay gelsin, iyi uçuşlar...

şahsi uçucu: m. gönüllü ;)

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 7 yıl önce (10.06.2006, 17:57)

Gerçekten haklısınız başta biz Ankara lı pilotlar olarak kayıt yaptırmamız gerekirken bir türlü formu getirip teslim edemedim. Doldurdum fakat evde yatıyor form :) özür diliyorum biraz üşengeçliğimden oldu Yılmaz ı gördüğüm en kısa zamanda formu teslim etcem ve üye olcam.

winds
Ad Soyad: Özkan Dedekargınoğlu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen winds » 1 on yıl 7 yıl önce (10.06.2006, 22:58)

üye aidatı nekadar öğrenci indirimi yapıyomusunuz :D şaka bi yana yp yapanların büyük çoğunluğu öğrenci kesimi, onlarda vizeydi finaldi derken seneyi bitirip yazında tatil felan hesabına giriyo böyle oluncada Ankara da dernek toplantıları az sayıda katılımcı ile gerçekleşiyo bence 8)
siz ne dersiniz ...