tire kalkış alanları transport hizmeti hakkında duyurudur

Uçuş Bölgeleri Hakkındaki konular,yeni uçus bölgeleri...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
m.bayrakci
Ad Soyad: Murat Bayrakçı
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen m.bayrakci » 1 on yıl 1 yıl önce (03.09.2012, 20:55)

****tire kalkış alanları transport hizmeti hakkında duyurudur****

tire güme dağı transport hizmeti konusunda standart sağlanmıştır.

* iniş alanı-1050m'ye kalkış alanına kadar 1 sefer ücreti araç başına 60 tl'dir.

* standart ulaşım dışındaki ilave mesafeler için ekstra ödeme yapılacaktır.
* tepeye çıkış için standart başlangıç yeri tire yeni sanayi iniş alanı yada itfaiye meydanı( nakliye durak yeri)'dır. bunun dışındaki yerler için nakliyeci mehmet bey'le görüşülebilir. tavsiye ettiğim yer tire iniş alanı büfe yanıdır. hem de büfeden ihtiyaçlar gölgeli mesirelik yerde rahatlıkla karşılanır ve dinlenilir.

durum netliğe kavuşmuştur. hayırlı uğurlu olsun. türkiye'mizin tüm yamaç paraşütü pilotu arkadaş ve dostlarıma tire'de keyifli, verimli uçuşlar dilerim.

transport iletişim bilgileri
melek nakliyat
mehmet sadık fışkın
cep: 05056963481 - 05355730699

murat bayrakçı

Kullanıcı avatarı
bartsay
Ad Soyad: Bartuğ Sayın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen bartsay » 1 on yıl 1 yıl önce (03.09.2012, 23:22)

Çok iyi olmuş.
Araç bekleme geldi gelmedi derdi olmadan gittiğiniz yerde standart hizmet bulunması iibişe
Darısı diğer gözde noktaların başına

Kullanıcı avatarı
m.bayrakci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen m.bayrakci » 1 on yıl 1 yıl önce (03.09.2012, 23:51)

elimden geleni yapmaya çalışıyorum bartuğ'cum. sağolsun nakliyeci arkadaşta uyumlu bir kişi. sistem otursun, hem uçan hem de nakliyeci arkadaş karşılıklı güven duygusu içinde yaptığından verim ve keyif alsın. bu işten hiç bir maddi beklentim yok. sadece istikrar ve düzen sağlama misyonu gözetiyorum. transport olayında herkes telefonu kaldırınca tak diye anlaşılan saat ve yerde hizmetine ulaşsın istiyorum. hizmeti veren arkadaşta yaptığı işten elde ettiği kazançtan mutlu olsun istiyorum. tüm camiaya selamlar..

qriss
Ad Soyad: Yiğit Bilgiç
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen qriss » 1 on yıl 1 yıl önce (04.09.2012, 00:13)

Murat bey, araclar kac kişilik kişi başı ne düşer diye merak ediyorum 2011 kangoo ile o tepeleri cıkıyoruz araba haşat oluyor :D

Kullanıcı avatarı
m.bayrakci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen m.bayrakci » 1 on yıl 1 yıl önce (04.09.2012, 00:17)

araç BMC kamyonet. geçenlerde 10 kişilik manisa ekibi tire 1050 m take off'a çıktılar.. çıkanlar çıkış gideri olan 60TL'yi aralarında bölüşecekler..

Kullanıcı avatarı
m.bayrakci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen m.bayrakci » 1 on yıl 1 yıl önce (19.10.2012, 15:04)

‎****tire kalkış alanları transport hizmeti hakkında duyurudur****

* son gelen mazot zamları nedeniyle transport hizmetinde ücret güncellemesi yapılmıştır.

* tire güme dağı transport hizmeti konusunda standart sağlanmıştır.

* iniş alanı-800m-1050m'ye kalkış alanına kadar 1 sefer ücreti araç başına 80 tl'dir. (bu ücret katılımcılar tarafından bölüşülecektir.)

* standart ulaşım dışındaki ilave mesafeler için ekstra ödeme yapılacaktır.

* tepeye çıkış için standart başlangıç yeri tire yeni sanayi iniş alanı ya da yeni adliye sarayı önü( nakliye durak yeri)'dür. bunun dışındaki yerler için nakliyeci mehmet bey'le görüşülebilir.

* tavsiye ettiğim yer tire iniş alanı büfe yanıdır. hem büfeden ihtiyaçlar karşılanır hem de gölgeli mesirelik yerde rahatlıkla sohbet ve dinlenme imkanı sağlanmış olur.

* tire'ye özellikle ilk kez gelen arkadaşlara tire köftesi yemelerini önemle hatırlatırım. eşsiz lezzetlerden biridir. nereden yenileceğini mehmet bey size tarif edecektir, hatta götürecektir.

* nakliyeci arkadaşımız mehmet beyin iletişim bilgilerini aşağıda belirttim. cep numaralarını telefonlarınıza kaydediniz. kendisi işte olsa dahi yerine başka bir araç ayarlayarak pilotlarımızın ulaşım ihtiyacının karşılanmasında titizlikle yardımda bulunacaktır.

* türkiye'mizin her yerinden gelecek yamaç paraşütü sevdalısı tüm arkadaş ve dostlarıma, tire'de keyifli,eğlenceli ve başarılı uçuşlar dilerim.

transport iletişim bilgileri
melek nakliyat
mehmet sadık fışkın
cep: 05056963481 - 05355730699

murat bayrakçı