Uçuş tepemizle ilgili yardımınıza ihtiyacımız var

Uçuş Bölgeleri Hakkındaki konular,yeni uçus bölgeleri...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
tesviyeci
Ad Soyad: Ali Demir
Aldığı Beğeni: 3 / 0
Pilot Menüsü: 

Uçuş tepemizle ilgili yardımınıza ihtiyacımız var

Mesaj #1 gönderen tesviyeci » 8 yıl 9 ay önce (03.06.2015, 21:52)

Merhaba Arkadaşlar;
Maalesef kötü bir haber aldım. Konya'da iki uçuş tepemizden biri olan Seçme Takeof pistimiz tehlikede. Bir müteahhit in orada taş ocağı açmak için izin almaya çalıştığını öğrendim. Köylüler buna engel olmak için uğraşıyorlar. Ankara'ya verilmek üzere bir dilekçe hazırlayıp kendi çaplarında imza kampanyası başlatmışlar. Bizden de destek istiyorlar.

Bu konuda köy muhtarı ile yaptığım görüşmelerde aldığımız karara göre imza kampanyası yerine e posta kampanyası yapmaya karar verdik maden işleri genel müdürlüğüne olabildiğinde çok e posta atalım lütfen kayıtsız kalmayalım arkadaşlar. Ben bir e posta örneği hazırladım elbette aynısı olmak zorunda değil hatta kalemi bende daha iyi olan arkadaşlar daha iyisini de yazabilirler. ama pratik olması açısında ben kendi yazdığım e postayı paylaşıyorum isteyen bunu kopyalayıp gönderir isteyende kendisi yeni bir e posta yazar. Kopyala yapşıtır yapacak arkadaşlar dilekçenin altına isim soy isim eklerlerse daha iyi olur.
Maden işleri genel müdürlüğünün e posta adresi
[email protected]
Maden İşleri Genel Müdürlüğüne
Ankara
Konya İlimiz Çumra İlçesine bağlı Seçme köyü arazisinde yapılması planlanan Taş ocağı Projesi, Ülkemizde son derece kısıtlı olan Havacılık faaliyetlerine uygun yerler arasında yer alan tepemizi son derece kötü etkilemektedir. Söz konusu yerde her yıl onlarca gencimiz havacılıkla tanışmakta ve bu spora gönül vererek hem kötü alışkanlıklardan uzaklaşmakta hemde ülkemiz havacılığına katkıda bulunmaktadırlar.
Ayrıca söz konusu bölge gerek tarım alanları gerek kültürümüz gerekse de yaban hayatı açısından neredeyse el değmemiş bir eko sistemi bünyesinde barındırmaktadır.
Bu bölgede yukarıda saydığım hassasiyetleri bünyesinde barındırmadığı halde taş ocağı olmaya son derece uygun çok yer olmasına rağmen bu ocağın burada açılmasına göz yummak en hafif ifade ile bu değerlere yapılmış bir kötülük olacaktır.
Siz büyüklerimizin bu hassasiyetlere kayıtsız kalmayacağınızı ümit ediyorum ve bu ocağın burada açılmaması hususunda;
Gereğini bilgilerinize arz ederim

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN KAYITSIZ KALMAYIN..

Kullanıcı avatarı
marxus
Ad Soyad: Özgür Çiftçi
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen marxus » 8 yıl 9 ay önce (03.06.2015, 22:57)

Ali abi;
mailini gönderdim dilekçe de gönderelim dersen bilgileri ilet birde dilekçe yazarız çorbada tuzumuz bulunsun
selamlar saygılar

Kullanıcı avatarı
tesviyeci
Ad Soyad: Ali Demir
Aldığı Beğeni: 3 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen tesviyeci » 8 yıl 9 ay önce (03.06.2015, 23:41)

Eyvallah Özgür;