konuyla alakalı yada bilgisi olanlardan cvp bekliyorum

Uçuş Bölgeleri Hakkındaki konular,yeni uçus bölgeleri...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
huzzik
Ad Soyad: Salih ÜNLÜTÜRK
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

konuyla alakalı yada bilgisi olanlardan cvp bekliyorum

Mesaj #1 gönderen huzzik » 1 on yıl 6 yıl önce (24.04.2007, 14:07)

arkadaşlar aydın merkezde oturuyorum yamaç paraşütü yaptığımız için bağzı bölgelerde çadır kuruyoruz ama aydın ve çevresinde trekkıng yapılabilecek gece çadırla konaklayabilecek ve sabah tekrar yürüyüşe başalayabileceğimiz güzel bir rota arıyoruz bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı aydın çevresinde muğla denizli izmir olabilir.

başka sitelerden biraz cvp buldum bizim foruma biraz küstüğüm için paylaşmıcam :D

Kullanıcı avatarı
sitkiozbasli
Ad Soyad: Sıtkı Özbaşlı
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen sitkiozbasli » 1 on yıl 6 yıl önce (28.04.2007, 12:37)

salih güzelçamlı milliparkında hem doga yürüyüşü hemçok güzel orman iklimi ve dünyada pek bulunmıyan bitki örtüsüyleçok özel bir yerdir . manzarasıylada çok muhteşem ayaklarının altında çamlar önünde çok temiz bir deniz karşında samos adası ve zirveden uçmak için 1000 mt.lik bir kalkış daha ne istiyorsun .bu arada yaban atları yaban danalarını domuzları ve belkide anadolu parsınıbile fotograflama şansınız bile olur .zirveden de aşagı inmen kanatların sayesinde keyifli olmaz mı.bu arada buradan uçma şansını aydın dan ergin ferdi engine ve uyguna da nasip oldu çok özel bir yer .kamp atmak için de çok uygun hadi arkadaşlar daglar bizi bekliyor.

Kullanıcı avatarı
vedatok
Ad Soyad: Vedat Okur
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen vedatok » 1 on yıl 6 yıl önce (28.04.2007, 14:22)

merhaba salih kardeş
ören(keramos)milas ta trekkıng ve aynı zamanda yamaç paraşüt uçuşu yapabilecegin hatta kaya tırmanışı dahi yapabilecegin doga harikası cennet ören sizleri kucaklamayı bekliyor detaylı bilgi için www.ceramosparagliding.com ziyaret etmeni tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
huzzik
Ad Soyad: Salih ÜNLÜTÜRK
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen huzzik » 1 on yıl 6 yıl önce (29.04.2007, 22:44)

çok teşekkürler siteyi ziyaret ettim sıtkı abi inş. ordada yürüyecez bizim elemanlar zaten uçmadık yer bırakmıcaklar gerçi ferdi çalıştığından pek yüzünüde göremez olduk ama :D oradan uçacak hale geldiğimde kimse tutamaz tabii