Kaz Dağları ?

Uçuş Bölgeleri Hakkındaki konular,yeni uçus bölgeleri...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
xxferit
Ad Soyad: Feridun
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Kaz Dağları ?

Mesaj #21 gönderen xxferit » 3 yıl 2 hafta önce (07.03.2021, 18:11)

ads yazdı:Ayrıca Edremit'den arkadaşlar varsa tanışmak isterim.
hocam bende başlamak istiyorum, Edremit te ikamet ediyorum. Eğitim için tavsiyenizi almak isterim.

Kullanıcı avatarı
xxferit
Pilot Menüsü: 

Kaz Dağları ?

Mesaj #22 gönderen xxferit » 3 yıl 2 hafta önce (07.03.2021, 18:16)

imamoğlu yazdı:
ads yazdı:Çok güzel görüntüler harika bir paylaşım olmuş.Ben Edremit'te yaşıyorum P2 kursunu bitirdim ve THK onaylı belgemi aldım.Uçuş tecrübem yok kanat almak için uğraşıyorum.Alır almaz sizinle irtibata geçmek tecrübelerinizden faydalanmak ve beraber uçmak isterim.Şimdilik iyi uçuşlar görüşmek üzere.

Merhaba, yenice çok uzak değil, kanat almadan da gel tanışır, istişare eder birbirimize yol gösteririz

Hocam bu spora aşırı derecede ilgim var, Edremit te ikamet ediyorum. bir sonraki uçuşunuzda eşlik edebilirmiyim. Haber vermeniz için numaramı bırakıyorum.şimdiden tşkler. 05052293488

Kullanıcı avatarı
imamoğlu
Ad Soyad: halil kökay
Aldığı Beğeni: 12 / 0
Pilot Menüsü: 

Kaz Dağları ?

Mesaj #23 gönderen imamoğlu » 3 yıl 2 hafta önce (08.03.2021, 21:54)

xxferit yazdı:Hocam bu spora aşırı derecede ilgim var, Edremit te ikamet ediyorum. bir sonraki uçuşunuzda eşlik edebilirmiyim. Haber vermeniz için numaramı bırakıyorum.şimdiden tşkler. 05052293488

Merhaba, bu aralar malum süreçten dolayı sağlıklı bir uçuş programı yapamıyoruz maalesef. Geçenlerde uzunca bir aradan sonra günübirlik bir karar alıp bir kaç arkadaş uçtuk, ama yine de arkadaşlarla en azından bir gün öncesinden bir uçuş programı yaparsak size haber veririm.

Kullanıcı avatarı
xxferit
Pilot Menüsü: 

Kaz Dağları ?

Mesaj #24 gönderen xxferit » 3 yıl 2 hafta önce (09.03.2021, 23:00)

imamoğlu yazdı:
xxferit yazdı:Hocam bu spora aşırı derecede ilgim var, Edremit te ikamet ediyorum. bir sonraki uçuşunuzda eşlik edebilirmiyim. Haber vermeniz için numaramı bırakıyorum.şimdiden tşkler. 05052293488

Merhaba, bu aralar malum süreçten dolayı sağlıklı bir uçuş programı yapamıyoruz maalesef. Geçenlerde uzunca bir aradan sonra günübirlik bir karar alıp bir kaç arkadaş uçtuk, ama yine de arkadaşlarla en azından bir gün öncesinden bir uçuş programı yaparsak size haber veririm.

Çok teşekkür ediyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum.