hafta sonu ören

Uçuş Bölgeleri Hakkındaki konular,yeni uçus bölgeleri...

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
OSMAN
Ad Soyad: Osman Yavuz
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

hafta sonu ören

Mesaj #1 gönderen OSMAN » 1 on yıl 7 yıl önce (20.07.2006, 01:01)

arkadaşlar hafta sonunu örende gecirdik hava cok güzeldi tv 8 örenin tanıtımıyla ilgili program yapıyordu bizde orada bulundugumuzdan bizim görüntüleride aldılar
örende cok güzel uçuşlar yaptık sıv tekrarladık yanlız örende bir abimiz varki onu tanımalısınız vedat okur tek başına örenin tanıtmaya karar almış ve bunu yapabiliyor hiç bir testek almadan tamamen kendi cabalarıyla ve cok sıcak kanlı tepeye ulaşımımızı saglamakla ucuş hazırlıgımızla ve herşeyimizle ugraşan vedat abi ve medeni beye teşkkeür ediyoruz
bizler öreni cok begendik herşeyin ucuz olması ve tatili tam anlamıyla yaşabilmeniz icin mükenmel bir yer sabahtan akşama kadar ucuş yaparak gecirdigimiz günün sonunda denize girmek mükenmel oluyor ayrıca keremos otelde konakladık herkes cok sıcak kanlı
bence herkesin gidip öreni görmesi lazım diye düşündüm helede vedat abi ve medeni beyle tanışmalı tatilin tadı orada cıkar
vallaha yazacak o kadar cok şey varki ne bileyim uzun lafın kısası
bu iş yapıyorsak birkerede olsa örene ugrayın derim
vedat abi ve medeni herşey cok güzeldi ben ve ekip arkadaşlarım cok memnun olduk bizleri mahcup ettiniz bizlerde sizi erzincana bekliyoruz teşekkürler
Dosya ekleri
ören sıv (112).jpg
ören sıv (37).jpg
ören sıv (93).jpg

vesile
Ad Soyad: Vesile Korucu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen vesile » 1 on yıl 7 yıl önce (21.07.2006, 11:51)

selam osman bey;
hafta sonu örendeki ziyaretinizi biliyorum. bende oradaydım. tanışmışdık. sizin take off da ilk uçuşunuzda bizde oradaydık. ben medeni ve vedat hocanın öğrencisiyim. aşk olsun kanatlarınız sermede yardımcı olmuştum bende bana bir teşekkür bile etmemişsiniz :D işin şakası bu tabiki. her zaman bekleriz ve herkesi bekleriz. iyi uçuşlar....

Kullanıcı avatarı
OSMAN
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen OSMAN » 1 on yıl 7 yıl önce (21.07.2006, 21:22)

telaşımızdan ve yol yorgunlugumuzdan dolayı sizden özür diliyorum tabiki sizin emeginizede saygı duyuyoruz teşekürler bizde sizleri aramızda görmekten mutlu oluruz umarım bizi bagışlarsınız

Kullanıcı avatarı
vedatok
Ad Soyad: Vedat Okur
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen vedatok » 1 on yıl 7 yıl önce (27.07.2006, 12:21)

selam dostlar...!!!!!!!!!
butun anlattıklarınız sizlerin kendi güzellikleriniz.yamac sever dostlarımızı buradan mutlu ayrılır gormek inanın bizleri dha mutlu kılıyor.osman kardeşim sen ve diger arkadaşlarada teşekkürler tekrar görüşmek ümüdiyle

Kullanıcı avatarı
OSMAN
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen OSMAN » 1 on yıl 7 yıl önce (27.07.2006, 19:35)

vedat abi cok iyi bir kalbinin yanısıra cokta mütevazi oluyorsun gercekten emeklerinin karşısında ezilmedik degil ama inşallah tekrar görüşecegiz erzincana ne zaman istersen buyur gel arkadaşlarıda bekleriz ayrıca tek başına özveriyle calışman bizleri hırslandırdı
sana kazasız bol termikli ucuşlar diliyorum herşey icin sagol eline saglık