Yönetici Arkadaş Dalga mı Geçiyorsun ?

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
HeRCaiKraL
Ad Soyad: Veysel İpek
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Yönetici Arkadaş Dalga mı Geçiyorsun ?

Mesaj #1 gönderen HeRCaiKraL » 9 yıl 2 hafta önce (09.03.2015, 16:10)

Dün Proforma Faturalarla ilgili konu açtım, sabah cevap gelmiş mi bakmak için girdiğimde konunun silindiğini farkettim. Şimdi sorarım işlemi yapan arkadaşa:

-Neden silindi?
- Çok sakıncalı bir durumsa öncesi/sonrası uyarılmam gerekmez miydi ?
Acil cevap lütfen...
Dosya ekleri
dsadwAdsız.png

Kullanıcı avatarı
cincir
Ad Soyad: Güngör Şen
:
Moderatör
Aldığı Beğeni: 11 / 2
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Re: Yönetici Arkadaş Dalga mı Geçiyorsun ?

Mesaj #2 gönderen cincir » 9 yıl 2 hafta önce (09.03.2015, 17:03)

HeRCaiKraL yazdı:Dün Proforma Faturalarla ilgili konu açtım, sabah cevap gelmiş mi bakmak için girdiğimde konunun silindiğini farkettim. Şimdi sorarım işlemi yapan arkadaşa:

-Neden silindi?
- Çok sakıncalı bir durumsa öncesi/sonrası uyarılmam gerekmez miydi ?
Acil cevap lütfen...

Öncelikle başlıktaki soruya cevap vereyim: Tabii ki dalga geçmiyoruz,estağfurullah.

Havacılıkla ilgisi olmayan mesajlar silinmektedir.
Sakıncalı olması gerekmiyor,havacılıkla ilgisinin olmaması silinmesi için yeterlidir. Uyarı yapmıyoruz;beklenen sizin forum kurallarını okuyup buraya kaydolduğunuzu bilmeniz ve kurallara uymanızdır.
Aşağıdaki linkten forum kurallarını (4. madde sizin sorunuzla ilgili) tekrar okumanızı tavsiye ederiz.

Not: Ayrıca başlık açarak değil,soldaki menüde bulunan Şikayet/İstek Bildir linkinden şikayetlerinizi bildirirseniz daha hızlı cevap alırsınız.

İyi uçuşlar dileriz.

Moderatör

Kullanıcı avatarı
HeRCaiKraL
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen HeRCaiKraL » 9 yıl 2 hafta önce (10.03.2015, 22:29)

Güngör bey maalesef resmen dalga geçiyorsunuz. Konu Serbest Kürsü kısmında açılmasına ve havacılıkla ilgili olmasına rağmen siliniyor. Yönetici olmanız size keyfi tutum hakkı doğurmuyor. Sadece 4. maddeyi değil, tümünü gözden geçirmeme rağmen aykırı davrandığım tek bir madde bile yok. Sizlere kıymet veriyoruz, sizler de bizlere vermelisiniz...

Selamlar.

Kullanıcı avatarı
cincir
:
Moderatör
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen cincir » 9 yıl 2 hafta önce (10.03.2015, 23:04)

Veysel Bey proforma faturanın havacılıkla ilgisi nedir? Attığınız mesaj aynen aşağıdadır.

HeRCaiKraL yazdı:Arkadaşlar merhaba. Forumun altını üstüne getirdim ama Proforma Fatura örneği bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden yada mailden iletişime geçebilir mi acaba...

mail: [email protected]

Kullanıcı avatarı
HeRCaiKraL
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen HeRCaiKraL » 9 yıl 2 hafta önce (10.03.2015, 23:15)

İşte tam da budur..
ymcbayraktar yazdı: ...
Proje içerisine koymak üzere Bu malzemelerin Proforma faturası gerekmektedir Delear arkadaşlardan en geç yarına yani 2 aralık perş gününe kadar Turhal kaymakamlığı köylere hizmet götürme birliği adına kesilmiş Proforma faturalarını benim özel mailime göndermeleri rica olunur
... bşk

Havacılıkla ilgisi ise, yarın öbür gün başka kulüpler proje sunacağı takdirde forumdan istifade edebilecek, örneğine yada nasıl alabileceğine ulaşacak; bu sayede ypforumda nispeten amacına ulaşmış olacaktır. İlla her cümlenin içinde "havacılık" mı geçmesi lazım Güngör bey ?

Kullanıcı avatarı
cincir
:
Moderatör
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen cincir » 9 yıl 2 hafta önce (10.03.2015, 23:48)

Açıklayıcı bilgi yazmanız yeterliydi. Aşağıdaki linkte mesajınızı görebilirsiniz.

Kolay gelsin.

http://www.ypforum.com/viewtopic.php?t=16087

Kullanıcı avatarı
HeRCaiKraL
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen HeRCaiKraL » 9 yıl 2 hafta önce (11.03.2015, 00:01)

Keşke küçük bir uyarıda bulunsaydınız.. Neyse, çok teşekkür ederim yinede. Keyifli forumlar...