YpForum Yenilendi

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Re: YpForum Yenilendi

Mesaj #21 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 19:35)

@HeredaS şuan sayfalamayı koydum, birde yukarı aldım sanki orda daha kullanışlı olacak gibi.
Son konular kısmını ayrı bir sayfaya alıp 10 yerine eskisi gibi 50 vb bir sayıda konu gelecek şekilde ayarlamaya çalışıyorum. Yani tıpki eski tüm konular gibi, yakında onuda yayına alırız eğer bir akslik çıkmazsa.

Kullanıcı avatarı
SULUMANDELTA
Ad Soyad: Suleyman Torolgu
Aldığı Beğeni: 4 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen SULUMANDELTA » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 19:51)

anlatamadimki; oncelikle Emege saygi, tesekkurler
ancak elestiri yapmazsak kotuluk etmis oluruz;
her girisimde sifre istiyor, eski sistemde bu yoktu. heryerden foruma rahatlikla gozatabiliyordum. simdi herkes facebook ta. forumlara pek girilmiyor zaten. en azindan eski sayfanin pratikligi vardi. eskiden 2 gozatip kapatabiliyordum. simdi aciyorum bisey bakamadan geri kapatiyorum sifre istiyor diye
zaman zaman tabletten, pcden, telefondan, sirketten, evden firsat buldukca rahatlikla bakabildigim foruma simdi girmek iskence oldu. heryerden sifre yazamamki
benim demek istedigim forum eskisi gibi pat diye acilsin, enazindan okuyabilelim yeni mesajlari. okumak iskence olmasin, onemli bir konu oldugunda girer mesaj yazariz

Kullanıcı avatarı
SULUMANDELTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen SULUMANDELTA » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 19:58)

eski forumda sol tarafta ``tum konular`` diye ``tag`` vardi. ona basinca son zamanlarda gonderilmis tum mesajlari gorebiliyorudm. heryerden merak ettikce bakip bakip inceliyordum. sirayla inceliyordum. simdi o ozellik yok.

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 19:58)

@SULUMANDELTA, yorumunuz için teşekkürler, tabiki eleştiri yapılacak bunda hiçbir sakınca yok hatta memnun oluruz.
Her girişte şifre sorması için çözümü anlatayım. Aşağıdaki resme tıklayıp büyüterek 1. ve 2. adım şeklinde gördüğünüz kısımları yaparsanız tekrar şifre sormayacaktır. 2. adımdaki Beni Hatırla tıklanması gerekiyor yani önemli olan nokta orası.

Screenshot_2.png

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 19:59)

Tüm konular özelliği için dediğim gibi çalışmaya devam ediyoruz, o özelliği tekrar aktif etmeye çalışıyoruz.

Kullanıcı avatarı
dorarara
Ad Soyad: Dora Göksal
:
Yarışma Pilotu 300+ Club
Aldığı Beğeni: 18 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #26 gönderen dorarara » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 20:02)

Elinize sağlık.

Paragliding Forum'daki artı ve eksi oylama özelliğini getirmemiz mümkün mü?
Dosya ekleri
post_karma.jpg
post_karma.jpg (13.87 KiB) 12016 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #27 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 20:07)

@dorarara evet o özelliğe benzer bir özellik ekledik aslında ama pasifleştirdim şimdi, bizimkinin tek farkı direk avatarın altında pgforumdaki gibi Pozitif ve Negatif i ayrı ayrı göstermiyor toplayıp gösteriyor. Yani 5 kez + 3 kez - puan verildiyse toplam 2 yazıyor. Ama üstüne tıklayınca veya o kişinin profilinde detaylı olarak ayrı ayrı gösteriliyor. Şimdi Aktif ettim tekrar o özelliği, belki pgforumdaki gibi ayrı ayrı gösterimini de sağlarız sonra.

Kullanıcı avatarı
SULUMANDELTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #28 gönderen SULUMANDELTA » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 20:10)

anlatamadim yine;
istanbul` a gittim, kuzenimin bilgisayarindan baktim ama sifremi hatirlamiyorum. heryere sifre goturemiyorum. her platforma da sifre kaydedemiyorum. ya da isyerindeki bilgisayara sifre kaydetmek istemiyorum ama yeni konulara ve yeni mesajlara gozatabiliyordum eskiden. eve gidincede ilgimi ceken konuya yazabiliyordum. internet cafe`de sifre girmek istemem mesela, ama gidecek olursam konulara bi goz atip okumak isterim. bunu demek istiyorum

enazindan eskisi gibi heryerde yeni mesajlari okuyabilsek, eve donusumde ilgimi ceken konulara mesaj yazabilirdim, ya da ozel mesaj kullanabilirdim

ben size faydali olmaya calisiyorum yoksa sikayet ettigim yok. sikayet etsem bile size iyilik etmis olurum.
o kadar ugrasmissiniz Emek vermissiniz, tesekkurler, ancak eski sistemin bazi avantajlari vardi. mesela ozel mesaj gonderilenler ve ulasanlar kutusu ayriydi. bu cok guzel bir code`lamaydi

PaRaDoX yazdı:@SULUMANDELTA, yorumunuz için teşekkürler, tabiki eleştiri yapılacak bunda hiçbir sakınca yok hatta memnun oluruz.
Her girişte şifre sorması için çözümü anlatayım. Aşağıdaki resme tıklayıp büyüterek 1. ve 2. adım şeklinde gördüğünüz kısımları yaparsanız tekrar şifre sormayacaktır.

Screenshot_2.png

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #29 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 20:16)

Anladım son konular kısmı tekrar aktif olunca o sorununuz çözülecek.

Özel mesajda aynı mantık devam ediyor sadece adı değişti. Şuan Giden ama henüz ulaşmayanlar Giden kutusunda, Ulaşanlar Gönderilenler kutusunda duruyor. Tıpkı Office Outlook daki mantık gibi. Hatta yine outlookdaki gibi şu kişiden veya şu konuda gelen mesajı şu klasöre taşı gibi kurallarda tanımlayabiliyorsunuz.

SULUMANDELTA yazdı:anlatamadim yine;
istanbul` a gittim, kuzenimin bilgisayarindan baktim ama sifremi hatirlamiyorum. heryere sifre goturemiyorum. her platforma da sifre kaydedemiyorum. ya da isyerindeki bilgisayara sifre kaydetmek istemiyorum ama yeni konulara ve yeni mesajlara gozatabiliyordum eskiden. eve gidincede ilgimi ceken konuya yazabiliyordum. internet cafe`de sifre girmek istemem mesela, ama gidecek olursam konulara bi goz atip okumak isterim. bunu demek istiyorum

enazindan eskisi gibi heryerde yeni mesajlari okuyabilsek, eve donusumde ilgimi ceken konulara mesaj yazabilirdim, ya da ozel mesaj kullanabilirdim

ben size faydali olmaya calisiyorum yoksa sikayet ettigim yok. sikayet etsem bile size iyilik etmis olurum.
o kadar ugrasmissiniz Emek vermissiniz, tesekkurler, ancak eski sistemin bazi avantajlari vardi. mesela ozel mesaj gonderilenler ve ulasanlar kutusu ayriydi. bu cok guzel bir code`lamaydi

PaRaDoX yazdı:@SULUMANDELTA, yorumunuz için teşekkürler, tabiki eleştiri yapılacak bunda hiçbir sakınca yok hatta memnun oluruz.
Her girişte şifre sorması için çözümü anlatayım. Aşağıdaki resme tıklayıp büyüterek 1. ve 2. adım şeklinde gördüğünüz kısımları yaparsanız tekrar şifre sormayacaktır.

Screenshot_2.png

Kullanıcı avatarı
dorarara
Ad Soyad: Dora Göksal
:
Yarışma Pilotu 300+ Club
Aldığı Beğeni: 18 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #30 gönderen dorarara » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 20:17)

Aslında benim bahsetmeye çalıştığım kişi puanı değil, gönderi puanı. Ekte göründüğü gibi, artı ve eksilerin ayrı ayrı bulunması da, insanların o gönderiye ne oranda katılıp katılmadığını görmemiz açısından önemli.

Tekrar elinize sağlık, kolaylıklar.

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #31 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 20:25)

Evet pgforum da da her gönderiden gelen puanlar da kişinin toplam puanını gösteriyor. Yani hem gönderinin bir puanı var hemde tüm gönderilerden alınan puanlarda o kişide görünüyor, bencede çok mantıklı, şuanki sistem de aynı mantıkda çalışıyor tek eksiği gösterim şekli. Onu tekrar pasif yapıp üstünde çalışmaya devam edeceğim.

dorarara yazdı:Aslında benim bahsetmeye çalıştığım kişi puanı değil, gönderi puanı. Ekte göründüğü gibi, artı ve eksilerin ayrı ayrı bulunması da, insanların o gönderiye ne oranda katılıp katılmadığını görmemiz açısından önemli.

Tekrar elinize sağlık, kolaylıklar.

Kullanıcı avatarı
SULUMANDELTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #32 gönderen SULUMANDELTA » 8 yıl 5 ay önce (29.09.2015, 22:23)

tamam iste bu, olmus, yapmissiniz
elaktrikler gitti o yuzden cevap yazamadim, buyuksehir calisiyorda, utanc koprusunu yikiyorlar hala; burhanettin kocamaz bir koprumu yapamaz
yarinda istanbulda olacam. bu sekilde her gittigim yerden foruma rahatlikla bakabilirim sifre girmeden
yalniz 10ar 10ar degilde eskisi gibi 50 50 olsaydi daha kullanisli olurdu
ellerinize saglik

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #33 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (30.09.2015, 08:21)

Şimdilik ana sayfada olduğu için 15 er olarak ayarladım, eskisi gibi ayrı bir sayfaya alabildiğimde eskisi gibi 50 şer olarak yapacağım.

Kullanıcı avatarı
cekcoke
Ad Soyad: Huseyin Yildiz
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 13 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #34 gönderen cekcoke » 8 yıl 5 ay önce (30.09.2015, 12:05)

admin ctrl+z yap bence.

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #35 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (30.09.2015, 13:19)

Yapıcı eleştiri ve yorumlara açığız fakat yinede kullanmak istemeyenler Alt+F4 yapabilir :)

cekcoke yazdı:admin ctrl+z yap bence.

Kullanıcı avatarı
Human capital
Ad Soyad: İbrahim Coban
Aldığı Beğeni: 88 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #36 gönderen Human capital » 8 yıl 5 ay önce (30.09.2015, 16:45)

Selamlar,
Yaptığınız yeniliklerin bir alışkanlık süresinden sonra hoşumuza gideceğini umuyorum. Sadece forumdaki aktuel konular biçiminin eskiden olduğu gibi
olmasını arzu ederim. Bu biçimi ile alış ve satış ilanları ile haberleşme ve bilgilendirme karışıp,forumun esas görevi olan pilotlar arası haberleşme ve
bilgilendirme gücünü zayıflatıyor.
İbrahim

Kullanıcı avatarı
Sahipsiz
Ad Soyad: Serkan Kurd
:
150+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 1
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #37 gönderen Sahipsiz » 8 yıl 5 ay önce (02.10.2015, 00:07)

Özellikle mobil görünümünü çok beğendim. Zannediyorum bu forumun daha sık ziyaret edilmesini sağlayacaktır. Elinize sağlık.

Tapatalk desteği mümkün mü? Böyle bir planınız var mı? İyi çalışamalar.

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #38 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (02.10.2015, 00:20)

@Sahipsiz tapatalk destegi var hatta bu mesaji tapatalkdan yaziyorum :)

Kullanıcı avatarı
sinanpaşalı
Ad Soyad: Halil Akdeniz
Aldığı Beğeni: 9 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #39 gönderen sinanpaşalı » 8 yıl 5 ay önce (02.10.2015, 06:44)

Paradox dostum Tapatalk destekli diye ana bi konu başlığı aç sabit

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
:
Yönetici
Pilot Menüsü: 

Mesaj #40 gönderen PaRaDoX » 8 yıl 5 ay önce (02.10.2015, 14:24)

@sinanpaşalı yeni özellikleri zaman zaman hatırlatacak konular açmayı düşünüyorum.
Teşekkürler.