sorun nedir

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

BUBİANKA
Ad Soyad: Cemal Tığlı
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

sorun nedir

Mesaj #1 gönderen BUBİANKA » 1 on yıl 6 yıl önce (07.04.2008, 09:57)

merhaba arkadaşlar..sanırım bu site hepimizin,dolayısıyle bu imkanı doğru kullanmak gerekir diye düşünüyorum..site yöneticilerinin defalarca uyarmalarına rağmen niçin bazı arkadaşlar israrla yanlış formatda yazıyor,niçin özele yazılacakları ortaya yazıyor hiç anlamıyorum.buna bir tepki koymak gerekiyor.sorun nedir biri çıkıp bana söylerse sevinirim..bu kadarda olmaz canım..herkese iyi uçuşlar...

Kullanıcı avatarı
ÇağlaR
Ad Soyad: Çağlar Güngelen
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ÇağlaR » 1 on yıl 6 yıl önce (07.04.2008, 21:51)

mesela buraya bu şekilde yazılacağına siz de moderatörlere yazıyı bildirebilirsiniz.. bizde konuyu değerlendirir ona göre yapılması gerekeni yaparız...

mesajın üzerindeki ünlem işaretine basarak bize raporlayabilirsiniz.

teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 6 yıl önce (07.04.2008, 22:01)

Selamlar konu açılmışken bende yazayım , ayrıca yeni bir konu açıp da durumu izah edeyim. Artık sadece mesaj değil , size gönderilen özel mesajı , veya siteye üye bir kişiyide bize raporlayabilirsiniz.
Bize bilgi iletmenin bir diğer yolu ise menüye yeni eklenen Şikayet/İstek Bildir kısmıdır. Cemal bey e yazısı için ayrıca teşekkürler , Çağlar ında dediği gibi bu tarz kurallara uymayan kişileri / mesajları bize iletebilirsiniz.

Hoşçakalın

BUBİANKA
Ad Soyad: Cemal Tığlı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen BUBİANKA » 1 on yıl 6 yıl önce (08.04.2008, 01:27)

sanırım küçük bir yanlış anlaşılma oldu,aslında iyi niyetle yapılmış bilinen bir tespitti bu ve biz site kullanıcısı arkadaşlar adına bir öz eleştiriydi.ve bunu yaparken bilerek isteyerek böyle inadına yazma gereği duymuştum..çağlar bey,sizler zaten uzun zamandır bu konuda gerekeni yapıyorsunuz;benim asıl sıkıntım buna rağmen bazı arkadaşların israrla kendilerince yazmalarıydı..onun içindir ki ben art niyetsiz olarak birilerine tepki koymak ve tepki almak adına,genele yazılmasını ve okunmasını istemiştim..ayrıca başta yücer bey olmak üzere herkese,teşekkür ederim..yaşasın demokrasi...

Kullanıcı avatarı
ÇağlaR
Ad Soyad: Çağlar Güngelen
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen ÇağlaR » 1 on yıl 6 yıl önce (09.04.2008, 00:26)

ok. o halde bu mesaj ve başlık altında gereksiz mesajların gerçekten gereksiz olduğunu ve Ali'nin de anlattığı üzere raporlama sistemimizin geliştiğini kullanıcılarımıza duyurmuş olduk( bu arada çalışmaların için teşekkür ederiz ali)... cemal beyin de vasıtası ile bu mesajı okuyan tüm kulanıcılara birkez daha hatırlatma olarak yazmak istiyorum.. amacımız bilgi paylaşımı, çokfazla gereksizliklerden kaçınalım ;)

teşekkürler....