Protesto

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
yumuk
Ad Soyad: Mustafa Yumuk
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Protesto

Mesaj #1 gönderen yumuk » 1 on yıl 5 yıl önce (30.09.2008, 20:14)

Tüm Forum yönetimini Bayramla ilgili kararından dolayı protesto ediyorum...

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 5 yıl önce (30.09.2008, 20:20)

Mustafa bey, bu yeni bir karar değil uzun zamandır böyle, daha öncede çok konuşuldu tartışıldı ve o şekilde alındı bu karar.

Hoşçakalın

Kullanıcı avatarı
mustafa çelik
Ad Soyad: Mustafa Çelik
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen mustafa çelik » 1 on yıl 5 yıl önce (30.09.2008, 23:59)

Form yöneticileri birileri rahatsız olabilir diye bu tür bir karar almış olabilirler. 600-700 yıl Anadolu topraklarında ve 3 kıtada din, irk, milliyet demeden kardeşlik duysusu içinde birbirinden rahatsız olmadan yaşayan bir toplum yapısı içindeyken şu an aynı milletten ve dinden olduğumuz halde aramıza nifak tohumu sokanlar türk, kürt, çerkez, alevi, sünni vb. zenginliklerimizi birbirine karşı birer olguymuş gibi gösterdikleri ve bizlerde bunlardan etkilendiğimiz müddetçe birileri bayram tebriginden rahatsız olur, birileri yılbaşı tebriğinden, biriler paskalya mesajından ........

Kullanıcı avatarı
ekremcvs
Ad Soyad: Ekrem Çavuş
Pilot Menüsü: 

yasaklarla nereye kadar

Mesaj #4 gönderen ekremcvs » 1 on yıl 5 yıl önce (01.10.2008, 00:05)

yasaklar nereye kadar

İbrahim Altın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen İbrahim Altın » 1 on yıl 5 yıl önce (01.10.2008, 00:06)

Mustafa Bey söylemeyi unutmuşsunuz,onu da ben ekleyeyim.Sadece bayram,yılbaşı tebriğinden rahatsız olsalar iyi, öpüp başımıza koyacağız da,bunlar bir de vakti zamanında konusunu sizin açtığınız 13 tane şehitle ilgili mesajdan da rahatsız olmuşlardı.Unuttuysanız ben hatırlatayım dedim.Güneydoğuda onlarca çatışma yaşamış ve bu çatışmada en yakın arkadaşını kaybetmiş birisi olarak ben unutmadım,unutmayacağım da.

Kullanıcı avatarı
cekirge
Ad Soyad: Hasan Özcan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen cekirge » 1 on yıl 5 yıl önce (01.10.2008, 10:41)

Ben forum kirleneceği için yasak koydular sanmıştım sadece :shock: daha da derini mi var şimdi bunun.Bence de bir başlık açılmalı ve herkes o başlık altında konuşmalıydı. Tüm forum üyelerine ÖM de gönderilebilirdi bayram tebriği olarak adminler tarafından. neyse..... :?

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 5 yıl önce (01.10.2008, 11:20)

Yapılan yorumlara her seferinde şaşırıyorum. Biz sizin kadar "derin" ve "fitne" düşünmüyoruz. Bizim bunu yasaklamamızın sebebi aslında çok basit. Daha önceden de çok yazdık. Sadece havacılık ile ilgili konulara yer verilmesini istiyoruz, bayram, yılbaşı vs derken gittikçe genel bir foruma dönecek yoksa. Daha önceden yasak değildi, bilen bilir, onuda denedik ve gördük neler olduğunu.

Bayramlarda forum olarak zaten sitenin üstüne tebrik mesajı yazıyoruz. Bu sene altına birde uyarı koyma gereği duyduk.

Çok fazla film izliyorsunuz sanırım, yakında nerdeyse bize ajan bile diyen çıkacak.

İbrahim bey bizim için yazdığınız "bunlar" tabiri için ise ayrıca ilgilenilecek.

Konu kapanmıştır, herkes özgürce fikrini yazsın diye ilk başta müdahale etmemiştik ama görünüyoki eski alışkanlıklar hiç sona ermiycek, sürekli yaptıklarımızın altından garip ve saçma şeyler aranmaya devam edilecek.

Yaptıklarımız ve camia ya kattıklarımız için, onca insana malzeme alıp satması için ortam yaratmışken, eğitim vermek isteyenlere potansiyel birsürü öğrenci bulmuşken, insanların uçuşlarını kayıt edip bunu yayınlama fırsatı sunmuşken, bir uçuş bölgesinin adını sanını kimse bilmezken forum sayesinde herkese tanıtma fırsatı sunmuşken veya şenliğin tanıtımını forumdan yapıp tüm Türkiye'deki pilotların bundan haber olmasını size sağlatmışken, birçok teknik bilgi alıp kendinizi geliştirmenizi sağlamışken bu insanlar hiç taktir mesajı yazmıyor ama forumun aldığı kararlar söz konusu olunca yerden yere vuruyorlar. Bu na ne denir acaba ? Elinizi vicdanınıza koyun.
Hoşçakalın