ypforum sitesine herkes davetlidir

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
derajan
Ad Soyad: Yusuf Biçer
Aldığı Beğeni: 2 / 2
Pilot Menüsü: 

ypforum sitesine herkes davetlidir

Mesaj #1 gönderen derajan » 1 on yıl 8 yıl önce (21.12.2005, 23:13)

arkadaşlar sizleri
bu siteyi arkaşlarınıza davet etmeniz için için bir kez daha uyarmak için bu konuyu açtım
arkdaşlar katılım bence cok düsük istatislikleri inceledim bizlerin bişeyler yapması lazım hadi herkes kulubunde cevresinde kim varsa havacı herkesi davet edelim yavfffff şimdiden teşürler

Kullanıcı avatarı
derajan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen derajan » 1 on yıl 8 yıl önce (21.12.2005, 23:14)

sitelerinizde linkleride vermeyi unutmayın reklamma devam arkşlar ben ilk calışmatı yapmaya başladım bile bir haftayayeni sitemizde yayınlayacam

Kullanıcı avatarı
ORKO
Ad Soyad: Mehmet Gönüllü
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ORKO » 1 on yıl 8 yıl önce (22.12.2005, 13:20)

arkandayız kardeş, şu bir gerçekki site yamaç paraşütü gibi gelişmekte olan bir site, ama bunu geliştirmek site sahibinin ve üyelerin yapacakları bir iştir.

O yüzden üzerimize ciddi görevler düşüyor, ne görevi düşecek diye düşünmeyin, sanal alemle normal hayat birbirine girdi, şunu kabullenmek gerekirki, sanal alem hayatımızda ciddi bir yer etti, en basitinden yamaç paraşüt pilotları şenlikleri burdan duyuruyorlar ve satılık malzemelerini sanaldan satıyorlar, irdelersek büsürü büsürü şeyler var...

sitenin reklam olayı aklıma bişey getirdi, yeni bir kanat alırsam, bir köşesine sitenin adresini iliştireyim, çünkü burda çok meraklısı var yamaç paraşütünün, yani çok izleyen oluyor, ya arkadaşlar abiler aklıma çok şeyler geliyorda(yusuf kardeş gibi) söz konusu oldukça söylüyoruz...

Anonymous
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen Anonymous » 1 on yıl 8 yıl önce (25.12.2005, 23:59)

selam y.parasut sevdalıları böyle bir site yaptıgı için paradox tebrik etmek lazım iyi ucuslar

Anonymous
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen Anonymous » 1 on yıl 8 yıl önce (26.12.2005, 17:10)

bir zamanlar çıpınan birisi vardı, bilenler iyi bilir, öle çırpınıyorduki herkez duydu onu fakat eli kolu bağlıydı, ve sadece çırpınıyordu, artık o kadar aciz değil bu şahıs...

devam abi tam gaz, yazın bana düşünceleriyle destek veren, kaan akcalar, onursan, bi tanede avusturyadan birisi vardı, ve diğer pilotlar... öpücüklerimi gönderiyorum kendilerine ;) ama özay zorluya hala kırgınım, (deşifresinden dolayı) ama bu deşifre bi yandanda iyi oldu bana çok önemli bilgilerin gelmesine sebep oldu.

Kullanıcı avatarı
derajan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen derajan » 1 on yıl 8 yıl önce (02.01.2006, 14:06)

arkaşlar bu bölüm altında sitemizi tanıtmında kulanabilecegimiz .gıf .jpg flahş animasyonları da yanınlarsak sitelerimize eklememiz daha kolay olur haydi iş başına

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 8 yıl önce (02.01.2006, 14:55)

selamlar

Resim bu olabilir sanırım.
Ben 468*60 boyutlarında banner da hazırlayım , değişik boyutlarda bi kaç reklam yaparım beğenirseniz kullanırız ;)

hoşçakalın

Kullanıcı avatarı
vedatok
Ad Soyad: Vedat Okur
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen vedatok » 1 on yıl 8 yıl önce (05.01.2006, 21:11)

merhabalar kardeşim ali..
herşeyden önce dogru çalışmalarınla biryerde çogu arkadaşımıza yol gösteriyorsun çalışmalarında başarılar dilerim.selamlar