sorunum var

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

BUBİANKA
Ad Soyad: Cemal Tığlı
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

sorunum var

Mesaj #1 gönderen BUBİANKA » 1 on yıl 4 yıl önce (26.05.2009, 10:00)

merhaba arkadaşlar..bi sorum olacakdı bilenlere...çok sevdiğim yp forumu ,sebebini hiç bilmediğim bir nedenle 15 gündür açıp kullanamıyorum...(ıp yasaklanmış olabilir mi.bi arkadaşım demişti)
iş yerinde veya başka bir arkadaşın netinde açılıyor,benim evde açılmıyor ama mozilla ile açabiliyorum yani benim evde..
rica etsem bu konuda nedir ne yapabilirim ,sorunumu nasıl kim çözebilir.beni aydınlatıp şu işi çözebilirmiyiz.canım sıkılıyor çok fena ,geçen senede olmuştu bi ara sonra bir zaman sonra kendiliğinden hallolmuştu sanırım...herkese iyi uçuşlar...ha bu arada tıkladığımda apaçi diye bir sayfa açılıyor neyse bu...teşekkür ediyorum byby...

Kullanıcı avatarı
paramedic
Ad Soyad: Serdar Güler
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen paramedic » 1 on yıl 4 yıl önce (26.05.2009, 15:29)

Kendiniz söylemişsiniz mozilla ile açabiliyorum diye, demek ki ip yasaklanmış olamaz. daha çok internet explorer ın ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. firefox ya da google chrome kullanımını sadece ypforum için değil genel olarak tavsiye ederim.