Uçuş kaydı gönderemiyorum

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

onur.yilmaz
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Uçuş kaydı gönderemiyorum

Mesaj #1 gönderen onur.yilmaz » 1 on yıl 4 yıl önce (12.12.2009, 09:27)

Mevcut kullanıcı hesabımdan 20091128s2.igc uzantılı bir uçuş kaydı göndermeye çalışıyorum. Fakat uçuş kaydı yüklendiğinde sol üst köşede pilot ismi olarak "Anonymous" yazıyor ve uçuş kaydı benim adıma kaydolmuyor. (uçuşlarım arasında göremiyorum) Bende yeni bir kullanıcı hesabı aldım test amacıyla. 3 tane uçuşumu zip dosyasına paketledim ve göndermeye çalıştım.Daha ilk gönderişimde aşağıdaki hatayı verdi.
Dosya ekleri
ucuskaydi_hatasi.png

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 4 yıl önce (12.12.2009, 13:36)

Bu uçuşların zaten kayıt edildiği hatasını veriyor. Dolayısıyla aynı uçuşu girmeye çalışıncada kabul etmiyor.

Anonymous ile kayıt olan uçuşu sizin kullanıcı adınıza taşıdım. Üye girişinde vs de bir sorun yaşamış olabilirsiniz. Forumdan çıkış yapıp ( kullanıcı menüsündeki çıkış yap linki ile ) tekrar giriş yapın.

http://www.ypforum.com/modules.php?name ... lotID=4061

Uçuşlarınız burada görünüyor şuan.
Bu mükerrer üyeliğinizi silelim eskisi ile devam edebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
onur.ehavk
Ad Soyad: Onur Yılmaz
:
100+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen onur.ehavk » 1 on yıl 4 yıl önce (16.12.2009, 23:44)

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Ali Bey. Uçuşumu doğru kullanıcı hesabıma atıp mükerrer üyelik kaydımı silmişsiniz.