Neyin skalası?

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ArifBakkaloğlu
Ad Soyad: Arif Bakkaloğlu
Aldığı Beğeni: 6 / 0
Pilot Menüsü: 

Neyin skalası?

Mesaj #1 gönderen ArifBakkaloğlu » 1 on yıl 3 yıl önce (28.07.2010, 10:47)

Yönetici arkadaş "ne nedir" başlığıyla bir konu açtım,başlığınıda kendi özgür irademle ilginç olsun insanlar bakma okuma ihtiyacı hissetsinler diye merak uyandıracak cinsten yazmayı uygun gördüm.
Niye yazarın iradesine ambargo koyuyorsunuz?Ahlaken mahsur teşkil etmedikce kelimeleri seçme müsadenize, izninize mi bağlı.Müdahale etmek değiştirmek zorundamısınız?

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Re: Neyin skalası?

Mesaj #2 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 3 yıl önce (28.07.2010, 11:40)

Merhaba

Burdan yazmak yerine bana veya diğer arkadaşlara anlatırsanız olayın ne olduğunu anlar bir müdahale edebiliriz.
Anlattığınız konuyu anlayamadım, mesajınızda bir düzeltmemi yapılmış, detayı bana özel mesaj ile iletirseniz ilgileneyim.

Hoşçakalın

ArifBakkaloğlu yazdı:Yönetici arkadaş "ne nedir" başlığıyla bir konu açtım,başlığınıda kendi özgür irademle ilginç olsun insanlar bakma okuma ihtiyacı hissetsinler diye merak uyandıracak cinsten yazmayı uygun gördüm.
Niye yazarın iradesine ambargo koyuyorsunuz?Ahlaken mahsur teşkil etmedikce kelimeleri seçme müsadenize, izninize mi bağlı.Müdahale etmek değiştirmek zorundamısınız?

Kullanıcı avatarı
ASİ
Ad Soyad: Engin Karabudak
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ASİ » 1 on yıl 3 yıl önce (28.07.2010, 11:49)

olay çok basit

arif abi "ne nedir?" diye bir konu başlığı açıp içinde rüzgar skalası vs gibi karşılaştırmalı tabloları bizimle paylaştı. daha sonra bu konu başlığı "rüzgar skalası" şeklinde değiştirilmiş. haklı olarak tepkisi ona

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 3 yıl önce (28.07.2010, 16:32)

Bu düzeltmede kötü bir niyet yok, bilgi almak amaçlı forumu ziyaret eden kişiler mesajın içeriğini başlığından anlamaktalar, başlık seçimi bu yüzden biraz önemli. Başlık belirleyici olmazsa fazladan zaman kaybederek konuya girmiş okumuş olacak. Çok büyütülecek bir şey değil diye düşünüyorum.

BUBİANKA
Ad Soyad: Cemal Tığlı
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen BUBİANKA » 1 on yıl 3 yıl önce (29.07.2010, 13:10)

Merhaba, bu konuya tarafım. Anlaşılıyor ki zaten kimsenin kötü bi niyeti yok. Örneğin, ne nedir,başlıklı yazı bende okuma merakı uyandırdı,dolayısiyle tıkladım ve yeni bişi öğrendim, bu önemlidir değil mi ? Yine benim düşünceme göre hepimiz birbirimizin düşüncelerini önemsemeliyiz. Neyse anlaştığımıza göre artık rahat rahat bi başlık açabilirim. Sağlıklı ve mutlu kalın,iyi uçuşlar dilerim.