Forum için admine bir öneri...

Forum Hakkındaki yazıları , önerilerinizi , şikayetlerinizi buraya yazabilir ve forumdaki yenilikleri buradan öğrenebilirsiniz. Forum u kullanmak hakkında destek alabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
JPPAKİN
Ad Soyad: Akın Murat
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 8 / 0
Pilot Menüsü: 

Forum için admine bir öneri...

Mesaj #1 gönderen JPPAKİN » 1 on yıl 2 yıl önce (03.11.2011, 00:09)

Ben P1 olarak bu serüven dolu spora ve bu siteye yeni katılan bir üyeyim..Öncelikle incelediğim kadarıyla Forumun düzeyli olduğunu, ve birçok ihtiyaca cevap verdiğini görüyor ve kurucularını tebrik ediyorum.

Benim bir civciv olarak naçizane bir önerim olacak. Yeni başlayan birisi olarak forum içerisinde çok sayıda temel YP teknik bilgisinin dışında terimler kullanıldığını gördüm ve bunların ne anlama geldiğini bilemediğim için belki de hayati öneme sahip bazı terimlere yabancı kaldım.

Örneğin Kaza Raporları bölümünde bir arkadaşımız "trimler" açık kaldığı için problem yaşamış. Trim ne demektir sorusunu yanıtlayacak bir "YP terimler sözlüğü" veya kelime anlamı arama motoru oluşturulabilirmi acaba,

Saygılarımla Akın MURAT.

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 2 yıl önce (23.12.2011, 15:43)

Merhaba,

Bu tarz bir sözlük yapılabilir fakat bizim önerimiz teknik terimleri veya eğitimleri internet üzerinden,kitapdan öğrenilmesi değil bire bir bir eğitmen tarafından eğitim alınarak öğrenilmesi.