uzaktan kumandalı yp

Yamaç paraşütü malzemelerinin tartışıldığı alan: yamaç paraşütleri, harnessler, cihazlar, vs

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
sancihat
Ad Soyad: Cihat Şan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

uzaktan kumandalı yp

Mesaj #1 gönderen sancihat » 1 on yıl 6 yıl önce (06.01.2008, 21:53)

bu hafta sonu ne yapalım ne yapalım derken adana ekibinin kabasakalda toplandığını ve uçuşlar yaptığını öğrendik hazırlandık ve yola çıktık hemen hemen 1 yıldır kabasakala uğramamış ve uçmamıştık çok yakın olmamıza rağmen göremediğimiz arkadaşlarıda görmek dileğiyle rotay adanaya çevirdik tepeye vardık amanın herkes orda sohbet muhabbet derken kimlr yokki fatih abi ilhan apo gökhan adem uğurlar rafetler ve üniversiteden soner ve arkadaşları neyse siz durun eskimez ypcilerden ademle -gökhan kafa kafaya vermişler gökhan paraşütü dikmiş -adem saten modelci uzaktan kumandasını yapmış ortaya süpperrrr bir uzaktan kumandalı yamaç paraşütü çıkmış yelken yapışından kalkışına manevralarından stoluna harika bir alet yapmışlar vallaha ne diyeyim gurur duydum adanadan daha çok şey çıkar görüntüleri yayınlamaya çalışacam harika bişey tekrardan tebrikler

cihat

Kullanıcı avatarı
MOTW
Ad Soyad: M. Bahadır Civan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen MOTW » 1 on yıl 6 yıl önce (01.04.2008, 04:56)

;) ben de cekmistim.. eglenceli gercekten
Dosya ekleri
Resize of DSC02626.JPG

Kullanıcı avatarı
hardboyy
Ad Soyad: Gökhan Karaköse
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Rc yamaç paraşütü

Mesaj #3 gönderen hardboyy » 1 on yıl 6 yıl önce (04.04.2008, 15:00)

slm cihat abi valla yazını yeni görüyorum. nasıl kaçırmışım.. :) abi geldiğinize bizlerde çok sevindik. çok güzel oldu özlemiştik.. pek fazla zamanımız olmasada hasret giderdik. sonra bizde sizi ziyarete geldik ve şimdi sıra sizde :) herzaman bekleriz yine gelin. gerçi bu günlerden sonra rüzgar yönü sizin tepelere göre müsait olacak ama... hayırlısı olsun.. abi bu benim ilk yaptığım model.. ilk göz ağrım.. bahadır kardeşimde resmini çekmiş :) güsel resim.. musti tepeden bırakırken. bu modelden sonra 3 model daha yaptım onların yapısı daha ii oldu.. HB Juniour2 modelin ismi :P.. birtanede ademe yaptım onunki powerchute. onuda bu aralar denicek. ben burdan yeni dizaynların videosunu yolluyorum youtubeden izleyebilirsiniz. ...

http://www.youtube.com/watch?v=fxlsAKrYEpM ( soaring)
http://www.youtube.com/watch?v=zOvET_CM2Vg (soaring)
http://www.youtube.com/watch?v=3CuIxWkwQSg (paramotor)
çok daha güsel uçuşlarımız oldu ama videolarını henüz alamadık arkadaşlarda kayıtlar.

cihat abi yakında birde rc kitesurf yaparsam şaşırma :P şu planı iice bitirimde onun içinde çalışmalar yapıcam.. kafaya koyarsam onuda yaparım herhalde :P
hadi kalın salıcakla.. iyi uçuşlar

HaRdBoY
Gökhan
Dosya ekleri
img189.jpg
CIMG0470.JPG
img288.jpg
img294.jpg
img401a.JPG

Kullanıcı avatarı
kimyaci
Ad Soyad: Hamdi Haçın
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen kimyaci » 1 on yıl 5 yıl önce (04.05.2008, 15:40)

gerçektende çok güzel bi çalışma olmuş çocuklar için oyuncak olarak seri üretimde düşünülebilir :)

“Yamaç Paraşütü Malzemeleri, Yorumlar, Öneri ve Ürün İncelemeleri” sayfasına dön