Turko-Trake

Yamaç paraşütü malzemelerinin tartışıldığı alan: yamaç paraşütleri, harnessler, cihazlar, vs

Moderatör: Moderatör Ekibi

asikanat
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen asikanat » 1 on yıl 5 yıl önce (28.01.2009, 12:27)

herkeze iyi günler.Alnyadan arkadaşimiz ferhat kendi sitesini faliyete sokmuş.belki ziyaret etmek istersiniz. kazasız ucuşlar.

www.havadanfotografcilik.com

Ayrica son görüşmemizde frash breeze nin ürettiği trake modele benzer bir model üretmiş.Fotoğraflarını yakında sitesinde olacakmış. İsmini TURKO-TRAKE
koymuş. tüm testlerden gecmiş.Dışarı bağımlılığından kurtarmak icin herkes birşeyler üretiyor.bu cok anlamlı ve ülkemiz icin inanılmaz bir gelişme. ben Almanyada yaşıyan biri olarak gercekten bu Türkler cok oluyor lafını daha fazla duyar oldum.Ferhat kardeşimi tebrik ediyorum.

Turko-Trake ha acayip isim

iletişim icin ferhatla bağlantı kurabilirsiniz. sipariş almaya başlamış bile.sitesinden bağlantı kurmak isteyen arkadaşlara duyrulur.

Kullanıcı avatarı
ymcbayraktar
Ad Soyad: Mehmet Bayraktar
Aldığı Beğeni: 7 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ymcbayraktar » 1 on yıl 5 yıl önce (28.01.2009, 20:29)

Ferhat kardeşimizi tebrik ediyorum birşeyler üreten ürettiğini geliştiren arkadaşları duydukça mutlu oluyorum aynı yolda hız kesmeden devam diyorum benim de elimden ancak bu geliyor selamlar

Kullanıcı avatarı
derajan
Ad Soyad: Yusuf Biçer
Aldığı Beğeni: 2 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen derajan » 1 on yıl 5 yıl önce (28.01.2009, 21:58)

ferhat adını TURKO-TRAKE diye koydugu aletiyle evinden cıkıyor ve alanyanın yollarından iniş alanına geliyordu gercekten güzel bir çalışma ama inşallah birgün türk yapımı kanatlarlada uçmak nasip olur....

Kullanıcı avatarı
flyingomer
Ad Soyad: Ömer Yaka
Aldığı Beğeni: 3 / 0
Pilot Menüsü: 

pedallı motorlu trike

Mesaj #4 gönderen flyingomer » 1 on yıl 5 yıl önce (29.01.2009, 10:40)

internette dolaşırken tesadüfen bu triken resmini gördüm.bisiklet pedallı ,2007 model olup 6999 euro fiyat konmuş.bir araba parası.birde siz bakın.
Dosya ekleri
pedallitrike.jpg

asikanat
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen asikanat » 1 on yıl 5 yıl önce (29.01.2009, 11:04)

Selam arkadaşlar.

Bu frehs brezze nin urettigi bir model.Sadece yuruyen aksami (trake) deniyor. Ben almanyada yasıyorum uretim yapan fabrikaya birkere gitmistim. simdiki trake fiyati 2330 avro .Alanyada Ferhat arkadasimiz ayni modelini uretmis. sadece pedal koymamis. Herhalde isteseydi onuda yapabilirdi. Turko-trake fiyatini sordum inanamadim. singil icin kargo dahil yurt ici 850 tl , tandem icin 1050 tl fiyat cikarmis. uretim artarsa fiyatta dusebilir diyor.

Simdi ne diye 2330 avro+karg+gumruk+kdv+iki ay veripte bekleyelim ki. Yerli mali su gunlerde cok daha onemli .Ben simdi Almanlara Turko-trake yi satmanin yollarini arastiracagim. eminim ihracat bile yapilabilir.

Ferhat in sitesinde ( www.havadanfotografcilik.com )simdilik bitmis halinin fotograflari var. yapim asamsindaki ve test ucus videosunuda gormek isteriz.

Umuyoruz ki herkes iyi birseyler uretip disa bagimliliktan kurtuluruz..

kazasiz ucuslar dilerim

“Yamaç Paraşütü Malzemeleri, Yorumlar, Öneri ve Ürün İncelemeleri” sayfasına dön