Avasport Fotograf Yarismasi

Tüm YP ile ilgili ticari firmalar, lütfen malzeme,hizmet ve ilanlar hakkındaki konularınız için burayı kullanın.

Moderatörler: Moderatör Ekibi, İlan Kontrol Ekibi

Kullanıcı avatarı
ucarsam
Ad Soyad: Mehmet Dursun
:
Yarışma Pilotu 50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Avasport Fotograf Yarismasi

Mesaj #1 gönderen ucarsam » 9 yıl 2 ay önce (13.02.2015, 14:44)

Merhaba

AvaSport'un yeni web sitesinde www.avasportcentral.com düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışmasını sizlerle paylaşmak istiyorum. AvaSport harnesslerden herhangi birisi ile çekilmiş olan fotoğrafın 20 Mayıs tarihine kadar orijinal boyutunda AvaSport'a gönderilmesi gerekiyor.

Kazanan bir gün sonra AvaSport'un web sitesinden açıklanacaktır. Ödül AvaSport çocuk harnessidir.

Ben de bu yarışmayı desteklemek adına ; Türkiye'deki katılımcıların kendi fotoğraflarını AvaSport'a gönderirken bana da cc yapıp bilgilendirenlerden 5 kişiye ( fotografi en guzel olan 5 ) , Tahtalı Dağı'ndan www.escape2olympos.com uçuş yapabilecek seviyede olmaları şartı ile 1 uçuş için ücretsiz transfer sağlayarak , teleferik çıkış ücretlerinin yarısını karşılamak istiyorum. info (at )paraglidingturkey (.) com

Eger fotografiniz avasport tarafindan 1. secilirse Avasport siparis edeceginiz 1 urune % 50 indirim yapacagim.

Saygilarimla.

AVA Sport is giving away a KID Paragliding Harness to the best AVA harness photo. Send us a photo with your AVA harness, doesn`t matter which, and you get the chance to win a harness for your child, and celebrate International Children`s Day on the 1st of June together with your kid, in flight! Be his superhero and take him for a ride over the hills on his special day!

Photos must be submitted until 20th of May 2015, in its original quality at avasport( at ) avasportcentral(.) com

The winner will be announced on the 21st of May 2015 on our website.